Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RUNNER 115 km/h !!!  (Posjeta: 4373 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
RUNNER 115 km/h !!!
« : 05 Studeni, 2007, 09:09:35 »
evo ekipa, bio sam ovaj "produzeni vikend" kuci pa sam se zajeb...oko motora malo. stavio sam onaj ispuh TT i onaj mrtvi multivar!!!!
prije mi je motor iso 80-85, kad sam stavio ispuh Leo Vince TT motor se jako gusio, onda sam nastelovo karb i motor je picio po satu 115!
e sad i sam znam da kod runnera malo laze taj speedometar al ja zadovoljan, i onda fino odvrnem jedva deklo, i da stavim taj multivar kad iznenadjenje.
kak sam kupio bio motor nisam znao sta sve ima sta nema jel, i vec ima neki multivar sa jako lakim rolicama, znaci nie onaj serijski sa malim rolicama
,mislim da su bile od 4- gr.uglavnom stavim ja svoj novi mallosi multivar i rolice 6,7 i motor se gulio jedva, i onda samo vratim one stare rolice na novi
multivar. a hebeno kvacilo nisam mogo odvrnut da stavim centralni i opruge na kvacilo. uglavnom zadovoljan sam sad i prestizem sve motorice =)
eto, iznenadio sam se kako motor ide, pogotovo kad cupne sa nekih 20-30 na sat, naglo, hehe, fora. e da, i fino sam sredio deklo, ofarbo,
uf muke oko smirglanja, i poslo plastike u bosnu na farbanje(rodjak mi farba, obje ce biti perla pa.....uglavnom djaba). et, i ev koja slika, pozz.













Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #1 : 05 Studeni, 2007, 09:29:42 »
vuče se do 30 na sat jer su premekani federi na kvačilu, stavi te federe koje si dobio i rolice 5.5-6.1 gr..
diznu malo veću, i normalno da pretjeruje sat, realna brzina je oko 80 km/h..
btw sat ima skalu do 180 km/h, kaj je to sat od 180 SP?

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #2 : 05 Studeni, 2007, 09:32:31 »
vuče se do 30 na sat jer su premekani federi na kvačilu, stavi te federe koje si dobio i rolice 5.5-6.1 gr..
diznu malo veću, i normalno da pretjeruje sat, realna brzina je oko 80 km/h..
btw sat ima skalu do 180 km/h, kaj je to sat od 180 SP?



nisam mogo odvrnut onaj saraf hebeni da skinem kvacilo, centralni feder je cini mi se crni, nisam siguran, nesjecam se vise, znaci zbog federa se vuce do 30??
a speedometar je home made, moram sad novi pravit jer motor nece vise bit crven  :headbang:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #3 : 05 Studeni, 2007, 09:36:56 »
zbog federa, naravno, skuter kreće na preniskim okretajima i onda na 30 na sat tek dobije optimalne s obzirom na auspuh, tak sam i ja imao slučaj na piaggiu..

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #4 : 05 Studeni, 2007, 09:55:37 »
zbog federa, naravno, skuter kreće na preniskim okretajima i onda na 30 na sat tek dobije optimalne s obzirom na auspuh, tak sam i ja imao slučaj na piaggiu..



a koje federe da stavim?? one neke plave sto sam dobio sa spuhom?? ili neke druge, i sta cu sa ovim centralnim, da stavim ovaj bijeli od multivara?

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #5 : 05 Studeni, 2007, 09:58:32 »
centralno ostavi serijski, federe malossi bijele ili eventualno zute, mozes probat kakvi su ti plavi sto si dobio uz spuh.

jesi diznu mjenjo?? ako ne rokaj 64 unutra.

jesam ja krivo shvatio ili si ti u multivar stavio rolice od -4 grama?? ako jesi mjenjat to sto prije i nutra stavi 6.1 g.
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #6 : 05 Studeni, 2007, 10:15:13 »
centralno ostavi serijski, federe malossi bijele ili eventualno zute, mozes probat kakvi su ti plavi sto si dobio uz spuh.

jesi diznu mjenjo?? ako ne rokaj 64 unutra.

jesam ja krivo shvatio ili si ti u multivar stavio rolice od -4 grama?? ako jesi mjenjat to sto prije i nutra stavi 6.1 g.


ma centralni ja mislim i nije serijski, nego je i prije mijenjan, tako mi se cini, a sa multivarom sam dobio bijeli, a rolice, sa multivarom
sam dobio crne malossi od 7,1 gr, i kad sam ih usporedio sa ovim starim ove stare se duplo lakse, al ono, bas duplo pa pretpostavljam
da imaju 4gr ili manje.  diznu nisam mijenjo nist, budem.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #7 : 05 Studeni, 2007, 12:10:01 »
Sto bih ja sve dao da mi skuter ide 15km/h dok stoji, ne trosi nista a ide :laughing7:


Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #8 : 05 Studeni, 2007, 12:37:29 »
ma sumnjam da je tocno napravljen sat... na SP180 je sat do 160kmph...

Inace lijepo izgleda...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #9 : 05 Studeni, 2007, 14:05:17 »
Sto bih ja sve dao da mi skuter ide 15km/h dok stoji, ne trosi nista a ide :laughing7:




haha, ma nestoji, nego sam mislio snimat dok vozim al mi na mobu bilo prebaceno na slikanje pa se uslikalo, i onda nisam imo volje ponovo snimit  :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #10 : 05 Studeni, 2007, 17:27:57 »
ma sumnjam da je tocno napravljen sat... na SP180 je sat do 160kmph...

Inace lijepo izgleda...  :icon_thumright:

sumljas a?  :icon_scratch:


pa jel ne vidis da decku ide 115  :toothy11:


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #11 : 05 Studeni, 2007, 23:39:20 »
meni sa mhrreplica spuhom ide 103, i još ljudi nisu vjerovali, i to po digitalnom sato, ova skala je 100%mjenjana, i tamo di piše 180 treba bir 160, inače dobro zgleda


[edited by: Mr J] : dajte malo pazite na estetiku...
« Zadnja izmjena: 06 Studeni, 2007, 08:41:41 Mr J »
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #12 : 06 Studeni, 2007, 12:42:56 »
ajme koji ste vi, de procitajte opet gore, i evo opet pisem, znaci, motor je u voznji uslikan pa pise 15kmh, kao drugo, skala nije pomjerena, jer!!!!
opet govorim, originalni do 160 je skeniran, obrađen u paint shop pro 11, i dodano je samo još 20 na sat više, danas ću hebemu napravit da ide do 260!!!!
cjel krug da se okrene skala, AAAAAAA!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #13 : 06 Studeni, 2007, 13:10:25 »
dobro znaci motor ti ide prave brzine max 80

i znaci skeniran je sat od sp-a koji uzasno laze

a dobro znam ja da to tebe veseli al sto je previse previse je
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #14 : 06 Studeni, 2007, 13:13:32 »
dobro znaci motor ti ide prave brzine max 80

i znaci skeniran je sat od sp-a koji uzasno laze

a dobro znam ja da to tebe veseli al sto je previse previse je


pa da, motor realne brzine 80-85, a sat je točno isprintan, ali kazaljka možda laže kad sam ju stavljao natrag pa ju nisam dobro stavio, tj
stavio ju malol previše naprijed, al sad evo pravim novi koji ide do 250!! nemože više jer dođe do nule  :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #15 : 06 Studeni, 2007, 14:29:36 »
da... meni na sp-u kazaljka napravi 360° :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #16 : 06 Studeni, 2007, 15:12:21 »
i meni se kazaljka na stalkeru zakucava u nulu (frend mi mjerio s autom 110km/h), al niz opasan brijeg i kaj je najbitnije umro sam od straha i molio Boga sam da uspijem stat i da se nekaj ne razleti...  :toothy9: :toothy12: :toothy9: :toothy12: :toothy9: :toothy12: :toothy9:
a cajger na svim runner-ima krece od 10.. jel zna mozda netko zasto?? ??? ??? ??? ??? ???
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #17 : 06 Studeni, 2007, 18:04:58 »
ma skinite vi kilometar sat sta ce vam :toothy12:ja ga jos nemam ...eh da jel mogu  imat sranja na tehnickom ako nemam kilometar sat????
al uskoro stavljam kilometar sat od aviona pisat ce 1000 :toothy10:

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #18 : 06 Studeni, 2007, 21:00:33 »
Taj tvoj sat sigurno laze , ima frend novog runnera 2006 god sa polini kitom i gianelli auspuhom motor mu po satu ide 110 , i tto je i tu negdje realne vozio ga ja.
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUNNER 115 km/h !!!
« Odgovori #19 : 06 Studeni, 2007, 21:15:46 »
ma cek, ev pravim novi sat, ovaj ce ici do 250,  :toothy12: :toothy12:  uploadam sliku