Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: evo i mojih slika...  (Posjeta: 4667 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: evo i mojih slika...
« Odgovori #20 : 29 Lipanj, 2009, 22:46:17 »
e odlično te ide

slike stare, zaboravio sve osim normalnog cimanja...nisam stutao sigurno godinu dana i skut je na prodju...bila su to lijepa vremena iliti ga 2-3 mjeseca dok je skuter vozio kako treba...

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: evo i mojih slika...
« Odgovori #21 : 30 Lipanj, 2009, 12:34:11 »
slike stare, zaboravio sve osim normalnog cimanja...nisam stutao sigurno godinu dana i skut je na prodju...bila su to lijepa vremena iliti ga 2-3 mjeseca dok je skuter vozio kako treba...

prisjeti se opet starih vremea pa nam jedan filmić snimi   :toothy10: :toothy10:

Offline bega

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Odg: evo i mojih slika...
« Odgovori #22 : 30 Lipanj, 2009, 14:10:03 »
Super slike,ali sto se tice samog stunta dosta razlike ima koji skuter vozis.Probao sam aeroxa za zadnji super ide,nrg mc3 s njim moze se ravnoteza bocna super drzati.Ima tu naravno i puno vjezbe same ;)

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: evo i mojih slika...
« Odgovori #23 : 30 Lipanj, 2009, 14:20:34 »
@stunt_master...skut ne vozi kako treba i vecinu vremena je stajao u garazi zbog toga...vise nemam volje, odustao sam od stunta, a bome i od sredjivanja samog skuta i zato je na prodaju...

@bega...iako je velika stvar u vozacu, istina je da je sa nekim skutom lakse, s nekim teze...moj ima prazan 75kg...stvoren za cimanje

Offline bega

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Odg: evo i mojih slika...
« Odgovori #24 : 30 Lipanj, 2009, 15:59:08 »
@stunt_master...skut ne vozi kako treba i vecinu vremena je stajao u garazi zbog toga...vise nemam volje, odustao sam od stunta, a bome i od sredjivanja samog skuta i zato je na prodaju...

@bega...iako je velika stvar u vozacu, istina je da je sa nekim skutom lakse, s nekim teze...moj ima prazan 75kg...stvoren za cimanje

Da ali ako je skuter naprijed veci malo,i tezi,tesko je drzati bocnu ravnotezu.Uvijek na jednu stranu ide.Sa starim NRG-om mogao sam po rupama na zadnjem ici,lezeci prelaziti :D dok s ovim novim teze je malo.

MBK booster je stvoren za te gluposti bez daljnjeg ;) ali vidio sam na cemu ljudi stuntaju pa onda necu da pravim veliku razliku sto se tice modela skutera ili motora :) to je samo jedna olaksica medjutim na svemu se izgleda moze :P