Tehnički kutak > Tuning skutera

auspuh za e-jewel

(1/1)

Doomsday:
Evo mali OT:
Elade, jel znaš koji i di bi se moglo uzet zamjenski auspuh (ne nabrijan, obični) za E-jewel (i E-charm je valjda isti, ili...?)...

Evo još malo veći OT:
Gledajuć okolo i njuškajuć oko novih motora šta bi eventualno za par godina moga uzet, sinja san ova dva, i nije mi jasno ko bi normalan ispalija 34 ijade kuna za ovo:
http://www.kymco.hr/modeli_info.asp?id=28
kad za 37 ijada more uzet ovo:
http://www.kawasaki-kms.hr/ER5.htm
Jedina stvar koju vidin da bi mogla igrat je šta venox ima ispod 25 kW, šta je bitno novin vozačima motora priko  18 godina, ali svejedno...

Elade, slobodno raseli ove upite po odgovarajućin podforumima, na poslu san i teško mi je mislit...  :toothy3:

Hvala  :hello:

eladio:
nije isti za e-charm i e-jewel auspuh..

neznam.. kad budem ista vise saznao , javim..

e da, onaj DEAK radi auspuhe, vrijedilo bi njega nazvat mozda , tebi cak i nije ni daleko  :redface:


sto se tice onih motora, meni je ionako favorit xciting 500 za 40000 tisuca ili scarabeo 400 za 38000 tisuca  :toothy3: :redface:

Doomsday:
E, znan, ma se nismo razumili...  :icon_biggrin:

Ja mislin uzet UZ skuter koji bi koristija na dnevnoj bazi (i to ako se pokaže OK neću ni minjat E-jewel, paše mi) i motor, onako, za malo dulje ture, ja i žena, ali jebiga, ka i svi, nisan spreman potrošit previše, triba mislit i na dite, završit stan, itd. itd. blah-blah, nego bi to bila shema da se ja odreknem za stalno svog auta, da imamo jedan auto, skuter i motor...

Na ovi ER5 bi nabacija malo opreme, vjetrobran, možda set od Givija sa 3 kufera koji se može komplet lako skinit, itd...
Išlo bi tu malo više konfekcije isključivo za motor, sa štitnicima itd... Naravno, tek za koju godinu, kad dovoljno napalin ženu na 2 kola... Cilj mi je iskoristit svaki, ali SVAKI slobodan vikend u lito za otić u đir možda i malo dalje, pa bi rado uzeja neku pouzdanu mašinu, da nije prejaka ni preskupa, ja volin lagani cruise-ing, da ne troši puno, itd...

Eh, to je još samo koncept, vidit ćemo šta život nosi... Kad to vrime dođe, možete bit sigurni da ću vas prorešetat pitanjima o interesantnim modelima, novim i polovnim...  :toothy9:

Elade, bija bi ti zahvalan za svaku infornaciju o zamjenskim auspusima za E-jewel, ovi me moj bokunić nervira...
I reci mi, jeli i tebi zvuk na filteru zraka poprilično glasan, i kad minjaš potrošni materijal, imaš li problema sa nabavom ili cijenom istog... U biti, sve šta može bit bitno po servisu a šta znaš za CFMOTO me interesira...  :toothy3:

Thnx  :hello:

eladio:
meni je tih skuter, jednom mi je spala ona guma sto ide s filtera na zrak, e onda se dobro čuo  :laughing7:, ali to se lako vrati na mjesto  :frajer:

sto se tice auspuha, planiram nazvat kad skupim koju kunu : deak auspusi : igor deak 091/5192634

ako ne , pokusat cu dogovorit neku kompenzaciju  :icon_biggrin: s nekim tko je voljan.. tek tada cu vidjeti kako i sta , racunaj kroz tjedan/dva :redface:

inace mjenjam samo ulje, i filter zraka (ona spuzva , samo ju zamjenim bilo kojom i skarama popravim  :toothy3: )

ostalo po potrebi, ali nakon informacija od dubrovnika, rolice i remen su izrazito robusni tako da to dugo izdrzi..  :redface:

ostalo ako treba je jeftino za naruciti, tipa pakne, sajle i slicno  :redface:

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju