Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: IXS kaciga HX118  (Posjeta: 1453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nautilus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha XMAX
IXS kaciga HX118
« : 13 Listopad, 2010, 19:19:29 »
ma eto napravio sam glupost i pade mi kaciga, i naravno pukne vizir u ležištu kacige tako da mi ispada,a stara je tek par mjeseci

ima li tko info postoje li rezervi viziri za ovaj tip kacige i gdje ih kupiti jer lijepiti nemam šta, a varijanta sa bušenjem vizira pa stavljanjem vijka izvana mi se nekako ne sviđa

hvala na odgovorima

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: IXS kaciga HX118
« Odgovori #1 : 13 Listopad, 2010, 20:16:42 »
ma eto napravio sam glupost i pade mi kaciga, i naravno pukne vizir u ležištu kacige tako da mi ispada,a stara je tek par mjeseci

ima li tko info postoje li rezervi viziri za ovaj tip kacige i gdje ih kupiti jer lijepiti nemam šta, a varijanta sa bušenjem vizira pa stavljanjem vijka izvana mi se nekako ne sviđa

hvala na odgovorima

normalno da mozes kupiti novi vizir u svakoj trgovini sa moto opremom najbolje idi tamo gdje si i kupio kacigu ako je nova kaciga a je nista od ljepljenja, a pogotovo od vijka to je kirbaj samo novi vizir jbg!  sa tim moras biti jako pažljiv!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: IXS kaciga HX118
« Odgovori #2 : 14 Listopad, 2010, 16:54:59 »
ma eto napravio sam glupost i pade mi kaciga, i naravno pukne vizir u ležištu kacige tako da mi ispada,a stara je tek par mjeseci

ima li tko info postoje li rezervi viziri za ovaj tip kacige i gdje ih kupiti jer lijepiti nemam šta, a varijanta sa bušenjem vizira pa stavljanjem vijka izvana mi se nekako ne sviđa

hvala na odgovorima

kakvo ljepilo i vijci, zaboravi to... kako vec rece post iznad, odi di si je kupio ili negdje gdje drze ixs kacige i naruci vizir ako ga nemaju odmah. dosta proizvođaca ima vizire koji pasu na par modela kaciga jer su istog oblika tako da mislim da ne bi trebalo bit problem nac. ako sam ja nasao za kacigu staru 8 godina, nac ces i ti za svoju.

Offline nautilus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha XMAX
Odg: IXS kaciga HX118
« Odgovori #3 : 15 Listopad, 2010, 08:50:28 »
hvala na info, naručio sam novi