Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Priprema skutera za PH  (Posjeta: 21861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Matej

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • ??????
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: in the middle of nowhere
  • Moj Skuter: Luna vision
  • MojSetup: neki veeeliki
Odg: Priprema skutera za PH
« Odgovori #60 : 02 Rujan, 2008, 18:09:54 »
oprostite ako je vec prije odgovoreno, no kakve su nagrade, cuo sam da se ljudi utrkuju vecinom iz ljubavi no dali se može pobijedom na utrci barem pokriti troškovi  dolaska, prijave, hrane..., te dali se moze zivjeti od utrkivanja, ne samo u hrvatskoj nego i izvan granica ljepe nase. jer smeta me kad gledam tv, nema nikad nista osim nogometa da se razumijemo nemam nista protiv tog sporta no nesijecam tj. neznam jeli kad uopce bilo na tv-u ( govorim o hrvatskim televizijama)  izravan prijenos ili snimka utrke motoGP- a, superbike-a, a kamoli skutera...
What ever can go wrong will go wrong, and at the worst possible time, in the worst possible way...

Festina lente - Žuri polako

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Priprema skutera za PH
« Odgovori #61 : 02 Rujan, 2008, 20:28:24 »
pogledaj na hms-u(Hrvatski moto savez)
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Priprema skutera za PH
« Odgovori #62 : 03 Rujan, 2008, 12:08:41 »
zasto bi prenosili moto trke kad imamo nogometase i manekenke sto se opijaju na cajkama,da i jos imamo antu i simonicu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: Priprema skutera za PH
« Odgovori #63 : 25 Siječanj, 2010, 12:41:31 »
da
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....