Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 180  (Posjeta: 5181 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Speedfight 180
« : 07 Listopad, 2010, 19:11:02 »
Evo da ja prestavim svoj skuter.Radi se o sf100 sa makinom od sp180.Krenio sam u projekt ovog ljeta vec je skoro gotov,ima jos nekih nebuloza sa instalacijom,izmjestanjem amortizera i jos par dodataka tipa blatobran sto ide nazad na točak,serijski airbox.Od setupa ima samo veci karb keihin pm24,ostalo je sve serijala sa 12gr i AC strujom.Top speed po satu 130 dalje nisam smio zbog prednje vilice al mislim da je tu i kraj otprilike,sa tim sam dosta zadovoljan s obzirom da sat na sf 100 pokazuje dosta realnije neg od runnera.Nosac je kemija serijskog nosača sa debelim flahom od skoro pol cm.Sto se tiče vibracija ima i to dosta pogotovo na leru,kad se vozis normalnom brzinom poprilično je sve ok,kad se uhvati vremena bude nest bolje izvedeno.Sto se tiče polozaja same mašine meni je ok htio sam zadrzat sto vise stock izgled.Hladnjak od hexagona 180 stao u prednju masku nekak jedva.Daljnji planovi trebalo bi promjenit auspuh ovaj nije bas u nekom stanju,stavit drugu glavu,promjenit kvačilo i anlaser.Ležaji,semerinzi vodena su slozeni kod jurče.Što se tiče same instalacije tu ima nekih problema,prednje svijetlo se pali samo kad drzim kočnicu (ostala je org instalacija),sto bi jos volio napravit to je izmjestit amortizer da mi moze stat serijski airbox al nemam ideju kako,ak neko ima ideju dobro doslo.Toliko... :glasses9:









« Zadnja izmjena: 02 Studeni, 2010, 16:29:47 speed__100 »

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: Speedfight 180
« Odgovori #1 : 07 Listopad, 2010, 20:09:49 »

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: Speedfight 180
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2010, 17:12:15 »
Evo uhvatilo se malo vremena pa je sjelo jos par sitnica kako bi to sve na nesto ličilo.Izmještanje amortizera i nije bilo tak tesko.Napravio sam drugi prihvat koji je zavaren nazad za ramu,mislio sam da ce bit problema zato sto se rama sužava na kraju al nekak je sjelo,zavario mi je majstor sa co2 i drzi mene od 100kg.Stavio sam jos anlaser,pali od prve bez problema,(sto se tiče bendiksa paše sa peugeota),tak da se zna ak kom treba da paše sa peugeota na bb.Stavljen plasticni poklopac dekla i airbox od sr-a.Trebam jos zadnji blatobran pribavit zabacuje mi ovak po karbu i zamjenit potrosni materijal.










« Zadnja izmjena: 17 Siječanj, 2011, 14:18:04 speed__100 »

Offline speed__100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: SP172,nex500,sf100
  • MojSetup: Malossi 172,bgm head,multivar,st6 vforce3,tm28ss,digitronic
  • MojSpuh: Malossi mhr
Odg: Speedfight 180
« Odgovori #3 : 02 Studeni, 2010, 17:34:18 »
 evo jedan video ubrzanja,nije bas nesto,tješim se da ne moze zavrtit cukica toliko koliko vuče,sporo se dize totalno,treba ga valda jos naštelat  :frajer: :help: :toothy9: :toothy9: