Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha "nos" :-D by Edo  (Posjeta: 6111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
yamaha "nos" :-D by Edo
« : 05 Listopad, 2010, 18:39:38 »
dakle prije ravno dva mjeseca sam posao ponosni vlasnik jos jednog cvaje :-D
adrenalina nikad dosta pa eto ko sto sam nedavno reko po nagovoru onih koji znaju uzeo sam minareli masinu ,neosa....klip je bio zacvikao kod starog vlasnika i krenuli smo dalje na prvoj sljedecoj placi...cilj je bio da ide i koliko toliko traje...prvo je uzet DREVO kit i RMS-ova popunjena radilica, blokovi su u medjuvremenu bili skinuti i ociscen

zbilja su bili "cisti" skut je stajao kod starog vlasnika godinu dana naslonjen na zid -.-




glavni dio tj slaganje masine i prvo paljenje nisam slikao jer sam bio jako uzbudjen ... na prvu kurblu je upalio i svi smo bili jako sretni...pogotovo moj tata jer hehe misli da sve sto dovezem u dvoriste pokvarim :-D hahah
i onda je narucen novi karburator delorto 17.5
prvo sljedece je izbuseno deklo

izbuseno je i s donje strane te straga ...tako da sam dobio kako sam zamislio...
u medjuvremenu je trebalo cudo regat i tu je dosla na red blokada by. slow (tj. bila je i prije samo sto sad ima mjesto, bas je fancy)
ofarbat ce se gumb u crnu boju kad je nabavim

nakon tehnickog sredjen je prijenos koliko se moglo ...akumulator je dignut iz mrtvih nakon sto smo skuzili da opce nema tekucine
poslije toga je dosao na red homemade povecano koljeno za ventilator
prvo je izrezan stari napravio priblizno sto zelim sa vrucom plastikom malim stapicima i fiberom i onda zakito sad cekam da se susi (budala- zaboravio sam stavit onaj katalizator-valjda se bude stvrdnulo)


zaboravio sam napomenut da je uzet od Bege technigas i radjena je grana i morao sam umetnut svoj dio nosaca...



napravljen je kalup za bad look eo kako izgleda



islo se na to da prati crte maske i da bude malo ljut...posto trazim drugu masku jos nisam slozio to iako jedva cekam
a ovi u servisu city ex-a traze navodim : "pa negdje oko 160-170kn" ja reko fala...

zasad setup je:
DREVO
RMS radilica
delorto 17.5
technigas rs2
prijenos je serijski s velikom podloskom ispred remena (kroz par dana dolazi  multivar dok ne skupim pare za hebu )
kvacilo je serijsko od piaggia
igla je u sredini dok je dizna ostala od razrade neznam mislim 96 il tak nes
potrosnja je za sad oko 6 litara
sekundar dolazi ovaj tjedan od aerox-a

planovi:
sto se tice masine dolazi znaci multivar i sekundar od aerox-a
smanjivat malo po malo diznu da se dodje do odgovarajuce
mozda ali kazem veliko mozda felge od rox-a
kada ,deklo ,usis onaj homemade , felge i nosaci auspuha idu u bijelo ali preko zime...jer sad kad je god ljepo vrijeme visim na njemu u 3 tjedna imam 900km :-D nakon odradjenog radi razrade

edit jos plan je i angel eyes...sve se vec zna sta i kako samo cekam plastiku :-D da naleti

znaci pazilo se na sve , tu i tamo ima neki izlet strasti ali jbg moram malo....

eto toliko :-D

svaki komentar dobro dodje...
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2010, 02:22:28 edo haker »
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #1 : 08 Listopad, 2010, 02:35:32 »
napokon se vide zvijezde :-D bit ce sutra lijep dan, dns stavljen multivar i ustimane rolice i dyno day...ugl kada smo dostigli okretaje imao sam 4 auspuha na raspolaganju i zakljuci su sljedeci:
1. spuh za testiranje i nj prvo mjesto, definitivno jasuni R-skut puno brze nabire brzinu od technigasa i ima jacu krajnju prema tome najradje bi si nabavio tog malisana ali je veliki problem njegova buka jer zivim u ajmo rec dosta gustom kvartu punom kuca pa kad napocetku ulice dodam gas svi me na kraju cuju bez poblema
2.spuh na testiranju je moj technigas slabije "susa" od jasunija ali je mnogo tisi i nakon duze voznje ne zuji toliko u glavi bez obzira bilo nes s vase desne strane (zid il tak nes ) ili ne....cijenom je jeftiniji od jasunija ali zato ljepse zgleda
3.malossi wild lion znaci nes kao serijski ali bez katalizatora....ima jako dobar start ali neda masini da se razvrti posteno gusi ga, znaci odlican start ali gubi performanse cim krene cca50kmh
4.homemade serijski yamaha katalizator spuuh izbusen sa svih mogucih strana pa varen, cudno izgleda ali spuh je da stunt dusu dao....ima jos jaci sus od malossi wild lion-a ali cak i prije pocne gubit snagu cca45kmh

zanimljivo je da na serijskom variomatu nisam imao razlike izmedju yasunija i technigasa, ili je bilo ali je nisam mogao uociti

jedan veliki zakljucak...zracnjak nikako da dobije odaziv na gas kao vodenjak jednostavno sta god stavili ima on start ali to nije kao i LC rox, iako neos sad ima jos kratku getribu nemoguca misija je postic kretanje kao i sa aerox-om, sad pitanje dali bi kit s jednom karikom pomogao ili ne,iskreno nevjerujem ali nadam se da ce se i to probat...zadnja brzina sad s potrosenim remenom, mislim da je 15mm nisam ziher, je zakucavanje do igle s time da do 75 ide ko mutav kad se stavi sekundar mislim da ce to ic jos malo gore kao i neki malo bolji remen
LP od mene
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #2 : 08 Listopad, 2010, 23:31:27 »
eo dns bio lijep dan...vozio se i napravio lijepih 120km....eo da kazem kako se ponasa skut....radi potpuno dobro i zadovoljavajuce...isao sam do zapresica i drzao sam vrsak gasa na nekih 65kmh...i nakon 50 km sam stao na benzinsku i dopunio rezervar skuzio sam da je za ravno 50km popio 2.4litre cura i ja bili ...sto je oko 4.5 do 5 l otvorene ali kada je u pitanju full gas on trosi i do 6.5 litara....

drugi test danas je sto se tice brzine i koliko je zapravo zakucavanje igle na satu ...tocan odgovoj je 84kmh po gps-u tocno toliko mi skut ide s 2mm uzim remenom sada je u planu neki kevlar i kad on dodje ocekujem jos barem 5kmh gore...nakon toga nadam se da ce mi stic sekundar....znaci u max stelanju za brzinu mislim da bi mogao navuc oko 95kmh po gps-u vise o tome kad se budem dalje vozio...

zakljucak...s obzirom da je utuceno nes sitno novca dosao sam do dosta dobrih rezultata....!
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #3 : 24 Listopad, 2010, 10:52:26 »
novosti...stavljan sekundar od aerox-a i dobio sam dosta dobar rezultat ja zadovoljan....setup je ostao isti i iz tog razloga smatram ovo konkretnim odgovorom na ono koliko je duza getriba zapravo "duza" :-D

prijasnjim sekundarom sam imao 84kmh po gps-u, dok novi rezultati po istoj turi rezultiraju s brzinom od cak 89kmh po gps-u...znaci dobio sam 5kmh s 1 zubom vise u prijenosu na sekundaru :-D po meni je to odlicno, remen je 15mm !!!!
uzeo sam neki dan i napravio test s TOP-ovim remenom 16.5 je sirok bio i skuter se teze razvrtavao ali je imao bolji start
krajnju brzinu nisam mjerio jer je na slavonskoj u 4 sata krkljanac....ali u nekih 500m sam dosegao 84kmh....

ovaj gore remen je serijski yamahin i pokazao mi se odlicnim sad dali je izbor kupit isti novi za 190kn ili peglat po kevlaru ...hmmm cuo sam da pucaju...trebalo bi isprobat...

nabavljen je sav materijal za angel eyes samo cekam volju da mi stigne s neba,
takodjer sve cesce razmisljam o boji felgi dekla i jos nekih detalja bila je bijela samo ce je bit pun krc tesko odrzavat, jos planiram neku perlu...who know :dontknow:?!
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #4 : 31 Listopad, 2010, 16:08:50 »
projekt se nastavlja iako je skut prodan :-D
zanimljivo- heheh otisao je curinom bratu posto si je trazio neko prijevozno sredstvo uzeo je moj skut....
dns radim na angel eyes-u, savio sam stapice idem sad rezat...skut slusa i super ide....mozda malo jace federe kvacila...al dobar medo :-D dobar...
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #5 : 14 Studeni, 2010, 20:22:25 »
UPDATE:

stapici jos stoje na stolu i neda mi se...pretoplo je za radit rasvjetu na skutu :-D

do sad sam od slaganja skuta presao blizu 3t km :-D

jedini problem je bio pregrijavanje i to se je sredilo...dns smo slow i ja krenuli prema lekeniku (ko zna di bi nam bio kraj) i skut mi se zgasio, onda smo se zaputili do domeka da sredimo to...skinuli smo topovu kajlu jer mi je ona radila problem , ipak se nije mogao ohladit koliko sam htio, dizna je mjesto 90 stavljena 84 i primijetio sam da mi potrosnja pada :-D fala bogu...

stavljeni su novi federi kvacila i sad kopa :-D neki zuti dost tvrdi neznam ciji su, mislim malossi ....fino ide i puni ugodnih 90kmh na gps-u trebam jos remen stavit al to otom potom jer neda mi se sve ponovno stelat....


« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2010, 20:30:52 edo haker »
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #6 : 05 Travanj, 2011, 14:49:09 »
eo da probudim temu.. skut se vozi kop pravi, vec 3500km presao :-D

kad sam mjenajo sekundar budala nisam promjenio i lezajeve pa se rasulo sve pa sam kupio novi primar i poklopac al opet zuje lezajevi .. kupit cu ih nove..

ugl eo snimka ubrzavanja ... ( skut je kod mene jer curin buraz nea di s njim :-D al ga je platio i njegov je )

uzivajte !!!

:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #7 : 13 Srpanj, 2011, 22:22:50 »
neos presao oko 45ookm od sklapanja ide kak mutaf :-D

uzeo sam ga nazad u svoje vlasnistvo :-D
do zime ide ako bog da stage6 pro kit i vodeno hladnjenje tako da ce bit jos jedan neos lc na forumu :-D

:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #8 : 22 Srpanj, 2011, 14:29:04 »
taman ga pohvalim i on nakon 2 dana curinom burazu zariba :-D a ti srece ... :binkybaby: :binkybaby:
vjerovatno mu je falilo jos malo podmazivanja jer je izasao suh iz cilindra... ali da nebi rekli da sam stao u bedu iako jesam bio... nastavio sam dalje radit... jbg malo ko stane od nas zar ne ? drevo ce vjevatno u prodaju jer se da sredit, cilindar nije dobio duboke riseve a glava je kao nova... klip je dobio i karike ali mislim da bi nove karike uradile da opet vozi i traje

eo sta se napravilo za 1dan posla :-D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


jos razmisljam koi ce kit ic , trazim neki optimalni da bi iskoristio postojece komponente, zagrizao sam za malossi sport ali tko zna sto ce bit na kraju od svega toga...nadam se da ce bit zabavan
:-P jebe se mene

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #9 : 22 Srpanj, 2011, 14:51:00 »
budi pametan i investioraj u mhr replica kit i miran si idućih 25000km bez ikakvih otvaranja termogrupe!

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #10 : 22 Srpanj, 2011, 22:45:50 »
nisi prvi koji mi je to spomenuo :-D ... onda bi trebao veci frgic i malo otvoreniji spuh... a?
:-P jebe se mene

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #11 : 22 Srpanj, 2011, 23:17:06 »
po mome najkvalitetniji kit na tržištu. klip il karike puknu il matica u karteru i sjebe klip ali cilindar ostaje kao nov.
pitaj slowridera kako su moji klipovi nakon matica izgledali. da 19 phbg i auspuh u klasi yasuni r.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #12 : 22 Srpanj, 2011, 23:20:24 »
neki će reći da nisam u pravu ali ja ti za mhr replicu preporučujem da radiš sam mješavinu od nekih 2,5% ako je i malo jača od tih 2,5 isto nije problem.
19phbg, dizna 82 il malo veća, malossi vrganj i moja luna se preporodila

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #13 : 22 Srpanj, 2011, 23:24:16 »
ma zakljucio sam da je neke stvari od 50-tica ac tesko trazit zato i idem na lc... malossi sport ce se super ponasat ali kad vec slazem i zelim neku šusavu stvarcicu onda cu se smirit pa kupit nes sto vrijedi truda... sport je isfuran i svi ga imaju ... na neosa sta god stavim je vise manje prvi put :-D dobro kure je svasta nes imao... ja sam ti takav da nemogu imat nes sto svi imaju :-D ili ako vec imam mora bit poseban... :-D doduse cijeli zg vozi neose (80%) :-D heheh

uzimam u obzir da je neos od aeroxa laksi nekih 10-tak kila tako da i to utjece na performanse..
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #14 : 22 Kolovoz, 2011, 18:49:26 »
eo ponosno javljam da je upalio :-D hahah zasto ponosno zato sto pokusavam vec duze vrijeme nac u cemu je problem.. ali otklonjen je... sve u svemu eo jos postavljam crijeva i krajem ovog tjedna bi vec mogao laganije kruzing voznjice po gradu... cisto da vidim ponasanja...

most wanted je ona ti pipka za vodenu !!!! pa ako tko ima.... imam ja sad ali sam ih sam prepravljao.. niej to bas to.. ocu oriđiđi... polirao sam ispuh...da se ne lovi čađa i to je to za sad... fino radi.. bas uhu ugodno...

edit: ogranicio sam sa daljnja ulaganja te sam uzeo malossi sport...jest da sam gore reko da ga svi imaju.. al mislim da ce se dobro ponasat.. ipak je replika za malo pametnije...
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2011, 18:53:34 edo haker »
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #15 : 26 Kolovoz, 2011, 19:07:03 »
malo novosti :-D

eo ga u veselom drustvu .. jbt dugine boje hahaha





ugledao sam se na coka i ocu i ja malo mat boje :-D
prvo deklo s nogarom , iako sam koristio primar malo se ostrugalo al bude se sredilo vec....



eo i termogrupe slozene



spuhic :-D i vodena






eto ga i na praoni dok sam ga razradjivao... ugl kit je sjeo super imam dosta snage puno vise se grije spuh nego s evom kad je bio uvijek topao a nikad vruc..

fali mi 1t okretaja to cu rijesit s novim rolicama kojima mi je ustupio clan andy kojem puno fala
i fali mi start barem na 4.5-5 jer sad krece na jadnih 2.5 tak je jer sam medju kucama pa je ubijao onaj ac kad se razvrti blesavi ventilator :-D

moram nabavit neku lecu i vise manje to je to.. ici ce xenon, visi zadnji kraj i drag volan... felge u crno sa floruscentom trakom da svjetli :-D

e i da.. razmisljam o vecem karbu cisto radi snage u startu a i nece mu bit odgoreg.. znam da nema lajkova :-D al .. ja lajkam :-D

edit sad ima :


« Zadnja izmjena: 26 Kolovoz, 2011, 19:09:15 edo haker »
:-P jebe se mene

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: yamaha "nos" :-D by Edo
« Odgovori #16 : 03 Rujan, 2011, 13:52:57 »
da se pohvalim... razrada je vise manje prosla... cca 150km pa malo stiscem ful gas...

eo dns rekord na neosu :-D nisam toliko imao niti lc getribom na drevi s istim remenom

dakle AC je getriba...



95 po gpsu :-D a jos dok dodje lc getriba i jos neki remen :-D
:-P jebe se mene