Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Druga prilika - padovi s skutera/motora  (Posjeta: 19431 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #40 : 06 Listopad, 2008, 13:49:38 »
Skut bi trebao popravit, jer ovako skršen ne vrijedi ništa... ni za prodat, ni za voziti se... dakle, izvuci pouku, kako su ti već napisali, i pametnije u nove kilometre...

Ako se voziš samo "od točke A do točke B" zbog praktičnijeg prijevoza i jednostavnijeg parkiranja, onda sve to prodaj, ma kakvom da je stanju...
Ali, ako ti se sviđa vozit na motoru... onda si od onih (nas  :frajer: ) zaraženih, kom će uvijek biti žao što nema skuter/motor, i kad-tad bi si opet nešto kupio...

Vidi, u kojoj se skupini lakše nalaziš, pa, ako je ova druga, nauči nešto iz tog pada, popravi stroj i vozi dalje...  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline veky402

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Freelancer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin (Družbinec)
  • Moj Skuter: 303R BlackHawk u pijanom stanju
  • MojSetup: uskoro...polini...
  • MojSpuh: LeoVince ZX HM (Black Edition)
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #41 : 06 Listopad, 2008, 14:11:38 »
...ma ja sam u ovoj drugoj skupini...samo skuter nebude tak brzi doživio popravak moram prikupit neke pare da ga složim...
Smanjite broj prometnih nezgoda na ulicama vozite po plo?nicima.

TGB 303r BlackHawk
-StreetGlow Neon -Maxxis Tyres & Sava MC29 -C-Mod alarm -LeoVince ZX HandMade -TP rollers 6,5g

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #42 : 06 Listopad, 2008, 15:43:41 »
ja cim stavljam kacigu na glavu, ruke mi automatski krenu na zakopcavanje kacige...
potpis,meni je to nezamislivo da uopće sjednem na skut bez kacige ,a cim je stavim kao sto si ti rekao ruke same idu na zakopčavanje i drago mi je da smo stekli tu naviku za nedaj boze da mora kaciga spasavat glavu :icon_thumright:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #43 : 06 Listopad, 2008, 18:49:10 »
ja cim stavljam kacigu na glavu, ruke mi automatski krenu na zakopcavanje kacige...
potpis,meni je to nezamislivo da uopće sjednem na skut bez kacige ,a cim je stavim kao sto si ti rekao ruke same idu na zakopčavanje i drago mi je da smo stekli tu naviku za nedaj boze da mora kaciga spasavat glavu :icon_thumright:

spasava i vise nego sta mislis,stiti od kukaca,bure,kise,sniga,prasine,lisca,svega i svacega
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #44 : 06 Listopad, 2008, 18:55:21 »
ja cim stavljam kacigu na glavu, ruke mi automatski krenu na zakopcavanje kacige...
potpis,meni je to nezamislivo da uopće sjednem na skut bez kacige ,a cim je stavim kao sto si ti rekao ruke same idu na zakopčavanje i drago mi je da smo stekli tu naviku za nedaj boze da mora kaciga spasavat glavu :icon_thumright:

spasava i vise nego sta mislis,stiti od kukaca,bure,kise,sniga,prasine,lisca,svega i svacega
e bas to, a onda te neko pita sta ce ti full face kaciga...
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #45 : 07 Listopad, 2008, 01:45:59 »
Jbt. ja, sve skupa, vozim sporije, nego neki sa tuniranim 50-icama, ali kad čujem, kako mi se bumbar (ili neka druga poveća buba) zapuca u kacigu... užasavam se primisli da mi tako tresne u facu izravno...
Pravo kaže X-thug, od čega sve štiti, ali tu još nedostaju upale sinusa, uha, i stvarno mi nije jasno, kad vidim tipa na nekom RR, kako zaurla (zaleti se nekud) bez ičeg na glavi... da kaciga !... pa, da ga ne vide/(ne prepoznaju pod kacigom) pred omiljenim kafeom...   :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #46 : 07 Listopad, 2008, 11:20:19 »
Neka firma za proizvodnju kaciga bi natukla gadnu lovu da uspije složit full prozirnu integralnu kacigu... :zubo:

Ono, prozirni leksan školjka, prozirna upojna podloga, silikonski unutrašnji padding... E, onda stvarno nebi imali izgovor da ne nose kacigu, jer bi ih svi vidili...  :laughing7:

 :toothy12: :toothy9: :toothy12:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #47 : 07 Listopad, 2008, 15:24:25 »
a sta je sa frizurom,kaciga bi frizuru unistila  :toothy12: :toothy12:
a gene zaboravia si i upale oka,nije bas zdravo da ti tolikom snagom vitar puse u oci i da ti ga susi
...........1...........8...........7...........

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #48 : 07 Listopad, 2008, 20:34:03 »
a sta je sa frizurom,kaciga bi frizuru unistila  :toothy12: :toothy12:
a gene zaboravia si i upale oka,nije bas zdravo da ti tolikom snagom vitar puse u oci i da ti ga susi
Oboje si pravo nadopunio,  ;D i mene za čuvanje glave, i Dooma, za "grešku" kacige  :laughing7:
 
Live to ride, ride to live

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #49 : 08 Listopad, 2008, 12:00:28 »
ja sam pao s cagive freccie pri brzini oko 140-150kmh,izletila mi neka životinja na cestu,sreća moja pa nije bilo auta na cesti,motor se raspao,a ja sam nekim čudom ostao neozljeđen tj preletio sam preko motora i klizao tijelom po cesti.naravno imao sam kacigu i odijelo.sad sam prešao na skutere čine mi se sigurnijim...bar mi tako izgledaju hehe :toothy3:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #50 : 08 Listopad, 2008, 12:08:38 »
ja sam pao s cagive freccie pri brzini oko 140-150kmh,izletila mi neka životinja na cestu,sreća moja pa nije bilo auta na cesti,motor se raspao,a ja sam nekim čudom ostao neozljeđen tj preletio sam preko motora i klizao tijelom po cesti.naravno imao sam kacigu i odijelo.sad sam prešao na skutere čine mi se sigurnijim...bar mi tako izgledaju hehe :toothy3:
UUU zaheban pad..

A što se tiče prelaska na scootere samo da ti ovo kažem : "U malim bocama se krije otrov"

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #51 : 08 Listopad, 2008, 12:30:55 »
..ja sam pao svega 3 puta i to s ovom bojom sto je sad na motoru (naranđasto-crna), , a prije dok je bilo crvena nikaaddddd pao.. jbg..budala..hehe
..i najace kad sam pao je bilo dok smo se vozili frend s Yamahom Xt 125, rakitje 00 i ja.. frend s Yamahom zazujao sastrane a ja i rakitje00 produzili ravno..ovaj se vratio nama i zaletio se iza rakitje00 i kocio naglo a ja sam mislio da ce preci i njega..ja nisam stigao reagirat i automatski oba dvije kocnice stisnuo..da nisam stisnuo zabio bi se u Yamahu..i paf dole..i to na desnu stranu koja je vec dva puta prezivjela pad i ovaj put i treci..hehe.."malo" oguljena..sva sreca nije bilo auta na cesti... :happy3: :happy3:
nije nesto napisana pricia jer je nisam znao kak da to opisem..lol :binkybaby: :dontknow:
Frajer pere zube petardama ...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #52 : 08 Listopad, 2008, 12:57:02 »
Do sada sam pao svega 2 puta svojom krivicom a jednom sam imao udes..jedan gospon me sa Mercedesom E220 uradio u sred scoota..i naravno on je izlazio u rikverc iz susjedne ulice a ja sam išao pravo..i boom letio sam..malo povreda al dobro je proslo..i padao sam 2 puta zbog malo divljanja..jednom kočenje prednjom i točak proklizao na stranu a drugi put zadnjom i u jarak..

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Druga prilika - padovi s skutera/motora
« Odgovori #53 : 08 Listopad, 2008, 13:25:01 »
a nadam se da neću padat sa skutera,zanima me stunt,inače bavio sam se skateboardingom 6 godina pa mi dopizdilo :headbang: