Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 70 vision  (Posjeta: 67760 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #60 : 06 Veljača, 2011, 08:29:56 »
a koji imaš uopće karb? pogledaj da ti plovak ili vakum ventil ne šteka... karb ostaje bez goriva i eto presiromašne smjese a inače kad štelaš je sve ok..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #61 : 06 Veljača, 2011, 09:50:10 »
a koji imaš uopće karb? pogledaj da ti plovak ili vakum ventil ne šteka... karb ostaje bez goriva i eto presiromašne smjese a inače kad štelaš je sve ok..
mislim da je 12 karb gore :dontknow:

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #62 : 06 Veljača, 2011, 09:52:58 »
mislim da je negdje napisao 17 ipo...

ici ce ovo ko kuga..:D

znam kako je meni sr sa malossi sportom ac isao..

a za klip
ovo ti je moglo bit do svjecice..meni se to dogodilo na kinezu zbog bobine.. :dontknow:

idemo dalje  :headbang:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #63 : 06 Veljača, 2011, 10:30:12 »
12 karb? Ne, ne to.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #64 : 06 Veljača, 2011, 10:31:19 »
12 karb? Ne, ne to.
pise na 1.str dellorto phva 12

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #65 : 06 Veljača, 2011, 10:32:50 »
onda nije čudo da se pregrijao.

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #66 : 06 Veljača, 2011, 10:34:30 »
Evo mali update, danas stavio 17,5 karb, utisci su i vise nego dobri, bolje ubrzava, bolja krajnja, lakse ide na kolo itd...
Danas sam negdje oko 100 po satu nakupio, vidicemo poslje koliko je to prave :laughing7:
::)

ja sam vozio apriliu 10t km na 12 karbu..dizna 80, red sponge i vozi..

i nikad se nije pregrijala
isto bila ac


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #67 : 06 Veljača, 2011, 10:35:03 »
onda nije čudo da se pregrijao.
sad sam citao,dok je bio chinareli onda je bio karb 12 a kasnije je uzeo dellorta 17.5...
znaci sad na minarelliju kada je cviknuo bio je je 17.5

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #68 : 06 Veljača, 2011, 12:06:03 »
gore je 17,5 phva 30 klipic, igla nezz, dizna 78, a zaribo je zbog truna u dizni, mali komadic kao strugotina metala nekako dosao i zatvorio diznu na pola, skuco se pregrijao i ode klip od 480kn...
Sto se tice vakuuma to me zezalo cim sam stavio spuh na serijalu lunu jer je bio zastopan pa je slabo gorivo islo, obicno kad je on uqurcu samo se izgasi na full gasu i opet upali nakon stajanja...
Cini mi se da nece radit ovako, ne vuce na usis kao prije, prije bi lakse kurbla isla al bi na usis vukao ko usisavac, sad jedva vuce a na kurbli 100kg otpora otpala mi noga nakon par minuta, alanser nema sanse okrenit...
Vidicu novi klip kupit, cil i glava je stanje samo tako

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #69 : 06 Veljača, 2011, 12:10:38 »
moj savjet ti je da rastvoris blokove i sve dooobro ocistis, jer ako je doli uletia komadic klipa moze ga smjesa povuc kroz par stotina km opet u cil i eto ti sranja :laughing1:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #70 : 06 Veljača, 2011, 12:41:42 »
Sve je ocisceno ispuvano sjaji se ko pasija kesa, al klip koji san stavio je imao par risova dubokih oko mm i isu tocno oko bolcne, ostalo je neosteceno, stavio sam nanj karike al nece da upali, kupit cu neki drugi klip ili termogrupu pa nek vozi

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #71 : 08 Veljača, 2011, 04:45:42 »
moj savjet ti je da rastvoris blokove i sve dooobro ocistis, jer ako je doli uletia komadic klipa moze ga smjesa povuc kroz par stotina km opet u cil i eto ti sranja :laughing1:
da da...dogodilo se meni....3000 km mi je komad prstena ceka u bloku pa se odjednom u punom gasu u zavoju odlucia vratit gori :D
Rock out till your life is at an end

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #72 : 11 Veljača, 2011, 23:56:59 »
Danas se zabavio oko lune, ocistio sve, ispuhao karer jos jednom, osusio od loz ulja, promjenio dihtunge skut je upalio al zbog faking risa gubi dosta snage i trokelja, kad se razradio isao je malo bolje al necu riskirat cil pa cu ga rastavit... Sestra mi je iz st donila jos jednu termogrupu pa cu slozit nesto 50ccm al da moze 80 uhvatit :dontknow:
Evo ovako na raspolaganju imam dosta ispravnih djelova, dvi luna glave i dvi minarelli, minarelli cil bez risova, nekoliko klipova od cega jedan je bas super stanje i klip i karike, planovi za sutra su prosirit ispuh, spustit i preradit jednu minarelli glavu, zakrenut paljenje za 3° u advance i ako budem dovoljno vjesto ispuh napravio usudit cu se i prelivne uredit na 125-127 i ispuh na 177-180, ima jos stvari za turpijat al na okretajima sadasnjeg auspuha nebi previse dobio...

Skuter je danas ok isao, ono 50-80 bi jednako hvatao kao i prije, al start i 0-50 ide kao 50ccm, jednostavno dok se ne zavrti nebi potezao, na zadnji da i ne govorim, ni cut sa ovim klipom...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #73 : 12 Veljača, 2011, 00:41:26 »
ici ce to fino kad sredis kanale
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #74 : 12 Veljača, 2011, 19:00:15 »
Evo upalilo cudo od 50ccm :toothy12:
Prvi utisak-sporo, cudo nema snage kao prije pa mu sad trebaju lakse rolice, al hebo sebe ide 80 :drunken_smilie:
Treba mu vremena dok razvrti al uhvati 60 bez problema pa onda ceka sudnji dan do 80...
Dosta dimi, upalio na mjesavinu i uljna radi, sutra ide cista benga unutra, sthil ulje u misalicu i vozi pobro, mislio sam da ce startat nekako al vuce se ko krava, sigurno mu je squish 2-3mm, serijski dihtunzi su gore i glava od malagutia f10 koja oblikom nelici na nista, srecom ima jos dosta glava pa cu pokusat nesto izvest s luninom glavom, lunina ima manju kubikazu od ove druge minarelli pa bi mogla dobro vuci kad je spustim...
Zanima me jos koju svjecicu stavit gore, karb zasad nisam dirao, imam osjecaj da ga gusi, jbo sebe ide isto s airboxom i bez njega, spustit cu iglu skroz pa cu vidit sta ce rec...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #75 : 13 Veljača, 2011, 01:35:24 »
welcome back! ja imam br8hs svjecicu, stavi luninu glavu i lagane rolice. jesi dirao tajminge?
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #76 : 13 Veljača, 2011, 11:00:35 »
Spuh na 23mm i prosirio na sirinu flandje spuha, prelivni su serijski na 32, a bosst kanal na 31,5...
Maloprije sam ga bzveze upalio, poteze qurca, mislim da slabo ide za 50ccm, ide ko luna serijala, squish mu je sigurno problem, kao i karb, ide jednako s 1/3 i full gasom, morat cu provjerit karb i dotok goriva, kao da se gusi?
Zvuk se totalno promjenio, bas je zanimljiv haha cuje se ko trimer za travu haha

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #77 : 13 Veljača, 2011, 12:34:54 »
ja kad sam svog slozio i provozao sa rolicama na kojima mi je isao dobro, nije isao nikako, tek kad sam stavio 0.6gr lakse rolice poceo je vuci kako treba..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #78 : 13 Veljača, 2011, 12:41:43 »
ja kad sam svog slozio i provozao sa rolicama na kojima mi je isao dobro, nije isao nikako, tek kad sam stavio 0.6gr lakse rolice poceo je vuci kako treba..

Moze biti i do rolica, ipak je sad manje momenta i trebaju dosta lakse, vrti dosta sporo, kad zatopli stavit cu mu blokadu na vario i vidit di otprilike najbolje poteze, pa cu na tim okretajima trazit :happy3:
Al osjecam da treba ustelat karb, al necu sad nista dirat nek lezi dok nedodje ducati cdi jer cu opet trebat stelat kad sve sastavim...
Nadam se da ce dobro ici :dontknow:
Da normalno uhvati 80 bio bi zadovoljan :frajer:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna 70 vision
« Odgovori #79 : 13 Veljača, 2011, 15:45:47 »
meni je moj isao bas fino kad sam sredio kanale
Built Not Bought // Preradjujem cilindre