Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri, SEZONA 2008...  (Posjeta: 15094 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
PH Skuteri, SEZONA 2008...
« : 15 Listopad, 2007, 18:35:56 »
Kakvi su vasi planovi za novu sezonu , kako sebe i svoj skuter pripremate ,ajmo ljudi pisite stvljate slike itd. Da vidimo konkurenciju u novoj sezoni..
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj, 2008, 21:18:21 ZG Hrc »
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Prpiprema vas i vasih skutere u novoj sezoni 2008...
« Odgovori #1 : 15 Listopad, 2007, 20:14:51 »
Milja bus i ti vozio sad iducu sezonu klasu 50 sa nama????

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Prpiprema vas i vasih skutere u novoj sezoni 2008...
« Odgovori #2 : 15 Listopad, 2007, 21:02:08 »
Neznam ,bi rado . u runner sam ulozio pun k.... para , trebaju mi jos jedni blokovi goli od piaggo masnia ,pa usput ako ko ima ja trazim ..
Posto mi je runner u priprema ,pa da i ja kazem sta sam sve stavio u svoju zagu.
Ovako , na volanu zavareni su sarafi za slajdere ,zadnji amortizer malossi by paoli, prednja celjust od od runnera 180sp jos distancu trebam napraviti , sto se tice masine ,gore je malossi delta  malossi variomat ,usisne lamelice malossi , prirubnica od aluminija ispolirana , 2 kilera jedan je umijsto svijetla ,takoder svijetlo sam izrezao i ostavio samo plesiglas i izbusio prednju plastiku da bi se mogao hladiti , mislio sam vodenu pumpu staviti od auta ali nisam malo mi je skupa pa sam odustao.. ako ga neprdam budem ga pofarbo u bijelu boju i mozda perla bezbojni ... blokove sam poturpio ,ali bi jos jedne htijeo za rezervu.. gore su nove gume mc 29 , od sponzora , imaju i slike na forumu di ga prodajem .Voziti cu slidicu sezonu ako bude dobra konkurencija ,jer sam dobio ponudu da vozim auto slalom ,pa jos neznam nista ,, sad cu jos sloziti dokraja runnera pa cemo viditi kako ide ..
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: Prpiprema vas i vasih skutere u novoj sezoni 2008...
« Odgovori #3 : 18 Studeni, 2007, 12:24:03 »
dobit čete jednog novog u klasi 50. Dečko ima 12 godina i čist dobro vozi

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Prpiprema vas i vasih skutere u novoj sezoni 2008...
« Odgovori #4 : 18 Studeni, 2007, 12:31:02 »
To cemo viditi , dok ddode sezona sve se vidi . ja nekazem sad da nezna voziti ,ali ima deckiju,pa cak i cura koji znaju voziti ,a nemju kako dakzati . te nekim roditelji nedaju jer misle da je to smrt ,a zapravo bolje je po stavi voziti nego po ulicama . a to neki roditelji ne razmisljaju
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Prpiprema vas i vasih skutere u novoj sezoni 2008...
« Odgovori #5 : 18 Studeni, 2007, 12:40:59 »
To cemo viditi , dok ddode sezona sve se vidi . ja nekazem sad da nezna voziti ,ali ima deckiju,pa cak i cura koji znaju voziti ,a nemju kako dakzati . te nekim roditelji nedaju jer misle da je to smrt ,a zapravo bolje je po stavi voziti nego po ulicama . a to neki roditelji ne razmisljaju

!!!!!!!!!!! ISTINA !!!!!!!!!!!!!!

Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Ph skuteri 2008...
« Odgovori #6 : 30 Studeni, 2007, 21:12:55 »
Ovako prodo runnera, nista od klase 50,,, najvjerovatnije open... Trentno je sad to ...
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2008, 02:01:01 milja180sp »
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #7 : 15 Siječanj, 2008, 22:23:44 »
Pozdrav svima!!!!!! LJudi sta smo stali seona ce brzio ijako na se cini da nece , polako cemo svi u garaze slagat skutere . Staje nist se nejavljate ,koda nist i ne radite???? ili su to neke tajne postale heeh........... DIVLJAKUSO  disi ti nema te nis na forumu nikaj na m nepises???
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #8 : 25 Siječanj, 2008, 14:15:43 »
evo i mene....pripreme polako pocinju....jucer je odrzan sastanak supermota...na koji su bili pozvani i skutersi.....uglavnom bilo je zabavno....iako na puno pitanja nije bilo odgovora...obzirom da nikog od predstavnika skuterasa nije bilo.....uglavnom izabran je novi direktor discipline.....mislim gospodin mikulandra.....
navodno ce se uskoro odrzati sastanak skuterasa.....na kojem ce se raspravljati o pravilniku u novoj sezoni....koji ce nadamo se...biti bolji nego sto je bio prosle godine.....
sto se tice klasa.....tu neznam da ima novih vozaca.....mislim da u open dolazi jedan decko.....i u klasu 50....jedan klinac od 10 god....
javim vam se kad doznam kad ce biti sastanak....da se odazovemo u sto vecem broju.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #9 : 05 Veljača, 2008, 21:13:29 »
DODATAK 02
PRVENSTVO HRVATSKE U UTRKAMA SKUTERA

PRVENSTVO HRVATSKE U UTRKAMA SKUTERA

1.   TEMELJNE ODREDBE

Direktor za skutere Hrvatskog motociklističkog saveza, temeljem članka 2. Motociklističkog pravilnika HMS, raspisuje prvenstvo Hrvatske u utrkama skutera za 2008 godinu. U provođenju prvenstva primjenjivat će se odredbe Motociklističkog pravilnika HMS-a,
Pravilnika za cestovne moto utrke FIM, Tehničkog pravilnika FIM / HMS i ovog Dodatka. Na prvenstvu će se natjecati vozaći pojedinci,klubovi i timovi .

2. KALENDAR

Prvenstvo Hrvatske održava se po bodovnom sustavu, a sastoji se od najmanje 3 utrke održane na natjecanjima upisanim u kalendar za prvenstvo Hrvatske.

BROJ   DATUM                ORGANIZATOR                    MJESTO
M -02-01   26-27 04. 2008   MK   ŠIBENIK                NOVI   MAROF
M -02-02   17-18 05. 2008   MK   ŽUPANJA                ŽUPANJA
M -02-03   14-15 06. 2008   MK   MARIJAN                SPLIT
M -02-04   30-31 08. 2008   MK  ZLATAR  BISTRICA   BELICA - ČAKOVEC
M -02-05   06-07 09. 2008   MK   POŽEGA PROMET   POŽEGA
M -02-06   20-21 09. 2008   MK  BJELOVAR                BJELOVAR
M -02-07   27-28 09. 2008   MK  ROVINJ                PULA

Način podnošenja prijava za upis u kalendar propisan je Motociklističkim pravilnikom čl.95. - čl.107.

3. KATEGORIJE I KLASE

Prvenstvo Hrvatske raspisuje se za skutere:
- Klasa R1. “50”
- Klasa R2. “70 SP”
- Klasa R3. “OPEN”
Da bi se klasa bodovala mora na natjecanju nastupiti najmanje 5 vozača.

4. BROJ VOZAČA I UVJETI

Broj vozača koji sudjeluje na natjecanju mora biti naznačen u Posebnom pravilniku organizatora. Taj broj mora biti prema uvjetima iz pregleda staze.
Svaki vozač može nastupiti samo u jednoj klasi.
Nastupanje na bilo kakvoj drugoj utrci osim utrka upisanih u ovaj kalendar, donosi diskvalifikaciju i brisanje Prvenstvenih bodova.
Starosna dob po klasama:
a) Klasa R1 od 10-20 godina
b) Klasa R2 i R3 od 14 godina
Limit za mimimalne godine počinje datumom rođenja takmičara.
Limit za maximalne godine završava na kraju godine.
Vozači koji nisu punoljetni, moraju imati pismeni pristanak roditelja ovjeren kod javnog bilježnika.
U klasi 1. nije dozvoljen nastup vozačima koji su do sada nastupali u višoj klasi ili u drugim moto utrkama.
Pravo nastupa imaju svi uredno prijavljeni vozači koji imaju:
-   natjecateljsku licencu klupskog ranga
-   valjani lijecnički karton, ne stariji od 6 mjeseci
-   valjanu policu osiguranja sportaša od posljedica nesretnog slućaja na motociklističkim natjecanjima, isključivo original, na minimalni iznose od, slučaju smrti na 30.000,00 Kn, a u slučaju trajne invalidnosti 60.000,00 Kn.
-   uplaćenu prijemninu organizatoru.
-   original prijavu ovjerenu i potpisanu od kluba i takmičara

:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #10 : 18 Ožujak, 2008, 19:30:50 »
EVO GA.....!!!!!!  NAPOKON...!!!!!!

Stigo je i pravilnik za 2008. ;D ....

http://www.hms-moto.hr/dokumenti/_skuteri_2008.doc

.....ukratko za one koje nezanima cijeli ravilnik....nekaj od važnijeg.... ;D

PRVENSTVO HRVATSKE U UTRKAMA SKUTERA

      KALENDAR
Prvenstvo Hrvatske održava se po bodovnom sustavu, a sastoji se od najmanje 3 utrke održane na natjecanjima upisanim u kalendar za prvenstvo Hrvatske.

DATUM           ORGANIZATOR        MJESTO
26-27 04. 2008   MK   ŠIBENIK       NOVI   MAROF
17-18 05. 2008   MK   ŽUPANJA       ŽUPANJA
14-15 06. 2008   MK   MARIJAN       SPLIT
30-31 08. 2008   MK   ZLATAR BISTRICA   BELICA - ČAKOVEC
13-14 09. 2008   MK   POŽEGA PROMET   POŽEGA
20-21 09. 2008   MK   BJELOVAR      BJELOVAR
27-28 09. 2008   MK   ROVINJ        PULA

KATEGORIJE I KLASE
Prvenstvo Hrvatske raspisuje se za skutere:
- Klasa 50
- Klasa 70
- Klasa OPEN
Da bi se klasa bodovala mora na natjecanju nastupiti najmanje 5 vozača.

U klasi 50 nije dozvoljen nastup vozačima koji su do sada nastupali u višoj klasi ili u drugim moto utrkama.

OPREMA VOZAČA

Obveza je upotreba opreme i to:
- zaštitna kaciga s važećim standardom ECE-22-05, 22-06, 22-07
- motociklistički jednodjelni ili dvodjelni kombinezon
- rukavice i motociklističke čizme



TEHNIČKA PRIPREMA SKUTERA
Dozvoljeni su svi skuteri s dva kotača, kod kojih vozač u normalnom sjedećem položaju, sa stopalima na platformi, može spojiti koljena.
Maksimalna dimenzija naplatka 13''.

KLASA 50
- Najveća dozvoljena zapremina 50ccm za 2-taktne, ili 100ccm za 4-taktne motore.
- Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.
Metalna ploča debljine minimalno 3 mm. Sa kružnim otvorom od 18mm (+/- 0,1)  umetnutim između cilindra i ispušne grane (kao brtvilo). Napomena: svi plinovi moraju prolaziti kroz zadani otvor.

KLASA 70
Najveca dozvoljena zapremina je 70 ccm. Koja se postiže povećanjem promjera klipa, hod mora ostati serijski.
   .  .  .  .

KLASA OPEN od 100-250 ccm
- Zapremina 2-taktni motori 100-180ccm
- Zapremina 4-taktni motori 100-250ccm
   .  .  .  .


STARTNI BROJEVI
KLASA 50 : crna podloga - bijeli broj
KLASA 70 : bijela podloga - crni broj
KLASA OPEN : zelena podloga - bijeli broj

Ako odlukom žirija klase voze zajedno vozači moraju dodati slovo ispred svog broja, kako slijedi:
KLASA 50 :  ………. J      
KLASA OPEN : …... O


BODOVNI SUSTAV
Mjesto   1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.  8.  9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.
Bodovi   25  20  16  13  11  10  9   8   7    6    5    4    3    2    1


PRISTOJBE
- pristojba za dodatni tehnički pregled i verifikaciju...........500,00 kn
- pristojba za startni broj po želji.............................500,00 kn

NOVČANE KAZNE

- novčane kazne izrečene od direktora i žirija pojedinog natjecanja, ....100,00 kn – 500,00 kn
- prekoračenje brzine u boksovima........................................200,00 kn
- vožnja izvan trkališta.................................................500,00 kn
- nepoštivanje odluke sudca..............................................200,00 kn
- nenošenje oznaka (vozač, mehaničar, sudac, itd.).......................100,00 kn
- prigovaranje i vrijeđanje službenih osoba..............................500,00 kn
- naknada za izgubljeni transponder.....................................2000,00 kn


PROMJENE ZA 2009
Za 2009 najavljuju se promjene u klasi «OPEN».
Zapremina 2T skutera max. 125ccm
Zapremina 4T skutera max 300ccm


....opširnije u pravilniku....

Pozdrav, H. Mavrek #89.... ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline the_ilusionist

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget Donji
  • Moj Skuter: aprilia rs 50
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #12 : 18 Ožujak, 2008, 22:14:32 »
sad mi nista nije jasno... sta je s onin da garnitura mora bit standardna???  jel se moze stavljat kit?? o tome nista ne pise?? il san ja corav??
aj ako moze ko jos malo napisat stko o tome...
I've been destroyed by the perfection that is you...

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #13 : 18 Ožujak, 2008, 22:23:14 »
sad mi nista nije jasno... sta je s onin da garnitura mora bit standardna???  jel se moze stavljat kit?? o tome nista ne pise?? il san ja corav??
aj ako moze ko jos malo napisat stko o tome...

ma mozes ti stavlja sto god zelis, al kad stavis to sajbu motor ti nebu nikam iso... :mad0260: :mad0260:
najbolje vozit sa serijskim skuterom jos...
ili 4t slozen sa svimeee...

Offline the_ilusionist

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget Donji
  • Moj Skuter: aprilia rs 50
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #14 : 18 Ožujak, 2008, 22:35:25 »
a j****u mater, pa jel mi tamo idemo ucit vozit motor il vozit trke?? nije mi to jasno sa ton blokadon?? kolko ce skuter onda ic?? jedva 70?  kolko je promjer grane standardnog auspuha ??
I've been destroyed by the perfection that is you...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #15 : 19 Ožujak, 2008, 13:41:18 »
http://www.motori.hr/Pravilnik_za_PH_Skuteri_2276.html   :laughing7: :glasses9:

..eto sad pametniji ce skuzit o cemu se radi kad kazem da bi Vam se isplatilo više doći na to piće  :redface:  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #16 : 19 Ožujak, 2008, 14:07:35 »
Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.

Ovak nes normalan covijek nemre stavit.....al naravno baotijanac gospodina Rogulica mora bit prvi....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #17 : 19 Ožujak, 2008, 14:18:26 »
Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.

Ovak nes normalan covijek nemre stavit.....al naravno baotijanac gospodina Rogulica mora bit prvi....

mislim da se trebamo fino svi ujediniti i zajedno ce nas onda poslusat..

ono sto me interesira je, imate li vi vozaci neku svoju "udrugu" koja ce zastupati vas i vase prijedloge? ili makar jedno mjesto gdje cete sastaviti svoj jedinstven prijedlog kojeg cete svi podrzati i onda vas uz nasu press podrsku nece moci ignorirati   :icon_scratch:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #18 : 19 Ožujak, 2008, 14:21:22 »
Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.

Ovak nes normalan covijek nemre stavit.....al naravno baotijanac gospodina Rogulica mora bit prvi....

mislim da se trebamo fino svi ujediniti i zajedno ce nas onda poslusat..

ono sto me interesira je, imate li vi vozaci neku svoju "udrugu" koja ce zastupati vas i vase prijedloge? ili makar jedno mjesto gdje cete sastaviti svoj jedinstven prijedlog kojeg cete svi podrzati i onda vas uz nasu press podrsku nece moci ignorirati   :icon_scratch:

eladio.....gotovo nemoguce....ne slusaju nikog....
Gospodja Kragulj, bila je od strane vozaca i klubova izabrana za zamjenika direktora discipline, to joj je onemoguceno, istog casa kada je pobijedila ova sada klika, sa obrazlozenjem da nema sudacku licencu, a ona ju je polozila, samo posto savez nije radio, i nisu se izdavale licence, nije ju jos do danas dobila.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri, SEZONA 2008...
« Odgovori #19 : 19 Ožujak, 2008, 14:22:39 »
Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.

Ovak nes normalan covijek nemre stavit.....al naravno baotijanac gospodina Rogulica mora bit prvi....

mislim da se trebamo fino svi ujediniti i zajedno ce nas onda poslusat..

ono sto me interesira je, imate li vi vozaci neku svoju "udrugu" koja ce zastupati vas i vase prijedloge? ili makar jedno mjesto gdje cete sastaviti svoj jedinstven prijedlog kojeg cete svi podrzati i onda vas uz nasu press podrsku nece moci ignorirati   :icon_scratch:

eladio.....gotovo nemoguce....ne slusaju nikog....
Gospodja Kragulj, bila je od strane vozaca i klubova izabrana za zamjenika direktora discipline, to joj je onemoguceno, istog casa kada je pobijedila ova sada klika, sa obrazlozenjem da nema sudacku licencu, a ona ju je polozila, samo posto savez nije radio, i nisu se izdavale licence, nije ju jos do danas dobila.....


odgovorit cu ti u tvom topicu   :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!