Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR problem!  (Posjeta: 3840 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: VXR problem!
« Odgovori #20 : 17 Rujan, 2010, 17:27:07 »
il vodena il magnet (a to cisto sumnjam) ili u mom slucaju kak je bilo i to na kilometrazi ko tvojoj, lezaj na klipnjači kod bolcne kod klipa
najviše se je culo sa strane kod vodene
skidaj pa gledaj
..::4T Powaa::..

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR problem!
« Odgovori #21 : 17 Rujan, 2010, 17:27:27 »
ma jasno, al vxr se tretira kao savrsenstvo bez mane i te fore su jadne
a eto sr150 je savrsenstvo,bb zracnjak i jos sa jednim diskom,nije se mogao prodat pa su ih davali nove po 14000kn da se rijese,ali vazno je da se sere po vxr-u,iskreno boli me briga i za vxr-a,ali mi nije jasno kako mozete biti toliko ljubomorni,da napisao sam ljubomorni,leader masina je u samom vrhu 4t masina slabije kubikaze koja ce se prodavati jos jako dugo...

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: VXR problem!
« Odgovori #22 : 17 Rujan, 2010, 17:30:33 »
ubacit cu se malo...u 35tkm, koliko ima ta masina..od vecih kvarova nisam imao..samo potrosne materijale mjenjao..nikad nista...i eto sad jedino ovo..tako da ce meni i dalje leader masine biti na 1. mjestu od skutera..
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR problem!
« Odgovori #23 : 17 Rujan, 2010, 17:35:01 »
ubacit cu se malo...u 35tkm, koliko ima ta masina..od vecih kvarova nisam imao..samo potrosne materijale mjenjao..nikad nista...i eto sad jedino ovo..tako da ce meni i dalje leader masine biti na 1. mjestu od skutera..
upravo tako,ali ima onih koji svjesno uniste vxr-a i onda on nevalja :angry7: evo recimo nekima se pumpa vode razletila na 8000km a zasto moja i od mnogih vozi 20-30 000km pa cak i vise bez problema,ja imam tuniranog leadera i nikakvih problema,a bacio sam se u tuning te masine jer mi treba dobra i pouzdana tunirana masina a to je leader :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2010, 17:37:31 malaguti »

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: VXR problem!
« Odgovori #24 : 17 Rujan, 2010, 17:38:55 »
malaguti... sam naziv masine kad si prevedes daje ti na znanje sto je i kakva : )

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR problem!
« Odgovori #25 : 17 Rujan, 2010, 17:53:07 »
malaguti... sam naziv masine kad si prevedes daje ti na znanje sto je i kakva : )
upravo tako :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: VXR problem!
« Odgovori #26 : 17 Rujan, 2010, 19:00:40 »
a eto sr150 je savrsenstvo,bb zracnjak i jos sa jednim diskom,nije se mogao prodat pa su ih davali nove po 14000kn da se rijese,ali vazno je da se sere po vxr-u,iskreno boli me briga i za vxr-a,ali mi nije jasno kako mozete biti toliko ljubomorni,da napisao sam ljubomorni,leader masina je u samom vrhu 4t masina slabije kubikaze koja ce se prodavati jos jako dugo...

al vazno da ti nemas pojma koji je razlog zasto su srovi 2005 prodavani za 14tkn, za koliko bi ti prodao skuter koji 5god stoji u tvornici? 25tkn?

odma vas dirne, ja sam samo pitao jel moze proc 2 dana, a da se ne otvori tema vxr problem :P

sta je s novim masinama blokovima made in china, kvaliteta my ass

na motori.hr mogu fun club otvoriti ''zadovoljnih''  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2010, 19:11:05 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR problem!
« Odgovori #27 : 18 Rujan, 2010, 07:38:54 »
al vazno da ti nemas pojma koji je razlog zasto su srovi 2005 prodavani za 14tkn, za koliko bi ti prodao skuter koji 5god stoji u tvornici? 25tkn?

odma vas dirne, ja sam samo pitao jel moze proc 2 dana, a da se ne otvori tema vxr problem :P

sta je s novim masinama blokovima made in china, kvaliteta my ass

na motori.hr mogu fun club otvoriti ''zadovoljnih''  :icon_thumright:
pa naravno da znam da se sr prodavao po toj cijeni jer je bio staro godiste, pa to znaci upravo ono sta sam i napisao a to je da se nisu mogli prodati u svoje vrijeme...

i normalno da ima najvise pitanja o vxr-u kad ih imam najvise...
a sto se tice vxr starog ili novog naravno da nisu savrseni kao ni bilo sta,ali je leader 4t masina i dalje u samom vrhu performansi,kvalitete,pouzdanosti,ponudom tuning dijelova,tako je bilo i tako ce ostati,mnogi puno razvikaniji i dan danas koriste masine sa 2 ventila dok su kod leadera 4 ventila od samog pocetka i snaga na samom vrhu...

nemoj mi tu tvrdit da je bb 150ccm zracnjak bez diska bolji od lc masine,sa 4 venila,diskom i snagom u vrhu...
opet kazem da nitko ne govori da je vxr savrsenstvo,ali ti i jos nekoliko ovdje svakodnevno dizete u nebo apriliju a posebno sr150 a to je smijesno...

spominjes kinu i kako piaggio proizvodi koji se tamo rade nisu kvalitetni??? alo igore piaggio je piaggio bez obzira gdje se radi...

aj bok sad,odi si vozit sa sr-om samo pazi da vanjska temperatura nije preko 25 stupnjeva i kad se zaletis 115 pripazi kad trebas stati  :icon_thumright: (ovo zadnje ti je jer blatis vxr-a bez razloga)
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2010, 12:11:38 malaguti »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: VXR problem!
« Odgovori #28 : 18 Rujan, 2010, 13:30:25 »
pametni popusta

i imam disk iza  ::)



It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR problem!
« Odgovori #29 : 18 Rujan, 2010, 13:43:49 »
Kad neki leder zavrti sa origigi klipon cilindron i blokovima malo preko 220 000km onda mu se klanjam,do onda je samo jedan Kralj :) zove se i masina 500 master pa je pickin dim,a ne gospodar :D nema smisla,uvik ce bit ovakvih rasprava :p,al s onakvin lezajevima na leaderu u blokovima,mislin da nemamo sta raspravljat

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: VXR problem!
« Odgovori #30 : 18 Rujan, 2010, 16:58:56 »
Ma sve su te mašine dobre pitanje je samo kako se koriste :)

Leader je trajan jedino malo zeznut nakon nekih 50-ak tisuća i eventualnog ostajanja bez ulja jer ima klizne ležajeve koji se ne mijenjaju.
Piaggio ima novu mašinu koja se ugrađuje u Scarabeo 125 i 200 koja je po konstrukciji dobra, isto klizni ležajevi ali zamjenjivi :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning