Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gillera runner-problem sa paljenjem  (Posjeta: 3442 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #20 : 13 Rujan, 2010, 22:20:24 »
dali bi moglo bit da je neispravan čok? ak je on u kvaru dali se to moze popravit ili kupit novi-novi je oko 500 kn

« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2010, 21:46:28 coko »

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #21 : 14 Rujan, 2010, 08:04:08 »
sutra ili prekosutra cu ga rastavit i oprat ,dok ulovim malo slobodnog vremena, pa cu napisat jel se kaj promjenilo

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #22 : 15 Rujan, 2010, 09:04:25 »
hitno hitno!!! evo pocnem ja sarafit i u samom startu naiđem na problem-neznam izvadit sjedalo sa onim svojim kucistem (onim prtljaznikom) sve sarafe sam odsarafio,i onu ruckicu za suvozaca i onu plastiku ispod te rucke gdje su isto 2 sarafa od sjedala.ja njega cimam i pomice se ali neda se izvadit kao da je zaglavio negdje ispred tamo prema rezer.goriva. jel mozda moram sve oklope one sastrane izvadit,i onu između nogu ili ima neka caka kak se to izvadi

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #23 : 15 Rujan, 2010, 09:30:58 »
svjecica, gorivo mozda lose, dizna u karburatoru
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #24 : 15 Rujan, 2010, 15:13:58 »
evo uspio sam izvadit karburator s one strane gdje je filter zraka posto neznam izvadit sjedalo van,karburator sam rastavio i oprao u cistom benzinu,a onaj gumeni dio kaj ide od karburatora do motora (mislim da je to ta prirubnica) je sva ispucana izvana tak da je vjerovatno i iz nutra,to sam narucio pa kad stavim novu trebao bi skut upalit-bar se nadam.
upalio sam ja njega danas ujutro ali tesko i natocio goriva za 50 kn i prosao oko 20 km bez gasenja,kad sam doso doma ugasio sam ga na pola sata i ocu ga opet upalit i ista prica- vergla vergla i vergla i upali.
-molim nekog ak zna zast nemogu sjedalo izvadit van a sve sarafe odsarafio nek mi javi-u prednjem djelu ispod one poprecne plastike kao da je zacvikan ili jos negdje zasarafljen-pomoc

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #25 : 15 Rujan, 2010, 20:11:27 »
evo uspio sam izvadit karburator s one strane gdje je filter zraka posto neznam izvadit sjedalo van,karburator sam rastavio i oprao u cistom benzinu,a onaj gumeni dio kaj ide od karburatora do motora (mislim da je to ta prirubnica) je sva ispucana izvana tak da je vjerovatno i iz nutra,to sam narucio pa kad stavim novu trebao bi skut upalit-bar se nadam.
upalio sam ja njega danas ujutro ali tesko i natocio goriva za 50 kn i prosao oko 20 km bez gasenja,kad sam doso doma ugasio sam ga na pola sata i ocu ga opet upalit i ista prica- vergla vergla i vergla i upali.
-molim nekog ak zna zast nemogu sjedalo izvadit van a sve sarafe odsarafio nek mi javi-u prednjem djelu ispod one poprecne plastike kao da je zacvikan ili jos negdje zasarafljen-pomoc

Ako ti je prirubnica ispucala,vjerojatno ti tu vuce fals zrak i zato nece da upali,ali mi nema logike zasto onda motor ide 80km... :dontknow:        :binkybaby:

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #26 : 15 Rujan, 2010, 20:57:44 »
da stvar je u tome kaj jedva upali a dok upali ide jebacki dobro,dobro potegne,nema nikakvih rupa u ubrzanju ni nist.danas sam vozio i 90 po njegovom satu,vjerovatno i laze sat ali vidi se po njemu da je motor dosta živahan,i ide,starta po betonu ko lud
uopce ne kuzim zast tak dobro ide ak vuce zrak

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #27 : 17 Rujan, 2010, 16:23:53 »
evo kupio ja novu prirubnicu stavim ju gore i opet ista prica nece i nece i mozes ga j...  :dontknow:
dok jedva upali ide ko metak.
-karburator rastavljen i ociscen,stara prirubnica bila sva ispucala i promjenim novu,stavio novu svijecicu

Offline zokizo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 561
  • Spol: Muški
  • betmeeen na na na nananana betmeeeeen
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Superlative Сasual Dating Verified Females
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Runner SP50
  • Moja Kaciga: miemusy
  • MojSetup: miemusy
  • MojSpuh: miemusy
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #28 : 17 Rujan, 2010, 16:46:16 »
pogledaj dali baca iskru i kakvu baca ako baca,posudi od nekog bobinu i probaj, isto godiste runnera imam i ja i iste simptome kao i ti i bila bobina (moja je bacala je iskru ali jedva primjetnu,zamijenio to i radi ko nov)

Offline seso

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gillera runner-problem sa paljenjem
« Odgovori #29 : 17 Rujan, 2010, 19:14:23 »
gledao sam iskru,iskra je dobra,na staroj svjecici je malo probijala ali skut jednako pali i s novom i starom svjecicom :icon_scratch: