Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Ho?emo li se uspjeti kvalificirati na europsko prvenstvo?

da
3 (100%)
ne
0 (0%)

Ukupno Glasova: 3

Glasanje završeno: 07 Prosinac, 2006, 15:42:24

Autor Tema: kvalifikacije za EURO 2008  (Posjeta: 6386 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #20 : 30 Svibanj, 2007, 20:56:10 »
Estoniju sigurno pobjeđujemo na gostovanju u Talinu, dok s Rusijom u Zagrebu ćemo voditi žestoku bitku jer mislim da je ta utakmica prijelomna za odlazak na EP!Tada bi imali 19 bodova odnosno 5 više od Rusa dok se Rusi moraju još 2 puta sastati sa Englezima i oni će među sobom voditi borbu za drugo mjesto!U Zagrebu nikad nismo izgubili i uvijek smo igrali dobro u predivnom Maksimirskom ambijentu pa mislim da nema straha za paniku! :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #21 : 02 Lipanj, 2007, 23:03:41 »
kakva teška utakmica, ipak jako vrijedna pobjeda 3boda i idemo dalje, sad su rusi na redu...šta kažete na tekmu?

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #22 : 03 Lipanj, 2007, 16:58:59 »
Ovu utakmicu nitko nije shvaćo ozbiljno,dobro smo se izvukli.Nismo se istrošili što može bit presudno za Rusiju.Nisam baš gledo jučer cijelu tekmu jer je bila dosadna pa ja počeo slavit :occasion14: :zivili: na poluvremenu pa nisam više imo volje gledat.Nadam se da Rusija pada sa nekih 3:1 da se još podigne atmosfera :headbang: I sam da neprenosi RTL :laughing6: :laughing6:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #23 : 03 Lipanj, 2007, 18:49:25 »
Ovu utakmicu nitko nije shvaćo ozbiljno,dobro smo se izvukli.Nismo se istrošili što može bit presudno za Rusiju.Nisam baš gledo jučer cijelu tekmu jer je bila dosadna pa ja počeo slavit :occasion14: :zivili: na poluvremenu pa nisam više imo volje gledat.Nadam se da Rusija pada sa nekih 3:1 da se još podigne atmosfera :headbang: I sam da neprenosi RTL :laughing6: :laughing6:

domaće tekme prenosi hrt, a ne slažem se da se nismo potrošili...bila je jako teška utakmica u estoniji...

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #24 : 04 Lipanj, 2007, 09:29:24 »
Opasno smo visili zadnjih 15 minuta. igra nije bila ni sjena prijašnjih partija. Ako ovako budemo igrali protiv rusa jao si ga nama.... :toothy3:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #25 : 04 Lipanj, 2007, 10:12:38 »
Opasno smo visili zadnjih 15 minuta. igra nije bila ni sjena prijašnjih partija. Ako ovako budemo igrali protiv rusa jao si ga nama.... :toothy3:
Uff... slažem se  ::)
Who's looking for punishment ??

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #26 : 04 Lipanj, 2007, 12:51:34 »
Opasno smo visili zadnjih 15 minuta. igra nije bila ni sjena prijašnjih partija. Ako ovako budemo igrali protiv rusa jao si ga nama.... :toothy3:

istina, al mislim da su i prevelika očekivanja hr javnosti. treba napomenuti da je bilić uveo novi sustav 4-4-2 dok je hr repka godinama igrala 3-5-2 i svakako treba igračima vremena da se prilagode.

imali smo sreću u prvih par utakmica, (vjerojatno zbog pozitivnog šoka, novog trenera) i očekivanja javnosti su narasla, najrađe bi da svi da odmah osvojimo euro, al neide to tako...

treba vremena da se potpuno uigraju u novi sustav, a najviše se vidjelo eto u utakmici neki dan protiv estonije kako pola momčadi pliva, panično izbija itd... :headbang: :headbang:

uglavnom, budućnost naša repka ima, za to ne treba strahovat, a vjerujem da će pronaći snage da odigraju jednu sjajnu partiju protiv rusa i dovedu nas nadomak eura...

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #27 : 05 Lipanj, 2007, 00:30:29 »
Stvara se bezveze negativna atmosfera pred dolazak Rusa.Šerić otišo,Ćorluka plače za nekom curom,glupi Šimić otkrio da će bit u prvoj postavi.Gluposti!!Sad je na Biliću da iskaže autoritet i dovede ih u red!!
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #28 : 06 Lipanj, 2007, 07:28:07 »
ćorluka će igrati iz prve, navodno se oporavio...danas ćemo svi zdušno bodriti naše...

predviđam pobjedu 2-0, možda je više želja nego realnost al nek tako bude :frajer:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #29 : 07 Lipanj, 2007, 00:21:39 »
Evo tekma prošl,.Šteta,imali smo prilika..Lopta neće u gol i moš se hebat!!Definitivno nije bio naš dan!!!Momci su se borili,atmosfera odlična!
Bit će u Engleskoj Gusto,bilo bi šteta da neodemo na Euro nakon ovakih dobrih utakmica što smo odigrali!!
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #30 : 07 Lipanj, 2007, 14:32:39 »
Evo tekma prošl,.Šteta,imali smo prilika..Lopta neće u gol i moš se hebat!!Definitivno nije bio naš dan!!!Momci su se borili,atmosfera odlična!
Bit će u Engleskoj Gusto,bilo bi šteta da neodemo na Euro nakon ovakih dobrih utakmica što smo odigrali!!

prije engleske nas čekaju utakmice protiv andore, izraela i estonije..andora u gostima ostalo doma...i ako te utakmice dobijemo mislim da ćemo osigurati plasman...

onda u gostima kod engleza i makedonaca....vjerujem da te utakmice neće ni biti bitne... :headbang:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #31 : 10 Rujan, 2007, 09:46:02 »
eto dobili smo estonce uz dva maestralna pogotka eduarda... :notworthy: :notworthy: car je.

odigrali smo koliko je potrebno, i najbitnije je da su 3 boda tu. sad u srijedu protiv andore, naravno očekujemo svi pobjedu.
samo se nadam da će bilić dati priliku i drugim igračima (rakitić)

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #32 : 13 Rujan, 2007, 07:33:21 »
eto i naše golijade opet. unatoč relativno slaboj igri bilo je dovoljno da se doslovno samelje ovaj protivnik.

drago mi je zbog rakitića što je u svom drugom nastupu postigao gol :icon_thumright: još nam treba 4 boda iz 3 tekme da i matematički osiguramo plasman a sljedeća tekma je za otprilike mjesec dana doma s izraelom, nakon toga makedonija i engleska u gostima..

sretno naši :icon_thumright:

Offline kum3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: yamaha majesty 125
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #33 : 13 Listopad, 2007, 22:33:49 »
svaka čast HRVATSKOJ a posebno Eduardu stavio mi je lijepih 1500kn u pađe :toothy9: :toothy9:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kvalifikacije za EURO 2008
« Odgovori #34 : 15 Listopad, 2007, 15:37:57 »
dakle pobjeda 1-0. teška utakmica al izvrsna partija ćorluke i eduarda....

sad nas čekaju slovaci (sutra u rijeci, prijateljska) pa za mjesec dana makedonci i nekoliko dana nakon toga englezi.

nadajmo se da će englezi i rusi remizirati sutra i onda smo sigurni bez obzira na ostale 2 utakmice :icon_thumright:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
HRVATSKA-SLOVAČKA 3-0
« Odgovori #35 : 17 Listopad, 2007, 13:26:40 »
evo samo da spomenimo da je hrvatska odigrala dobro drugo poluvrijeme protiv slovaka. na kraju pobjeda 3-0, dva gola olića i jedan debitanta vukojevića...

pa eto prokomentirajte ako želite...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: HRVATSKA-SLOVAČKA 3-0
« Odgovori #36 : 17 Listopad, 2007, 13:51:42 »
evo samo da spomenimo da je hrvatska odigrala dobro drugo poluvrijeme protiv slovaka. na kraju pobjeda 3-0, dva gola olića i jedan debitanta vukojevića...

pa eto prokomentirajte ako želite...

VIdi se da HR ima sirinu protiv slabijih reprezentacija ali ono najbitnije je domisljatost i cvrstina sredine te dobra egzekucija u napadu...
Sve vise mladih igraca igra dosta zrelo i disciplinirano te se sa takvim pristupom mogu nositi sa svima...

HR je dokaz da je nogomet timska igra a ne igra pojedinaca...

Nadam se da ce i na Euru biti ovako dojmljivi kao sto su u kvalifikacijama...

Komentator je napomenuo da ce doci i vrijeme za poraze i tada treba stati uz Bilica jer u takvo vrijeme se izuzetno brzo zaboravljaju trud i prijasnji rezultati...
Hrvatska treba jednog mladog, inovativnog, discipliniranog i autoratitivnog trenera kao sto je Slaven, ali njega treba zadrzati na klupi HR barem 5 godina i vjerujem da ce HR biti u samom vrhu svjetske ljestvice kao sto je i sada...

Svaka cast, Slavenu, Aljosi, Robertu i ostalim ljudima koji su najzasluzniji za ovu reprezentaciju kakva je sada...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!