Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: acer problem - linux  (Posjeta: 5028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: acer problem - linux
« Odgovori #20 : 05 Rujan, 2010, 10:59:48 »
Zvone ima dual boot, linux koristi za internet, pogotovo kad nesto skida, tvrdi da vecina virusa za windows nesmeta linuxu, za sve ostalo tu je w7 :hello:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: acer problem - linux
« Odgovori #21 : 05 Rujan, 2010, 11:05:04 »
znaci imam 500 gb napravim jednu particiju 250 gb i jednu 200... ovih 50 gb sto je ostalo je neparticiono  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

ne napravi particuju od recimo 150gb za win 7 formatiraj ju i obriši tak je taj haker tih windowsa reko da se mora ili ti neče radit windowsi zgasit če ti se u roku 3 dana ovi enterprise koje sam ti ja linko a ovi normalni u roku 30 dana i onda si dvije ili si sav ostali prostor si ostavi  pod jednom particijom uglavnom imaš upute kad snineš ono kaj sam ti ja linko  :icon_thumright:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: acer problem - linux
« Odgovori #22 : 05 Rujan, 2010, 11:11:56 »
i poslje kad ideš na dvdu u taj folder bie imaš to za aktivirat winse ak ti neče iz prvog puta probaj još koji al češ tom cracku morat dopustit da to napravi sa brije firewallom ili s nečim to je najnoviji relese neznam možda je promijenio način crackanja igra se mačke i miša sa microsoftom taj lik bie več par godina i nemre mu ms kurca ahahahahaha koje god sam ja winse instaliro od bie lika sve radi još su prije bili jednostavniji postupci za instaliranje sam si trebo instalirat normalno bez seriala i to je to a sad moraš ovak na neparticionirani prostor i onda ih ič aktivirat u bie folder  :icon_thumright:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: acer problem - linux
« Odgovori #23 : 05 Rujan, 2010, 14:35:23 »
Zvone ima dual boot, linux koristi za internet, pogotovo kad nesto skida, tvrdi da vecina virusa za windows nesmeta linuxu, za sve ostalo tu je w7 :hello:

normalno kad je vecina virusa pisana za windowse, buduci da malo ljudi koristi linux.

a win7 sa dobrim antivirusom radi posao, jos nisam pokupio virus nikad, skidam sve i svasta, gore je avg free.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: acer problem - linux
« Odgovori #24 : 05 Rujan, 2010, 14:38:17 »
CHIK FIGHT!!!

PS na doro jutro rvacka govore o LINUXIMA - kad Fodor pocne srat o COD i kak rastura na netu sere mi se

 :toothy11:

 :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

nemoj zaj, moram pocet gledat dobro jutro... fodor to kaze, ne mogu zamislit, nadam se da je zaj**ancija jer ne mogu gledat cijelu emisiju cekajuci da to ponovno dođe na repertoar.  :laughing9:

vjerojatno je u rangu matije lovreca kad testira lamborghini gallarda u ks auto magazinu...
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2010, 14:42:14 sqt_driver »