Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: drotovska g#vn#!!!!!!!  (Posjeta: 3463 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #20 : 10 Kolovoz, 2009, 10:04:28 »
Brutala....
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #21 : 10 Kolovoz, 2009, 10:49:55 »
samo se vi šepurite ali kad vas budu vodili u lisicama a skuteri vam budu u dijelovima sjetite se što sam vam govorio.

pristojnost i uliznost kod njih pali.

ako ti kaže da je neispravan i da moraš na vanredni a ti znaš da je ispravan ne se svađati več kreni na vanredni jer bu to mup platio a ne ti.

za sve ima ljeka pa i za budale u plavom, a takvih je manje jer večina če te ili pustiti ili napisati ali te nebuju jebali u mozak.

ovom tvom je sfalilo za gablec pa je to valjda tako završilo kako je završilo.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #22 : 10 Kolovoz, 2009, 11:32:57 »
evo priije par dana ih je moj frend izuo iz cipela... na cesti di je ograničenje 60km/h uslikali su ga na 213km/h i sad on se misli dal da im stane ili ne i naravno steše ga još više po gasu obiđe 3 auta i kamion prema gradištu ga steše 250km/h i lagano se vrati kući u žu  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #23 : 10 Kolovoz, 2009, 12:08:29 »
evo priije par dana ih je moj frend izuo iz cipela... na cesti di je ograničenje 60km/h uslikali su ga na 213km/h i sad on se misli dal da im stane ili ne i naravno steše ga još više po gasu obiđe 3 auta i kamion prema gradištu ga steše 250km/h i lagano se vrati kući u žu  ;D

nek se sam hvali.... :nono: :nono:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #24 : 10 Kolovoz, 2009, 14:48:02 »
evo priije par dana ih je moj frend izuo iz cipela... na cesti di je ograničenje 60km/h uslikali su ga na 213km/h i sad on se misli dal da im stane ili ne i naravno steše ga još više po gasu obiđe 3 auta i kamion prema gradištu ga steše 250km/h i lagano se vrati kući u žu  ;D

kratko i jasno-KRETEN.
Rock out till your life is at an end

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #25 : 10 Kolovoz, 2009, 15:08:33 »
ujutro došla policija u 8.00h na vrata, pitali njegovu staru kao jel ko je vozio auto... i on izađe i onda njemu kao kažu da je neko sa njihovim autom uslikan sa 213km/h... naravno on kaže da nema pojma... i nemogu mu dokazat ništa, jer nemože ti uslikat tablicu, a on je kraj njih prošao sa oko 230km/h ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #26 : 10 Kolovoz, 2009, 16:01:18 »
evo priije par dana ih je moj frend izuo iz cipela... na cesti di je ograničenje 60km/h uslikali su ga na 213km/h i sad on se misli dal da im stane ili ne i naravno steše ga još više po gasu obiđe 3 auta i kamion prema gradištu ga steše 250km/h i lagano se vrati kući u žu  ;D


s ljepim se hvali. takvim debilima treba doživotno zabranit upravljanje motornim vozilima

i nemogu mu dokazat ništa,


bez brige ako se zainate mogu mu dokazat i ono kaj je napravil i ono kaj nije

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #27 : 10 Kolovoz, 2009, 16:12:38 »
a neznam sad... nisu ga slikali... i nemaju dokaze... sad vjerojatno će ga na sud... al opet ko će povjerovat da je neko na cesti di je 60 ograničenje vozit 230  ;D
raspitao se on već kod odvjetnika i odvjetnik rekao kao: "ma de nisu policajci normalni, di može neko tom cestom votit 230"  :laughing7:
i da, rekao je frend da nece više nikad  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #28 : 13 Kolovoz, 2009, 03:08:32 »
a neznam sad... nisu ga slikali... i nemaju dokaze... sad vjerojatno će ga na sud... al opet ko će povjerovat da je neko na cesti di je 60 ograničenje vozit 230  ;D
raspitao se on već kod odvjetnika i odvjetnik rekao kao: "ma de nisu policajci normalni, di može neko tom cestom votit 230"  :laughing7:
i da, rekao je frend da nece više nikad  ;D

post prije si reko da su ga slikali :toothy9:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #29 : 13 Kolovoz, 2009, 08:27:40 »
nisu ga uspjeli tu je srž svega. nego slika im nebi pomogla ali njih su dva pa čak i tri jedan sastavlja prijavu a dva su svjedoci a ti sam, tko je jači ti sam ili njih tri koji se podupiru.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #30 : 13 Kolovoz, 2009, 09:25:18 »
debili totalni, pola ih jedva školu završilo, neke tečajeve pa me jebu bezveze...kao da nemaju pametnije posla nego nas jebat na 50 ccm, ekipa se na R-ovima vozi ko luda i ne staje im, onda nas jebu tak da si statistiku popune.. pazite ovo... zauteve me ta g#vn#, ja stanem, vozačka prometna, sve ok, ali kao tablica se nevidi najbolje, reko, to je 50 ccm, neću bježat, uvijek stanem i bla, bla, ja onda kao bahat, ućum ih poslu, vrijeđanje službene osobe i to, i tada neki lik se vozi na R-u vidi njih i fino na zadnji, nema tablice, i kaj sad, pitam pajkana blesavog, bla, bla, i kažem ja njemu, njega hvatajte a ne mene, znam da njega nemožete pa mene jebete, a drugi murjak će na to, ajde pusti maloga, ima mali pravo...to su g#vn#, panjevi, budale, ima ih normalnih i dobrih, svaka im čast, a drugo debili, moj susjed murjak a srednju nije završio, onda znate da je debil...a takvih ima jako puno...

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #31 : 13 Kolovoz, 2009, 10:46:49 »
Ludi moji niste vi vidjeli cigu iz siska. Cigo kažnjava sve redom, sve do jednog kojeg zaustavi....netko ce mu jednog dana izbit zube radi toga.
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #32 : 13 Kolovoz, 2009, 11:02:09 »
post prije si reko da su ga slikali :toothy9:

mislio sam na brziunu, izmjerita mu 213 bila, malo sam se krivo izrazio... on je znao da je prošao kraj njih sa preko 200kmh, ali oni su mu ujutro rekli da su "uslikali ili usnimili ili izmjerili" 213  :laughing7: s tim da ga je poslje podero 250, al... sad će mo vidit šta će bit... al zakunio se deca ratnici da neće više nikad  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #33 : 13 Kolovoz, 2009, 12:15:34 »
http://vijesti.gorila.hr/zagreb_i_hrvatska/crna_kronika/hrvatska/danijel_vinkovic_i_andelko_pasaric_poginuli   znao sam pokojnog vozaca i isto se tak sepurio 200kmh gdje je limit 50kmh,mnogi ne shvacaju da je auto vrsta oruzja s kojim nema sale....

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #34 : 19 Kolovoz, 2009, 08:44:37 »
debili totalni, pola ih jedva školu završilo, neke tečajeve pa me jebu bezveze...kao da nemaju pametnije posla nego nas jebat na 50 ccm, ekipa se na R-ovima vozi ko luda i ne staje im, onda nas jebu tak da si statistiku popune.. pazite ovo... zauteve me ta g#vn#, ja stanem, vozačka prometna, sve ok, ali kao tablica se nevidi najbolje, reko, to je 50 ccm, neću bježat, uvijek stanem i bla, bla, ja onda kao bahat, ućum ih poslu, vrijeđanje službene osobe i to, i tada neki lik se vozi na R-u vidi njih i fino na zadnji, nema tablice, i kaj sad, pitam pajkana blesavog, bla, bla, i kažem ja njemu, njega hvatajte a ne mene, znam da njega nemožete pa mene jebete, a drugi murjak će na to, ajde pusti maloga, ima mali pravo...to su g#vn#, panjevi, budale, ima ih normalnih i dobrih, svaka im čast, a drugo debili, moj susjed murjak a srednju nije završio, onda znate da je debil...a takvih ima jako puno...

Stari moj budi zahvalan da je samo murjak, s obzirom na drzavu taj je mogao bit u hrvatskoj vladi...  :toothy12:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #35 : 20 Kolovoz, 2009, 17:43:36 »
a neznam sad... nisu ga slikali... i nemaju dokaze... sad vjerojatno će ga na sud... al opet ko će povjerovat da je neko na cesti di je 60 ograničenje vozit 230  ;D
raspitao se on već kod odvjetnika i odvjetnik rekao kao: "ma de nisu policajci normalni, di može neko tom cestom votit 230"  :laughing7:
i da, rekao je frend da nece više nikad  ;D

Cemu takve lovit kad ce ih poslje sa špahtlom skidat sa asvalta..

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: drotovska g#vn#!!!!!!!
« Odgovori #36 : 20 Kolovoz, 2009, 17:55:37 »
samo se vi šepurite ali kad vas budu vodili u lisicama a skuteri vam budu u dijelovima sjetite se što sam vam govorio.

pristojnost i uliznost kod njih pali.

ako ti kaže da je neispravan i da moraš na vanredni a ti znaš da je ispravan ne se svađati več kreni na vanredni jer bu to mup platio a ne ti.

za sve ima ljeka pa i za budale u plavom, a takvih je manje jer večina če te ili pustiti ili napisati ali te nebuju jebali u mozak.

ovom tvom je sfalilo za gablec pa je to valjda tako završilo kako je završilo.

ja sam prvi koji necu bit bahat prema murjaku iako ih ne volim...

ali ova boldana recenica mi smeta...sta smo dosli do toga da zbog ovakvih prekrsaja ce te vodit u lisicama i sve rastavljat...alo, pa ne traze drogu...nek idu hvatat kriminalce i dilere