Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TUTORIAL: Ghost flames  (Posjeta: 1869 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
TUTORIAL: Ghost flames
« : 26 Kolovoz, 2010, 17:31:16 »
U ovo vrijeme recesije kada se nema novaca a sve bi htjeli nađunirane skutere, da lijepo izgledaju i dalje..ž
Evo vam jednog jeftinog tutoriala kako mozete uljepsati skut za par kuna klasicnim american flamovima.
Konkretno radi se o ghost flames, koji se po danu bas i ne vide ali zato po noci i po umjetnoj rasvjeti skuter dobiva novo lice

ja sam za svoj primjer uzeo prednju plastiku od runnera i pofarbao u plavo. Naravno podloga biti bilo koje boje.



onda sam napravio uzorak koji ide na plastiku tj. flame kako ce izgledati. Inace se to radi sa zastitnom trakom ali moja podloga je bila dosta mala pa sam flame iscrtao na papiru i zalijepio na povrsinu.



Zatim sam uzeo ljubicastu perlu i napravio flame. Tajna je u tome da se perla mora profiltrirat jer ako je ima previse onda to na plastici izgleda bljuuuuuu.. Perlu stavite u spricu i lagano prođete jednom rukom.
Mozete staviti dvije, tri, cetri ruke. Sto vise ruku stavite tj. slojeva to ce vam flamovi biti vidljivi. Ja sam isao na dva sloja i vidi se da je to previse. dosta bi bio jedan.
Eto kako izgleda flame kad se normalno gleda na nj. a kad je pod udarom svjetlosti. Stvar tih ghost flamova je da se oni ne vide dobro na slikama jer fotoaparat nemoze uhvatiti sjaj perle.




Nadam se da ce nekom pomoci
     
taj sam