Tehnički kutak > Tuning skutera

Runner VX125 - ubrzanje

(1/2) > >>

marelica:
Skuter je super i bez problema drzi slicne serijske skutere u klasi, ali mi fali malo ubrzanja odmah na pocetku starta.  :trk:
Po uhu mi se cini da bi mogao startat malo bolje. Jel bi dobio nesto ubrzanja kad bi ubo Malosi variomat sa rolicama i federima? 
Ne mislim previse prckat po masini i ovo bi mi bilo jedino ulaganje...
Pitanje je i dal takva preinaka steti skuteru?
P.S.
Gdje kupiti te djelove u Zg?
Hvala

roby44:
sa variomatom ces sigurno dobit samo ne znam jel to i za 125, mozda druge rolice. a i ima neka kombinacija s federima, to iskusniji bolje znaju.

blueRun:
dobit ćeš definitivno bolje ubrzanje. Meni je sa malossi variomaton ubrzava ludilo

Lovre:
provaj sa malo lakšim valjcima , neisplati se dat 1000 kn za variomat.

moj prijedlog ti je da ništa ne diraš ,jer je najbolje dok je standardno, od vx-a nemoš očekivat neka extra ubrzanja

Poggiali:

--- Citat: marelica - 03 Rujan, 2006, 20:49:55 ---Skuter je super i bez problema drzi slicne serijske skutere u klasi, ali mi fali malo ubrzanja odmah na pocetku starta.  :trk:
Po uhu mi se cini da bi mogao startat malo bolje. Jel bi dobio nesto ubrzanja kad bi ubo Malosi variomat sa rolicama i federima? 
Ne mislim previse prckat po masini i ovo bi mi bilo jedino ulaganje...
Pitanje je i dal takva preinaka steti skuteru?
P.S.
Gdje kupiti te djelove u Zg?
Hvala

--- Kraj citata ---
Uzmi malossi multivar, sa njim češ dobit na ubrzanju i neče bit rupa u među ubrzanjima. Imaš malossi u vukovarskoj, inače piaggio dučan.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju