Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zx i mhr replica  (Posjeta: 4935 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #20 : 20 Kolovoz, 2010, 10:34:43 »
Ovako,neznam kako tebi al moj gianelli je kupljen bez tog tuljca tj. blokade i sumnjam da išta ima u sebi kao ni reverse,ta dva auspuha su identična skroz samo prigušivač drugi i čini mi se da reverse ipak ima bolji zvuk nekako dublji al popravit ću ja to na svom sa par zahvata unutar prigušivača :icon_thumright:

ima ti i reverse i rekord tu blokadu na početku grane di se spaja na cilindar , imaju ju svi auspusi sa certifikatom za cestu  :icon_thumright:

rekord ima dublji zvuk od reversa al samo na minareli mašinama samo neznam jel ovom skinuta ta blokada zato sam te pito da staviš video zvuka ak ti nije skinuta ta blokada baš me zvuk zanima


Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #21 : 20 Kolovoz, 2010, 19:10:22 »
Ma mi smo vadili blokadu iz samog auspuha,prepili ga napola i izvadili..tuljac na grani svi vide čim kupe auspuh al eto leovince ima i unutar auspuha tu još jednu uvjetno rečeno blokadu

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2010, 19:32:07 rolly »

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #22 : 20 Kolovoz, 2010, 19:13:32 »
Taj unutarnji konus sa rupicama počinje taman di završava prvi ekspanzioni konus na tt razumiješ i na taj način smanjuje performanse jer rezonantni valovi ispušnih plinova imaju prepreku i  to smanjuje performanse,ima ulogu stišavanja samog auspuha jer je staklena vuna ispod,samo je ostalo to zavarit na autogeno i bit će to tuned :icon_thumright: tt

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #23 : 20 Kolovoz, 2010, 20:15:49 »
Taj unutarnji konus sa rupicama počinje taman di završava prvi ekspanzioni konus na tt razumiješ i na taj način smanjuje performanse jer rezonantni valovi ispušnih plinova imaju prepreku i  to smanjuje performanse,ima ulogu stišavanja samog auspuha jer je staklena vuna ispod,samo je ostalo to zavarit na autogeno i bit će to tuned :icon_thumright: tt

ne mislim na tu blokadu ili taj tuljac , imaš na početku grane taman tamo di ti se spaja na cilindar suženje ili ko mali tuljac treba ga isčupat spiccangama van zavisi sad kod nekih treba i odrezat , te blokade ti imaju i reverse i rekord ,a za to kaj ste vi vadili nezam dal reverse i rekord imaju

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #24 : 20 Kolovoz, 2010, 20:33:14 »
Pa znam da tamo imaju blokadu to svi znaju,ta blokada na grani kod cilindra se lako skine dok je ovo ipak malo teže :icon_thumright:,reverse i record neznam dal imaju ovu drugu nevidi se izvana zavari ko na leotu di je puntano na par mjesta samo na sitno tek toliko da drži taj tuljac

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #25 : 20 Kolovoz, 2010, 20:52:11 »
Pa znam da tamo imaju blokadu to svi znaju,ta blokada na grani kod cilindra se lako skine dok je ovo ipak malo teže :icon_thumright:,reverse i record neznam dal imaju ovu drugu nevidi se izvana zavari ko na leotu di je puntano na par mjesta samo na sitno tek toliko da drži taj tuljac

pa to te pitam ako ti nije skinuta ta blokada da stravis video od zvuka zanima me kak se cuje sa tom blokadom u grani moj je preglasan vristi ko lud i iritira previse  :laughing6:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #26 : 20 Kolovoz, 2010, 20:57:42 »
nezz koliko laze sat od okretaja i brzine na runneru novom, ali ja sam sa multivarom i replicom isao 107 po pravcu polegnut, 103 normalno.. 107 po satu mi je pokazalo 95.7 ili 8 po gpsu..
radi na 11tisuca rpm po satu, i ide kao nevrijeme, ima jace ubrzanje nego frend sa zxom i sportom , a postelan je ok.. ja ga sa svojim jedva mrvicu ostavljam kroz ubrzanje. a sto je najjace trosi mu od 3.2 do 3.8 litara, ovisno jel jedna ili 2 osobe i od ceste...
inace nevolim nista od malossija osim rolica, ali stvarno zvuk je fenomenalan i ide predobro skuter....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #27 : 20 Kolovoz, 2010, 21:46:42 »
pa to te pitam ako ti nije skinuta ta blokada da stravis video od zvuka zanima me kak se cuje sa tom blokadom u grani moj je preglasan vristi ko lud i iritira previse  :laughing6:

Ma kakva blokada šta ti je toga nije ni bilo,nečitaš baš postove pažljivo:moj gianelli NIJE imao blokadu na grani kod cilindra,i zvuk je sličan onoj snimci na youtubeu od gilere runner možda malo dublji
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2010, 21:48:25 rolly »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #28 : 21 Kolovoz, 2010, 00:55:39 »
nezz koliko laze sat od okretaja i brzine na runneru novom, ali ja sam sa multivarom i replicom isao 107 po pravcu polegnut, 103 normalno.. 107 po satu mi je pokazalo 95.7 ili 8 po gpsu..
radi na 11tisuca rpm po satu, i ide kao nevrijeme, ima jace ubrzanje nego frend sa zxom i sportom , a postelan je ok.. ja ga sa svojim jedva mrvicu ostavljam kroz ubrzanje. a sto je najjace trosi mu od 3.2 do 3.8 litara, ovisno jel jedna ili 2 osobe i od ceste...
inace nevolim nista od malossija osim rolica, ali stvarno zvuk je fenomenalan i ide predobro skuter....

POTPIS

MHR replica - teze ju je za postelat nego zx-a, definitivno preskupo, po pricama malo otvoreniji od ZX...neisplativo...

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #29 : 21 Kolovoz, 2010, 01:08:34 »
u frenda je stelao.. jbt pa trosi manje nego moj serijala dok je bio  :toothy11:
ali ide ko nevrijeme.. najjaci je zvuk, jbt kao da mig ide kako se cuje kada stojis uz cestu .. nesto nevjerovato
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #30 : 21 Kolovoz, 2010, 01:19:07 »
u frenda je stelao.. jbt pa trosi manje nego moj serijala dok je bio  :toothy11:
ali ide ko nevrijeme.. najjaci je zvuk, jbt kao da mig ide kako se cuje kada stojis uz cestu .. nesto nevjerovato
ja sam imao parade sa 17,5 karbom ali iso je ko suga...malossi sport i zx u ubrzanju isti a u krajnjoj sam ga imao

lijep je spuh ali je preskup, a ja sam ga uzeo novog i prodo u pola cijene
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #31 : 21 Kolovoz, 2010, 01:22:51 »
frend tesko da ce ga prodati.. ali stvarno nisam mogao misliti da ce onako ici. ono je prestrasno stvarno.. ja sa sport kitom i zxom se jako jako mucim sa njime. cak me u krajnoj nekada ima...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #32 : 21 Kolovoz, 2010, 01:24:03 »
frend tesko da ce ga prodati.. ali stvarno nisam mogao misliti da ce onako ici. ono je prestrasno stvarno.. ja sa sport kitom i zxom se jako jako mucim sa njime. cak me u krajnoj nekada ima...
jel to znaci da je nabuđen ili da si ti gay?  :dontknow:

MHR replica rulz za one sa kešom
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #33 : 21 Kolovoz, 2010, 01:26:18 »
moglo bise reci da je nabuđen.. ali previse to buđenje kosta..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Valjda70

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Gianelli extra
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #34 : 24 Kolovoz, 2010, 00:18:47 »
Hmmm nikako ne uzimaj mhr replicu mozda ako nadjes za neke sitne novce a to niko nece prodati posto je nova 1800 kuna, gianelli  je nekvalitetan,puca i kao sto se meni desavalo top se provrti od vibracija,nitne na pločici se razlohaju itd...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #35 : 24 Kolovoz, 2010, 12:05:44 »
Hmmm nikako ne uzimaj mhr replicu mozda ako nadjes za neke sitne novce a to niko nece prodati posto je nova 1800 kuna, gianelli  je nekvalitetan,puca i kao sto se meni desavalo top se provrti od vibracija,nitne na pločici se razlohaju itd...

nitne na kakvoj pločici se provrte ii razlohaju de reci da ja to mogu spriječit ikako na mom rekordu

Offline Valjda70

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Gianelli extra
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #36 : 24 Kolovoz, 2010, 18:27:09 »
nitne na kakvoj pločici se provrte ii razlohaju de reci da ja to mogu spriječit ikako na mom rekordu
Pa ako imas na topu  pločicu sa natpisom gianelli  koju drže dvije pop nitne od vibracija su mi se razlohale i pločica odletjela u nekakav kanal  :icon_tongue:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #37 : 24 Kolovoz, 2010, 21:15:46 »
aha onda nema beda ja nemam to meni je laserom urezano Giannelli Rekord na topu tak da nema kaj vibrirat i nema nitni  :icon_thumright: i to da je giannelli nekvalitetan to možda ova najeftinija smeča giannelli je po meni jedna od 5 najboljih firmi za spulje na svijetu i na mom rekordu varovi su totalno savršeni zato sam ga i uzeo  :frajer:
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2010, 21:20:00 funkyzg26 »

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #38 : 25 Kolovoz, 2010, 23:56:37 »
Da se malo oživi tema..juče je puknuo moj Giannelli Record,puknuo je na spoju grane i cilindra pri vrhu,čini se da je puko točno na spoju vara,očito tvornička greška,nisam se baš nadao tome od gianellija eto tolko o kvaliteti,možda je ipak vrijedno dat te novce za replicu :icon_biggrin:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zx i mhr replica
« Odgovori #39 : 25 Kolovoz, 2010, 23:58:40 »
frendu mi je 2 puta pukla replica bas tu.. ovaj o kojem sam skutu sa replicom i pricao... i onda su mu iz splita poslali potpuno novu, i od tada je sve ok..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta