Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ghost Rider  (Posjeta: 2086 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Ghost Rider
« : 30 Rujan, 2007, 18:08:35 »
obrisa sam post da me i drugi krivo ne shvate...uglavnom...komentirajte ghost ridera
« Zadnja izmjena: 30 Rujan, 2007, 19:59:16 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #1 : 30 Rujan, 2007, 18:50:45 »
Procitao sam tvoj text i postujem svakoga covjeka ali oprosti ja bih tebe poslao na pokoji razgovor sa psihijatrom...

Ne mislim nista lose o tebi ali, kada si ljutit i divljas na cesti mozes ugroziti i nekoga drugoga, jesi li razmisljao kako ce to utjecati na ljude oko tebe, ako se tebi nesto desi... Lako je za tebe, nece te vise biti i nemas brige ali iza sebe ostavljas sebi bliske ljude u velikoj tuzi i boli...

Iz ovog tvog texta sam zakljucio da si povremeno suicidan... Stvarno malo dublje razmisli o svemu, uvijek je jutro pametnije od noci...
Imao sam i ja ponekad jako teskih situacija ali sve se moze rijesiti i preko svega prijeci...

Bog nas nebi stavljao u situacije ako misli da ih nemozemo rijesiti...


Ima ljudi koji imaju mnogo novaca i nista ne rade onda se iz dosade bave extremnim sportovima i zive na rubu jer im to podize adrenalin i samo radi toga zive... To je po mom shvacanju zivota bolesno, i promaseno...

Preporucio bih ti da malo razmislis o svemu...

Ne zelim ti ista predbacivati niti da sada ispada kako te kudim ili nesto, jer tko sam ja da ti sudim?! Zelim ti udjeliti prijateljski savjet i da se malo zamislis sto zelis od sebe i svoga zivota te sto zelis za svoje najmilije...

btw: preporucio bih ti da si nadjes drugog idola...

 :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #2 : 30 Rujan, 2007, 19:09:33 »
MrJ lijepo si to srocio,isti odgovor imas i od mene,nadji si nekog drugog idola

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #3 : 30 Rujan, 2007, 19:24:12 »
MrJ lijepo si to srocio,isti odgovor imas i od mene,nadji si nekog drugog idola

Potpis  :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #4 : 30 Rujan, 2007, 19:39:43 »
U redu je imati svoga idola ali, tako ludoga ne, to mogu raditi samo on9i ljudi oji nemaju za što živjeti, zato možda da nađeš drugog idola bilo bi bolje, barem nekog koji malo manje divlja.  :icon_thumright:
2T rulles

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #5 : 30 Rujan, 2007, 19:51:39 »
ma lako je meni za GR nego ti di mali skroz popizdija.Dobro ti je MrJ reka moga bi ti malo prošetat do stručnih ljudi ili se malo uozbilji(bez uvrede ali daj smiri se malo).Šta ti misliš da si ti faca ako voziš ludo,ti voziš kroz grad kolko moš i sad si ti faca.Saj čoviče plesni se dva puta i dođi sebi a i ostale takve budale koji razmišljaju ka ti šta misle da su sami na svitu.Svaki dan je crna kronika sve punija sa sve mladi ka i ti koj nemisle mozgon.Da ti slučajno imaš neki brži motor sa takvin mozgon već bi bija 2 metra pod zemljon
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #6 : 30 Rujan, 2007, 19:57:51 »
ok...krivi izraz...nije mi idol...jer nemam idola...al brate mili pa sta ima lose ako lik to radi...
ako to voli neka uziva dok ne pogine...
a i ja sam reka da bi tako nesto radio samo ako bi nija u istoj situaciji kao i on...PLUS da nemam neku blisku rodbinu...npr. stara i stari mi umru od starosti  ::) a nemam zenu i dicu...i onda bi mi tek bilo svejedno...

a i ono da vozim kao da mi zivot nije vazan ponekad...e pa isto sam se krivo izrazio...jer mi je zivot vazan...to je dar od boga...i ja ga ne zelim samo tako prokockati...al nekad vozim onako, malo otkaceno, sto ne ukljucuje stunt...dizanje na zadnji, prednji :icon_biggrin: jer to i neznam, a i ostale stunt stvari...al onako malo sa 70 izmedu auta i tako ponekad proci kroz crveno ako sam siguran da nema nikoga( ponavljam AKO SAM SIGURAN jer ne radim to na nepreglednim raskrscima i niakd to ne radim kad idem ravno...samo ako idem desno...od mog smjera kretanja...znaci najmanji poguci put)

ali bas da izlecem pod auta i da gazim ljude...to nisam mislio...

i Mr J hvala na brizi...samo mislim da si me malo krivo shvatio...tj. izgleda da sam se i ja malo krivo opisao...
tako da nisam tip osobe koj se ide voziti ka kamikaza...nego pazim...a kada idem napraviti neku malo vecu glupost onda sam svjestan sta radim i spreman sam podnjeti posljedice i preuzeti krivnju ako se nesto radi moje krivice desi...ali stvarno nisam tip kamikaze...

i nikad ne vozim pod utjecajme alkohola...ne samo radi zakona nego radi vlastite sigurnosti...i nikad ne izvodim nesto zasto nisam siguran da mogu...tako da...eto...neznam sta da vise kazem...samo sam htio reci da si me krivo dozivio i shvatio...
a nezelim da se o meni stekne krivo misljenje... :sad3: :(
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #7 : 30 Rujan, 2007, 20:12:47 »
Vrijeme ce pokazati... iskreno se nadam da ces s vremenom promijeniti misljenje...  :icon_thumright:

Do tada slijedi onu : "ne vozi brze nego sto tvoj Andjeo cuvar moze letjeti..."
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline corleone

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER 50
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #8 : 30 Rujan, 2007, 20:34:44 »
GR...strasna pojava...malo ko moze ostati skroz ravnodusan,ali prike moj mislim da imas malo previse slobodnog vremena,prominit ce te obaveze.
srica sto tema nije Rambo.
CORLEONE

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #9 : 30 Rujan, 2007, 21:38:15 »
GR nije neka budala, jeste, to je obican cowek, ali koji zna sta moze i sta radi, u owom slucaju sa motorom. Pre nego sto je snimio sebe, ko zna koliko puta je on to prowezbao, ne werujem da je tek tako izaso na ulicu i pred kameru. Dakle, zna sta radi, i do kojih granica moze da ide, nije glup i nalozen, i to nije ku*cenje wec znanje... :notworthy:
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #10 : 30 Rujan, 2007, 21:51:18 »
GR nije neka budala, jeste, to je obican cowek, ali koji zna sta moze i sta radi, u owom slucaju sa motorom. Pre nego sto je snimio sebe, ko zna koliko puta je on to prowezbao, ne werujem da je tek tako izaso na ulicu i pred kameru. Dakle, zna sta radi, i do kojih granica moze da ide, nije glup i nalozen, i to nije ku*cenje wec znanje... :notworthy:
Nemoš ti to znat i nema on granica,on uživa u adrenalinu i uvjek pomiče granice...Ako zna super vozit,zašto onda nevozi utrke?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #11 : 01 Listopad, 2007, 21:35:25 »
GR nije neka budala, jeste, to je obican cowek, ali koji zna sta moze i sta radi, u owom slucaju sa motorom. Pre nego sto je snimio sebe, ko zna koliko puta je on to prowezbao, ne werujem da je tek tako izaso na ulicu i pred kameru. Dakle, zna sta radi, i do kojih granica moze da ide, nije glup i nalozen, i to nije ku*cenje wec znanje... :notworthy:
Nemoš ti to znat i nema on granica,on uživa u adrenalinu i uvjek pomiče granice...Ako zna super vozit,zašto onda nevozi utrke?
ali kad je on na cesti nije u pitanju samo njegov život nego i život drugih vozača ili pješaka...zamisli da se na autocesti zabije sa dvista u auto isprid sebe kad je gužva,svi ce naglo pocet kocit i doci ce do lancanog,pa se zapitaj koliko je zivota tu izgubljeno,zasto?zbog neke budale koja divlja...
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #12 : 01 Listopad, 2007, 23:36:37 »
GR nije neka budala, jeste, to je obican cowek, ali koji zna sta moze i sta radi, u owom slucaju sa motorom. Pre nego sto je snimio sebe, ko zna koliko puta je on to prowezbao, ne werujem da je tek tako izaso na ulicu i pred kameru. Dakle, zna sta radi, i do kojih granica moze da ide, nije glup i nalozen, i to nije ku*cenje wec znanje... :notworthy:
Nemoš ti to znat i nema on granica,on uživa u adrenalinu i uvjek pomiče granice...Ako zna super vozit,zašto onda nevozi utrke?
ali kad je on na cesti nije u pitanju samo njegov život nego i život drugih vozača ili pješaka...zamisli da se na autocesti zabije sa dvista u auto isprid sebe kad je gužva,svi ce naglo pocet kocit i doci ce do lancanog,pa se zapitaj koliko je zivota tu izgubljeno,zasto?zbog neke budale koja divlja...


pa sad mozemo da nagadjamo samo sta moze swe da se desi... dal' ce on da se zakuca ili nesto trece to ni bog ne zna...a sad za trke, pa nem pojma, jedino njega da pitamo:)...ko zna
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #13 : 03 Listopad, 2007, 22:41:35 »
GR je mrtav!! Razbio se sa svojega Suzukija i od toga ima već ohohoho vremena.   :glasses9: :glasses9:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Ghost Rider
« Odgovori #14 : 04 Listopad, 2007, 11:51:37 »
pa sad mozemo da nagadjamo samo sta moze swe da se desi... dal' ce on da se zakuca ili nesto trece to ni bog ne zna...a sad za trke, pa nem pojma, jedino njega da pitamo:)...ko zna

nagadjanja...to je razmisljanje jer da covik razmislja nebi to radia...

GR je mrtav!! Razbio se sa svojega Suzukija i od toga ima već ohohoho vremena.   :glasses9: :glasses9:

a ko je ovaj tip meni u podrumu onda??

S.W.A.T. je GRNSF (ghost rider na šit fajtu)
...........1...........8...........7...........