Općenito > Komentari članaka MojSkuter.com

ČESTITAM POBJEDNICIMA PRVE NAGRADNE IGRE

<< < (2/7) > >>

dottore:
cestitam!! ;D

r.e.!:
A jeli pobjednicima uručena nagrada? :toothy11: :toothy9:

filiplatinovicz:
Najsrdacnije zahvaljujem na laskavom priznanju, lijepim rijecima i cestitkama.
Eto me nazad, nakon jos jednog neplaniranog odmora, crnackog rada i sluzbenih putovanja i kaj ti ga ja znam... Nisam zaboravio ovaj  dragi forum, bez brige... a ni postao svecem, kako to umisljaju moji dragi prijatelji...


Steta sto se u igru nije ukljucilo vise autora i glasaca... ovako rezultati su krajnje upitni. barem sto se tice konsenzusa... u tom smislu i sve primjedbe oko tijeka glasanja smatram opravdanim... vjerujem da ce iduca nagradna igra biti bolje popracena od strane uvazenih clanova ovog foruma, a time i rezultati upecatljiviji...


Nadam se da nikog nece uvrijediti sto smatram da bi bilo nepravicno da primim  nagradu, sto mi ne dopusta vec i casno zvanje forumskog djeda, a uz to sam i nekakav hebeni profesionalac (uostalom, cesto vozim skutere na testu, a moj mali cvajo cmrlji u stali)... nadalje, sam sam za ovu nagradnu igru priskrbio jednu od nagrada, koja se puno ne spominje, ali postoji i stoji na raspolaganju (Oxford brava za disk) pa bi bilo pomalo idiotski da ju sam sebi dodijelim... Dakle, ukazanu cast prihvacam s radoscu i zahvalnoscu, a nagradu rado prepustam svojim dragim forumskim unucicima!


Molim da se eventualno preostala nepoznata kolicina ulja Ipone i disk brava Oxford hitno dodijele najzasluznijima i najkaktivnijima autorima na stranici i forumu...  ima tu kvalitetnih autora i pregalaca, a njihov odabir, srdacno prepustam Eladiu. Njegovu odluku o tome smatram konacnom i neopozivom!


...do nove nagradne igre, odnposno natjecaja, koji bi se vec moglo raspisat... mozda malo preciznije od ovog proteklog... kaj ne???

eladio:
svaka cast   :sign201: :icon_thumright:
ponosan sam sto si clan foruma  :glasses2:

"Molim da se eventualno preostala nepoznata kolicina ulja Ipone i disk brava Oxford hitno dodijele najzasluznijima i najkaktivnijima autorima na stranici i forumu..."

dakle te dvije stvari :
a) poklon paket naseg sponzora "DAGI"ja
b) od "magnetixa"  oxford bravu

eto, tebi prepustam majstore , da organiziras SVE oko predaje najzasluznijima i najaktivnijima , eto, ako mogu kako pomoci, tu sam na usluzi  :redface:

 

Waynder:
sve meni dajte..ne znam di je tu spor  :toothy9:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju