Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malossi Multivar  (Posjeta: 5415 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Malossi Multivar
« : 26 Rujan, 2007, 20:53:18 »
ee ovako uskoro cu sebi kupiti malossijev multivar i zanima me sta sve dodje uz njega,jer to mi jedan covjek treba nabaviti i kaze da je to sve 800 kn,,a znam da sam negdje citao da je 500 kn pa me zanima koja je cijena tacka i sta sve dodje uz njega !!!! hvala vam

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #1 : 26 Rujan, 2007, 20:55:59 »
Ma kojih 800kn, mislim da te netko pokušava preveslati...

NIsam siguran što dobiješ s njime pa pričekaj ostale  :)
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #2 : 26 Rujan, 2007, 20:59:31 »
u Zagrebu u Globalu je točno 470 kn..
komplet multivar za pežo mašinu kao na slici..
http://www.malossi.com/Catalogo/scheda.asp?Codice=51%208752&Modello=MO/PESFL50&MostraMarche=0
znači variomat, klizači, rolice 9.0 gr, kalota, bolcna, bijeli feder, ove okrugle plastikice ne stavljaj..

Offline Marin-sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Speedfight2
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #3 : 26 Rujan, 2007, 22:52:04 »
Ovako kupio sam multivar prije par dana pa me zanima čemu služe one plastikice ko neke podloške?? I još ako bi mi mogli pomoć. Imam speedfight2 i na njemu zx, multivar i fly. Sad me zanima ako netko zna koje rolice i federe kvačila?? Dali da stavim bijeli centralni koji sam dobio s multivarom ili ne. Trenutno je na skuteru 8.5 grama rolice i bijeli mali federi na fly-u i nije mi to to. Nekako je mrtav.

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #4 : 26 Rujan, 2007, 23:11:09 »
mrtav ti je zbog velikih kugli,,ja cu sebi kupiti malossijev variomat ali ne od onog sto kaze da je 800 kn  nego 500kn ali cu posebo staviti 7.5g kugle...znaci nije 800 kn TO NIJE MOGUCE !!!!!!!!!!!!! samo me zanima moze li mi ko iz KARLOVCA reci ulicu trgovine gdje ima kupiti tih TUNING DIJELOVA ZA SKUTER !!!!

Offline Marin-sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Speedfight2
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #5 : 26 Rujan, 2007, 23:23:25 »
To sam skužio da su mi malo preteške. Al sam te dobio s multivarom i svi govore da bi trebale ić gram teže nego sa serijskim variom, a na serijskom su mi bile 7.5g. Više me zanima čemu služii ona podloška.

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #6 : 26 Rujan, 2007, 23:51:32 »
e da ni meni nije jasno zasto ne stavljati te podloske ...se istrose ili????
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #7 : 27 Rujan, 2007, 01:42:30 »
To sam skužio da su mi malo preteške. Al sam te dobio s multivarom i svi govore da bi trebale ić gram teže nego sa serijskim variom, a na serijskom su mi bile 7.5g. Više me zanima čemu služii ona podloška.

tko to svi govore

to ide u slucaju piaggio masina + reza.....ili se varam  :dontknow:

i stavi role 7,0-7,5g

i ove podloske ako se ne varam, a tako je kod mene, jedna ide poslje ventilatora prije krune, a druga poslje krune prije seriske podloske

samo me zanima moze li mi ko iz KARLOVCA reci ulicu trgovine gdje ima kupiti tih TUNING DIJELOVA ZA SKUTER !!!!

ami trade ili moto trade...potrazi na netu ulicu i broj

ili ako ima neka piaggio trgovina...onda su tu malossi djelovi
« Zadnja izmjena: 27 Rujan, 2007, 01:47:23 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #8 : 27 Rujan, 2007, 12:18:37 »
Primjetio sam da uz multivar uvijek isporucuju teze rolice nego sto bi trebale biti.
Npr. za minarelli daju 7.0 gr. to je jedino dobro na serijskome skuteru, sa serijskim auspuhom. Za sve ostale kombinacije je pretesko.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #9 : 27 Rujan, 2007, 17:48:00 »
sportski variomati dolaze u kompletima s rolicama za serijski spuh..
a prijenos se štela prema spuhu, znači rolice idu one težine koju zahtjeva auspuh..

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #10 : 27 Rujan, 2007, 18:40:49 »
pa danas sam si priuštio MULTIVAR 2000 za nexus 250. 1.136,00 kn. U servisu će ga montirati. Jedino ne znam da li da uz njega stavim i remen sa kevlarom ili ne. U servisu vele da nema potrebe. Koje je vaše mišljenje?
Dobio sam dva kompleta rolica 14 i 16 g.
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #11 : 27 Rujan, 2007, 18:44:34 »
javi kak ide skut
Piaggio X9 250  Black Box

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #12 : 27 Rujan, 2007, 18:50:27 »
pa danas sam si priuštio MULTIVAR 2000 za nexus 250. 1.136,00 kn. U servisu će ga montirati. Jedino ne znam da li da uz njega stavim i remen sa kevlarom ili ne. U servisu vele da nema potrebe. Koje je vaše mišljenje?
Dobio sam dva kompleta rolica 14 i 16 g.
skup sport za skupe skutere,1,100 kn nije malo

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #13 : 27 Rujan, 2007, 18:52:20 »
pa danas sam si priuštio MULTIVAR 2000 za nexus 250. 1.136,00 kn. U servisu će ga montirati. Jedino ne znam da li da uz njega stavim i remen sa kevlarom ili ne. U servisu vele da nema potrebe. Koje je vaše mišljenje?
Dobio sam dva kompleta rolica 14 i 16 g.
naravno meni obavezno prvo javi. Ako budeš zadovoljan uzet ču i ja. Danas su me na servisu(6000km) oderali za 650 kn
a samo su mjenjali ulje i filter

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #14 : 27 Rujan, 2007, 18:55:31 »
pa danas sam si priuštio MULTIVAR 2000 za nexus 250. 1.136,00 kn. U servisu će ga montirati. Jedino ne znam da li da uz njega stavim i remen sa kevlarom ili ne. U servisu vele da nema potrebe. Koje je vaše mišljenje?
Dobio sam dva kompleta rolica 14 i 16 g.
skup sport za skupe skutere,1,100 kn nije malo

a jebi ga

al to je prvo sto bi ja napravio kad bi imao 4t...i puno im znaci multivar, dobije se dosta na ubrzanju

btw...kupi kevlar

@greenlite jeb...taj servis, to ti je tak kad nes sam ili ne smijes zbog garancije
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #15 : 27 Rujan, 2007, 19:03:59 »
pa danas sam si priuštio MULTIVAR 2000 za nexus 250. 1.136,00 kn. U servisu će ga montirati. Jedino ne znam da li da uz njega stavim i remen sa kevlarom ili ne. U servisu vele da nema potrebe. Koje je vaše mišljenje?
Dobio sam dva kompleta rolica 14 i 16 g.
skup sport za skupe skutere,1,100 kn nije malo

a jebi ga

al to je prvo sto bi ja napravio kad bi imao 4t...i puno im znaci multivar, dobije se dosta na ubrzanju

btw...kupi kevlar

@greenlite jeb...taj servis, to ti je tak kad nes sam ili ne smijes zbog garancije
sigurno garancija mu neda da sam radi oko motora

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #16 : 27 Rujan, 2007, 19:13:40 »
ma dok denem multivata je*** onda garanciju :toothy9: :icon_biggrin:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #17 : 27 Rujan, 2007, 20:11:10 »
Baš su me pitali gdje sam do sada servisirao motor i koliko sam platio servis (u biti to je PREGLED) na 3000 km a i 1 na 1000. Do sad sam servisirao u moto01, a ovo sam bio u ... jeb... zaboravih ali je adresa stara pešćenica 46. Dakle, dečki su vrlo uslužni. Rekao sam im da se kužim u aute ali da sam lajbek u motorima i da li još kaj treba staviti i promjeniti. Rekli su NIŠTA pa čak ni remen, makar bum poslušao igor.sb, i stavio bum i remen od kevlara jer mi to govori logika. A mogli su mi natovariti još pun kufer stvari. Za spulju su rekli da ne diram. Navodno bi trebao dobiti +20% na ubrzanju, međuubrzanju i špici.
Jedino me mući nešto drugo, a to je:
jači motor - jače sile na kočnicama. Po meni bi trebalo staviti bolje pločice. Kaj mislite na to?
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #18 : 27 Rujan, 2007, 23:08:24 »
tebi je motor iste jačine, samo što bude sad bolji prijenos,kočnice mislim da nije potrebno mijenjati :dontknow:, jer nije to da si sad stavio neki kit koji ti daje pun k**** snage itd.

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Malossi Multivar
« Odgovori #19 : 27 Rujan, 2007, 23:38:04 »
Ako dobiva na špici onda je i inercija veća pa ti je i veća sila kočenja. To mi je problem i sa autom od kad sam ga chipirao. Dobro, na autu je i veća snaga 30% pa su veća opterećenja i na lameli, zamašnjaku itd. Ja sam i rekao da sam laik u moto tehnici. Zato i pitak jer ne znam što da očekujem. Ali, bumo vidjeli kažu slijepci ... :headbang: :headbang:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88