Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 24h scooter race  (Posjeta: 10799 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #40 : 08 Kolovoz, 2010, 11:00:03 »
IWo daj sredi neki meet na karting stazi preluk, dva sata zakupit stazu i amen
neznam ko je tamo glavni na stazi, ali vrlo rado
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #41 : 08 Kolovoz, 2010, 11:32:04 »
A ja ti još jednom velim da se tu ne radi o bojkotu, a ti si pametan pa znaš kako je to organizirati utrku, kužiš se u to, e pa nadam se da kad ti misliš da je to lako, onda se primi posla, a ja ti još jednom velim da utrku nemožeš sam tak organizirat. Možeš meet, možeš happening, ali ne i utrku....
Nitko nije ni rekao da cu ju sam organizirat... sva sreca pa u današnje vrijeme postoji internet, msn, facebook i takve drustvene mreze pa sam u kontaktu sa xx ljudi i s kojim se sad o tome raspravlja..
DOma vec imam jedno pola biljeznice ispisano, sto, gdje, kako, zasto.. cijene, razrade klasa skutera, kako bi to trebalo izgledati itd. itd..
Ne mislim da je to lako napraviti ali samim time sto sam preuzeo iniciativu organizacije toga je vec korak naprijed, s obzirom da to nitko nije htio napravit..  pa makar na kraju i nebude utrke bar mogu rec da sam probao..
Jos jednom se ponavljam. Do sada ste svi samo pljuvali kak nemozete vozit utrke, i ja cu pokusat nesto organizirat van HMS.a
Svatko ko misli da gubim vrijeme netreba mi to govoriti jer sam svjestan posla, odgovotnosti i RIZIKA...
taj sam

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #42 : 08 Kolovoz, 2010, 11:39:47 »
Nitko nije ni rekao da cu ju sam organizirat... sva sreca pa u današnje vrijeme postoji internet, msn, facebook i takve drustvene mreze pa sam u kontaktu sa xx ljudi i s kojim se sad o tome raspravlja..
DOma vec imam jedno pola biljeznice ispisano, sto, gdje, kako, zasto.. cijene, razrade klasa skutera, kako bi to trebalo izgledati itd. itd..
Ne mislim da je to lako napraviti ali samim time sto sam preuzeo iniciativu organizacije toga je vec korak naprijed, s obzirom da to nitko nije htio napravit..  pa makar na kraju i nebude utrke bar mogu rec da sam probao..
Jos jednom se ponavljam. Do sada ste svi samo pljuvali kak nemozete vozit utrke, i ja cu pokusat nesto organizirat van HMS.a
Svatko ko misli da gubim vrijeme netreba mi to govoriti jer sam svjestan posla, odgovotnosti i RIZIKA...
Nek ti je onda sa srećom. A ja ne baljezgam bezveze, jer znam što, kako, gdje.....znam i cijene, i manje više pol pravilnika napamet kako za vozače, tako i za organizatore. I vjeruj mi uspio buš jedino ako nađeš sponzora koji će to organizirat iz svoga đepa, a i onda je upitno dal će mu to biti dozvoljeno, i to se ne planira mjesec dana unaprijed, nego bar pola godine, a i to je premalo. Pozdrav!
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #43 : 08 Kolovoz, 2010, 11:46:23 »
Pa naravno da se radi o sljedecoj godini.
Odvozila bi se jedna utrka od 8/12/18/24 sata.. nebitno sad.. jedna u godini.
S obzirom da si ti u tome vec par godina i kao sto kazes imas i cijene, znas i pravilnik, znas proceduru pa bi te lijepo molio da mi napises nesto vise na PM ili na mail jer mislim da je svima u interesu da se organizira nesto tipa endurance utrke..
Mislim da te nista ne kosta da istipkas koju rijec na PM pa da podjelis svoje iskustvo jer to ce naravno olaksati organizaciju. Ipak cemo imat neke crte vodilice po kojima se treba ravnati..
Hvala
taj sam

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #44 : 08 Kolovoz, 2010, 11:51:17 »
Pa naravno da se radi o sljedecoj godini.
Odvozila bi se jedna utrka od 8/12/18/24 sata.. nebitno sad.. jedna u godini.
S obzirom da si ti u tome vec par godina i kao sto kazes imas i cijene, znas i pravilnik, znas proceduru pa bi te lijepo molio da mi napises nesto vise na PM ili na mail jer mislim da je svima u interesu da se organizira nesto tipa endurance utrke..
Mislim da te nista ne kosta da istipkas koju rijec na PM pa da podjelis svoje iskustvo jer to ce naravno olaksati organizaciju. Ipak cemo imat neke crte vodilice po kojima se treba ravnati..
Hvala
Nema problema...
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #45 : 08 Kolovoz, 2010, 13:42:52 »
treba onda još ove godine organizirat nešto na marofu, kolko košta najam staze?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline crna strela

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 320
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Futura
  • Moja Kaciga: Iz lidla
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #46 : 08 Kolovoz, 2010, 14:01:48 »
treba onda još ove godine organizirat nešto na marofu, kolko košta najam staze?
:icon_thumright: :icon_thumright:

to i mene zanima jbt, da se dog nas 15-20 i zajbavat se po stazi, trkat malo i to sve sta ide uz to...

ja sam ZA!
« Zadnja izmjena: 08 Kolovoz, 2010, 14:05:19 crna strela »

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #47 : 08 Kolovoz, 2010, 14:07:16 »
:icon_thumright: :icon_thumright:

to i mene zanima jbt, da se dog nas 15-20 i zajbavat se po stazi, trkat malo i to sve sta ide uz to...

ja sam ZA!
pa tak bezveze se vozit mozete svaki vikend
taj sam

Offline crna strela

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 320
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Futura
  • Moja Kaciga: Iz lidla
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #48 : 08 Kolovoz, 2010, 14:17:07 »
bolje tam divljat nego ko sada bit doma i tipkat tu...to definitivno!