Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 24h scooter race  (Posjeta: 10792 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #20 : 06 Kolovoz, 2010, 23:26:58 »
RI je ekipa jedina za akciju.. jos od SSa znam kad sam citao i "lajkao" susrete u RI..  :dontknow: na svu srecu bog nas je razdvoji tak da su jako male sanse da se ikad sretnemo na susretu,meetu ili 24h utrci..  :toothy12: i ako budem u RI nevjerujem da ce to biti povodom neke "skuterijade"


rijeČčke piČčke  :headbang:

  :notworthy:

 :-*

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #21 : 07 Kolovoz, 2010, 00:12:12 »
IWo daj sredi neki meet na karting stazi preluk, dva sata zakupit stazu i amen

Offline crna strela

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 320
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Futura
  • Moja Kaciga: Iz lidla
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #22 : 07 Kolovoz, 2010, 00:13:23 »
IWo daj sredi neki meet na karting stazi preluk, dva sata zakupit stazu i amen

predobra zamisao...cool :)

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #23 : 07 Kolovoz, 2010, 00:21:45 »
de vidite kakva je situacija s PH .. a vi seruckate od 24h utrkama..  ::)

meet se neki ozbiljniji nemoze organizirat a ne utrka..  ::) :toothy12:

mašta radi svašta  :binkybaby:

Da se takva utrka jednom ili dva puta godišnje održi bilo bi više vozača nego za određenu utrku PH zato jer bi se zajdeno vozilo različitih skutera u više klasa.

PH je u rasulu i isti trošak za vozača ispadne odvoziti dvije trke od 15 min ili cijeli dan voziti zanimljivu timsku utrku.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline crna strela

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 320
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Futura
  • Moja Kaciga: Iz lidla
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #24 : 07 Kolovoz, 2010, 00:29:05 »
Da se takva utrka jednom ili dva puta godišnje održi bilo bi više vozača nego za određenu utrku PH zato jer bi se zajdeno vozilo različitih skutera u više klasa.

PH je u rasulu i isti trošak za vozača ispadne odvoziti dvije trke od 15 min ili cijeli dan voziti zanimljivu timsku utrku.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #25 : 07 Kolovoz, 2010, 01:11:09 »
Da se takva utrka jednom ili dva puta godišnje održi bilo bi više vozača nego za određenu utrku PH zato jer bi se zajdeno vozilo različitih skutera u više klasa.

PH je u rasulu i isti trošak za vozača ispadne odvoziti dvije trke od 15 min ili cijeli dan voziti zanimljivu timsku utrku.

jasno.. al koliko ja vidim puno skuterasa je preslo u SM (i ti si preso) mislim da je to ulagano i gubljne vremena.. vozi sm jer to jedino jos zivi kod nas.. ak mislis ista voziti..

deca pricaju bajke.. nemaju ni madafaking vozacke M ili H (neznam ni kak se zove) .. oni ce vozit nest.. blablabla


neznam mozda sam jedini s ovakim stavom vamo jer ovaj sport jebeno je daleko od nas.. terat SM na PH ili za svoj gust (po gradu.. ubijat krosera u sumi..idt) i to je to.. drugo nepostoji..

 :glasses9:

EDIT:

i ja vozim za svoj gust.. niti sam kog pitao za reklamu.. jebe mi se.. vozim da ja padnem .. i nevozim za faking LAJK .. cisto da popinim praznimu na forumu..
« Zadnja izmjena: 07 Kolovoz, 2010, 01:14:36 te-te-ac »

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #26 : 07 Kolovoz, 2010, 23:07:58 »
jasno.. al koliko ja vidim puno skuterasa je preslo u SM (i ti si preso) mislim da je to ulagano i gubljne vremena.. vozi sm jer to jedino jos zivi kod nas.. ak mislis ista voziti..

deca pricaju bajke.. nemaju ni madafaking vozacke M ili H (neznam ni kak se zove) .. oni ce vozit nest.. blablabla


neznam mozda sam jedini s ovakim stavom vamo jer ovaj sport jebeno je daleko od nas.. terat SM na PH ili za svoj gust (po gradu.. ubijat krosera u sumi..idt) i to je to.. drugo nepostoji..

 :glasses9:

EDIT:

i ja vozim za svoj gust.. niti sam kog pitao za reklamu.. jebe mi se.. vozim da ja padnem .. i nevozim za faking LAJK .. cisto da popinim praznimu na forumu..

Ne vozim klasu SM jer je preskupa ali inače je jedna od najzanimljivijih klasa.

Da bi se bilo koje utrke uspješno vozile trebaju se prilagoditi pravilnici ili organizacija da se okupi što veći broj vozača, odnosno smanjiti troškove na ulaganje u motor na minimalno i izbjegavat europske pravilnike i njihove klase jer u današnja vremena mali broj vozača kod nas to može pratiti. Da se organizira i utrka Baotiana sa velikim brojem vozača ja bi se isto prijavio jer kompeticija i gušt bi bili zagarantirani. Nije bitno što se vozi nego neka se utrke održavaju sa puno vozača.

Trka skutera endurance tipa jednom godišnje bi se realno mogla održati i s obzirom na karakter utrke koji ne zahtjeva puno ulaganja u skuter broj vozača bi trebao biti velik ondnosno toliki da bude prava atmosfera i druženje.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #27 : 07 Kolovoz, 2010, 23:10:41 »
Ne vozim klasu SM jer je preskupa ali inače je jedna od najzanimljivijih klasa.

Da bi se bilo koje utrke uspješno vozile trebaju se prilagoditi pravilnici ili organizacija da se okupi što veći broj vozača, odnosno smanjiti troškove na ulaganje u motor na minimalno i izbjegavat europske pravilnike i njihove klase jer u današnja vremena mali broj vozača kod nas to može pratiti. Da se organizira i utrka Baotiana sa velikim brojem vozača ja bi se isto prijavio jer kompeticija i gušt bi bili zagarantirani. Nije bitno što se vozi nego neka se utrke održavaju sa puno vozača.

Trka skutera endurance tipa jednom godišnje bi se realno mogla održati i s obzirom na karakter utrke koji ne zahtjeva puno ulaganja u skuter broj vozača bi trebao biti velik ondnosno toliki da bude prava atmosfera i druženje.
od toga nema niŠta....to su samo puste priče.....:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #28 : 07 Kolovoz, 2010, 23:43:44 »
Nije mi jasno, dal vi mislite da je organizacija tih utrka na nivou "organizacije bacanja kamena sa ramena". Pogotovo mi nisu jasni oni koji su već vozili utrke. Nitko, ali baš nitko ti neće dati dozovolu bez minimalno traženih uvijeta za organiziranje takvih utrka. A nadam se da svi znate koji su to minimalni uvijeti koje takva organizacija mora zadovoljiti.
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #29 : 08 Kolovoz, 2010, 01:19:22 »
od toga nema niŠta....to su samo puste priče.....:)

Gledaj sa takvim stavom većine svakako se neće ništa pomaknuti, i ja imam mišljenje da je to sve skupa jako teško izvesti ali eto bilo bi dobro kad bi bilo heh :icon_biggrin:

Inače, mogao bi se onda barem jednom ili dva puta godišnje organizirati nekakav skuter happening na Marofu pa da se vozimo, 2009. smo imali takvo okupljanje i bilo je odlično :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #30 : 08 Kolovoz, 2010, 01:23:36 »
Gledaj sa takvim stavom većine svakako se neće ništa pomaknuti, i ja imam mišljenje da je to sve skupa jako teško izvesti ali eto bilo bi dobro kad bi bilo heh :icon_biggrin:

Inače, mogao bi se onda barem jednom ili dva puta godišnje organizirati nekakav skuter happening na Marofu pa da se vozimo, 2009. smo imali takvo okupljanje i bilo je odlično :icon_thumright:
To nije stav....nego je činjenica da se za takvo što ipak treba imat para. A ko od nas ima volje, živaca i na kraju novaca da tak neš organizira...???
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #31 : 08 Kolovoz, 2010, 01:33:36 »
To nije stav....nego je činjenica da se za takvo što ipak treba imat para. A ko od nas ima volje, živaca i na kraju novaca da tak neš organizira...???

U ovoj situaciji, mi sami smo maksimalno na razini organiziranja skuter meetinga npr. na Marofu, pa i to bi bilo dobro s obzirom da klasa skutera izumire.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #32 : 08 Kolovoz, 2010, 01:35:40 »
U ovoj situaciji, mi sami smo maksimalno na razini organiziranja skuter meetinga npr. na Marofu, pa i to bi bilo dobro s obzirom da klasa skutera izumire.
Ma koje maksimalo.....pa nigdje se jedan dobar meet nemre napravit...a kamoli neš drugo....:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #33 : 08 Kolovoz, 2010, 01:51:56 »
Ma koje maksimalo.....pa nigdje se jedan dobar meet nemre napravit...a kamoli neš drugo....:)

Hoćeš reć da mi koji smo vozili utrke i prateća ekipa koja se vozi po stazi sa skuterima svi zajedno nismo sposobni organizirati meet na stazi, odnosno dogovoriti se za okupljanje u što većem broju ?
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #34 : 08 Kolovoz, 2010, 01:55:41 »
Hoćeš reć da mi koji smo vozili utrke i prateća ekipa koja se vozi po stazi sa skuterima svi zajedno nismo sposobni organizirati meet na stazi, odnosno dogovoriti se za okupljanje u što većem broju ?
Pa kaj vas onda spriječava.....???? Organizirajte....:) Pa kog uopće više ima od stare ekipe....??? Nikog!!!
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #35 : 08 Kolovoz, 2010, 02:06:47 »
Pa kaj vas onda spriječava.....???? Organizirajte....:) Pa kog uopće više ima od stare ekipe....??? Nikog!!!

Ma je, bilo bi nas dosta...Kukić i Grdić su uvijek za nekakvu vožnju, Špoljarić isto tako, tu si ti, Ima nas nekoliko iz Trogira plus vjerovatno Pere i Bojanić iz Šibenika, DevMichele iz Pule...
I kad tome pridodaš još nekoliko njih koji nisu vozili trke bilo bi nas dosta, naravno sa time da se dogovori određeni datum (nedjelja) kada su svi manje-više slobodni.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #36 : 08 Kolovoz, 2010, 02:17:19 »
Ma je, bilo bi nas dosta...Kukić i Grdić su uvijek za nekakvu vožnju, Špoljarić isto tako, tu si ti, Ima nas nekoliko iz Trogira plus vjerovatno Pere i Bojanić iz Šibenika, DevMichele iz Pule...
I kad tome pridodaš još nekoliko njih koji nisu vozili trke bilo bi nas dosta, naravno sa time da se dogovori određeni datum (nedjelja) kada su svi manje-više slobodni.
Neš sam skeptična, bar koliko sam sa njim svima manje više razgovrala, al vrijedi pokušat, nikad se nezna...:)
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #37 : 08 Kolovoz, 2010, 09:48:21 »
ako ce se i organizirat endurance race to sigurno nece bit radi "stare" ekipe koja je vozila utrke pa se sad oce vratit..
Glavna idea je organizirat utrku u par klasa sto bi znacilo da bi bilo dosta skutera na stazi a i postojala bi klasa stock koja bi privukla dosta rejsera a nebi imali puno ulaganja osim opreme.. Jer je naj bitnije privuc nova lica na scenu a ne gledati stalno te ista.
Neka npr. bude 4 klase i da u svakoj klasi voze po 5 vozaca, to bi znacilo 20 skutera na stazi i to uopce ne bi bilo lose..
Ne shvacam tu potrebu za sputavanjem kada netko zeli nesto napraviti dobroga. U temi ispod ove pljuje se po HMS-u i kak se zbog toga ne voze utrke a onda se dojde u ovu temu i onda se glupim izjavama "bojkotira" bilo kakav pokusaj da ista organizira..
taj sam

Offline crna strela

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 320
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Futura
  • Moja Kaciga: Iz lidla
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #38 : 08 Kolovoz, 2010, 10:23:58 »
ako ce se i organizirat endurance race to sigurno nece bit radi "stare" ekipe koja je vozila utrke pa se sad oce vratit..
Glavna idea je organizirat utrku u par klasa sto bi znacilo da bi bilo dosta skutera na stazi a i postojala bi klasa stock koja bi privukla dosta rejsera a nebi imali puno ulaganja osim opreme.. Jer je naj bitnije privuc nova lica na scenu a ne gledati stalno te ista.
Neka npr. bude 4 klase i da u svakoj klasi voze po 5 vozaca, to bi znacilo 20 skutera na stazi i to uopce ne bi bilo lose..
Ne shvacam tu potrebu za sputavanjem kada netko zeli nesto napraviti dobroga. U temi ispod ove pljuje se po HMS-u i kak se zbog toga ne voze utrke a onda se dojde u ovu temu i onda se glupim izjavama "bojkotira" bilo kakav pokusaj da ista organizira..

slazem se s tobom!! :)  citam ove sve postove al ljudi pola vas ima volje a pola nema.

siguran sam da par vas iz stare ekipe vam se bas neda jer ste se onak ispucali vec nekako slazuci te skutere, ako ih sami slazete, pa 2,3 godine voznje skutera po stazi i vama ko da se neda.

a dam se kladiti u soma evra da ima ljudi koji nisu iz stare ekipe da bi sigurno dolazili na takve evente, trke ili slicno, bitno sam da se nes vozi, druzi, popije, pojede i izmjene iskustva...

stock klasa bila bi full zanimljiva dosta ljudima koji nemaju bas nesto novaca za taj sport...
dosta vas se orijentira po drugim drzavama u ovom sportu ali hrvatska nije jedna italija ili njemacka, hrvatska ne ulaze bas nis u ovaj sport dok u italiji i njemackoj je sasvim drukcije...

znaci trebamo si sami sebi nes organizirati a ne cekat ove stare konje iz hms-a koji jos uvijek zive u doba juge, pavelica i tudjmana, grozno...ako me razumijete sta ocu rec..
trebamo se sami osposobiti ili nam nebu niko nis pomogel...

pa dajte si zamislite kako bi to bilo super nedjeljom da se organizira na marofu trke neke, voznje, rostilj neki, druzenje i sve ostalo...mislim presuper...

ja sam prvi kaj bi odma dosel i vozio, ako treba i dao nes novaca za organizaciju, rostilj, cugu ili slicno...

treba imat volje i zelje a ostalo bu sve doslo :) :) :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 08 Kolovoz, 2010, 10:26:54 crna strela »

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: 24h scooter race
« Odgovori #39 : 08 Kolovoz, 2010, 10:39:27 »
ako ce se i organizirat endurance race to sigurno nece bit radi "stare" ekipe koja je vozila utrke pa se sad oce vratit..
Glavna idea je organizirat utrku u par klasa sto bi znacilo da bi bilo dosta skutera na stazi a i postojala bi klasa stock koja bi privukla dosta rejsera a nebi imali puno ulaganja osim opreme.. Jer je naj bitnije privuc nova lica na scenu a ne gledati stalno te ista.
Neka npr. bude 4 klase i da u svakoj klasi voze po 5 vozaca, to bi znacilo 20 skutera na stazi i to uopce ne bi bilo lose..
Ne shvacam tu potrebu za sputavanjem kada netko zeli nesto napraviti dobroga. U temi ispod ove pljuje se po HMS-u i kak se zbog toga ne voze utrke a onda se dojde u ovu temu i onda se glupim izjavama "bojkotira" bilo kakav pokusaj da ista organizira..
A ja ti još jednom velim da se tu ne radi o bojkotu, a ti si pametan pa znaš kako je to organizirati utrku, kužiš se u to, e pa nadam se da kad ti misliš da je to lako, onda se primi posla, a ja ti još jednom velim da utrku nemožeš sam tak organizirat. Možeš meet, možeš happening, ali ne i utrku....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)