Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr neide baš  (Posjeta: 1960 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #20 : 01 Kolovoz, 2010, 08:20:55 »
75-80

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #21 : 01 Kolovoz, 2010, 11:57:09 »
1. karb 17,5 dellorto/piaggio je za baju, funkyzg kad je došo na forum ga je dizo u nebesa a sad ga prodaje u oglasniku, dizna 64 na 70ccm i kompletan setup je kao da piješ vodu na slamku, znači ivan ti je rekao, dizna do 80 s tim da imaš u cilju rješavanje tog karba i nabavke drugog koji nije sa piaggio ili 19ke

2. bijeli na kvačilu su ti malo premekani zato ti je skuter i trom na startu, probaj žute iz sport paketa pa ćeš vidjet situaciju

3. nijedan variomat nije loš nego sa jednim centralnim i dve garniture rolina nitko nije naštelao skuter pa nećeš ni ti

lijep pozdrav
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #22 : 01 Kolovoz, 2010, 12:42:12 »
1. karb 17,5 dellorto/piaggio je za baju, funkyzg kad je došo na forum ga je dizo u nebesa a sad ga prodaje u oglasniku, dizna 64 na 70ccm i kompletan setup je kao da piješ vodu na slamku, znači ivan ti je rekao, dizna do 80 s tim da imaš u cilju rješavanje tog karba i nabavke drugog koji nije sa piaggio ili 19ke

2. bijeli na kvačilu su ti malo premekani zato ti je skuter i trom na startu, probaj žute iz sport paketa pa ćeš vidjet situaciju

3. nijedan variomat nije loš nego sa jednim centralnim i dve garniture rolina nitko nije naštelao skuter pa nećeš ni ti

lijep pozdrav

to nije moj karb to mi je deky vk prodo krivog od runnera 2008 (http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,37199.0.html) ja mu cijelo vrijeme govorim jel ID model on mi ga poslo a ovaj nema vakum i ne paše na moju apriliu, kaj če mi mislio sam si jednog za rezervu imat a on mi krivog poslo ,ja imam 17.5 dellortha id gore stigla mi a20 igla,klipič 40 stupnjeva,nove brtve ,ručni čok još sam trebam naručit 72-92 set dizni i onda idem ponovo u štelanje
« Zadnja izmjena: 01 Kolovoz, 2010, 12:47:22 funkyzg26 »