Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr neide baš  (Posjeta: 1961 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aprilia sr neide baš
« : 31 Srpanj, 2010, 14:37:33 »
Pozdrav, imam apriliu sr 2009g kit top trophy, auspuh stage 6 pro replica, polini variomat 9 rolica, kevlar remen, bijele federe malossi na kvacilu i bijeli centralni, motor ide ok ali nikako nisam zadovoljan performansama, tj imam osjecaj da nije dobro ustelan, ok se ponasa, smjesa je odlicna na svijecici vidim al nikako nije ziv motor, trom dosta, nema rupa u ubrzanju al jednostavno vidim da nije to to, moze neka mala pomoc???

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #1 : 31 Srpanj, 2010, 14:51:39 »
Pozdrav, imam apriliu sr 2009g kit top trophy, auspuh stage 6 pro replica, polini variomat 9 rolica, kevlar remen, bijele federe malossi na kvacilu i bijeli centralni, motor ide ok ali nikako nisam zadovoljan performansama, tj imam osjecaj da nije dobro ustelan, ok se ponasa, smjesa je odlicna na svijecici vidim al nikako nije ziv motor, trom dosta, nema rupa u ubrzanju al jednostavno vidim da nije to to, moze neka mala pomoc???

ja mislim da ti je problem polini variomat sa 9 rolica ,to su po meni variomati za maxi skutere kolke su težine rolice gore, e ida  pozdrav   :icon_thumright: ja sam ti rodom iz pakoštana idem sad dole kroz tjedan dva
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2010, 14:53:52 funkyzg26 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #2 : 31 Srpanj, 2010, 15:06:06 »
na koliko okretaja se vrti kroz ubrzanje?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #3 : 31 Srpanj, 2010, 15:12:07 »
nema obrtaljku sr s karbom

a to da je vario vise za maxi to je glupost, moze bit samo bolji taj s 9 rola neg 6

pro replica je nikakva za ustelat, nema fulanja

bijeli centralni? sta nije malo premekan, probaj sa ser il ljubicastim malossijem i hrpa rolica
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #4 : 31 Srpanj, 2010, 16:42:35 »
nema obrtaljku sr s karbom

a to da je vario vise za maxi to je glupost, moze bit samo bolji taj s 9 rola neg 6

pro replica je nikakva za ustelat, nema fulanja

bijeli centralni? sta nije malo premekan, probaj sa ser il ljubicastim malossijem i hrpa rolica

pa ak ima 9 teških rolica nije ni čudo kaj je motor trom ,po meni to je za maxije kaj bu 50 kubika motor razvrtio 9 teških rolica to ak ima full laganih 9 komada onda da, makar i onda je pre teško ne dolazi serijski bezveze sa 6 rolica
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2010, 16:44:47 funkyzg26 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #5 : 31 Srpanj, 2010, 16:43:48 »
9 je rolica samo zbog linearnijeg širenja a ukupna masa je ista..

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #6 : 31 Srpanj, 2010, 16:46:24 »
9 je rolica samo zbog linearnijeg širenja a ukupna masa je ista..

kak misliš masa je ista kad ima 3 rolice više ,to za linearnije širenje da al ovo te ne kužim

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #7 : 31 Srpanj, 2010, 16:49:14 »
3,5gr su rolice, 9 ih ima, ne prevrtava se motor, sr nema obrtomjer pa neznam, prijatelj mehanicar mi je stavio bijeli centralni i bijele na kvacilo kao da ce najbolje bit za ovaj kit, staviti cu zute na kvacilo i taj ljubicasti centralni, motor je jako trom, evo prijatelj ima samo gianelli reverse bez kita serijski sve, i drzi me od starta do kraja, a mislio sam da je ovaj variomat bolji od multivara, tako se pricalo, i kao jos govori prijatelj da je oaj auspuh malo previse otvoren je debela mu je grana u picku materinu, moze li biti do toga isto, preporucite mi nesto jer pizdim vise

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #8 : 31 Srpanj, 2010, 17:04:16 »
Stavi nazad originalni centralni i bit će puno bolje. Bijele na kvačilu možeš ostaviti

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #9 : 31 Srpanj, 2010, 17:09:03 »
3,5gr su rolice, 9 ih ima, ne prevrtava se motor, sr nema obrtomjer pa neznam, prijatelj mehanicar mi je stavio bijeli centralni i bijele na kvacilo kao da ce najbolje bit za ovaj kit, staviti cu zute na kvacilo i taj ljubicasti centralni, motor je jako trom, evo prijatelj ima samo gianelli reverse bez kita serijski sve, i drzi me od starta do kraja, a mislio sam da je ovaj variomat bolji od multivara, tako se pricalo, i kao jos govori prijatelj da je oaj auspuh malo previse otvoren je debela mu je grana u picku materinu, moze li biti do toga isto, preporucite mi nesto jer pizdim vise

možda ti je i do karburatora koju diznu imaš , makar ja mislim da je do tog variomata evo ja samo imam rekord (Koji je skoro isti k ko reverse)sa 4gr rolicama i motor leti ak te frend dere sam s reversom onda ti je neš gadno zajebano

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #10 : 31 Srpanj, 2010, 17:11:15 »
Dizna 64 17,5 carb, ja mislim da je do variomata da ovaj bas i nije najbolji i da je do auspuha jer je preotvoren za ovaj kit

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #11 : 31 Srpanj, 2010, 17:12:51 »
3,5gr su rolice, 9 ih ima, ne prevrtava se motor, sr nema obrtomjer pa neznam, prijatelj mehanicar mi je stavio bijeli centralni i bijele na kvacilo kao da ce najbolje bit za ovaj kit, staviti cu zute na kvacilo i taj ljubicasti centralni, motor je jako trom, evo prijatelj ima samo gianelli reverse bez kita serijski sve, i drzi me od starta do kraja, a mislio sam da je ovaj variomat bolji od multivara, tako se pricalo, i kao jos govori prijatelj da je oaj auspuh malo previse otvoren je debela mu je grana u picku materinu, moze li biti do toga isto, preporucite mi nesto jer pizdim vise

e i jel ti skinuta blokada na početku grane od auspuha neznam jel ti stage 6 spulje dolaze s tim suženjem

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #12 : 31 Srpanj, 2010, 17:17:25 »
Dizna 64 17,5 carb, ja mislim da je do variomata da ovaj bas i nije najbolji i da je do auspuha jer je preotvoren za ovaj kit

u jbt pa 64 dizna ti je samo za serijalu sa skinutim blokadama ja neznam kak se ti opče voziš na tom s tim kitom i s tim auspuhom taj karb je smeče kak tu ekipa kaže na forumu ,ja sam naručio brdo stvari da ga bar malo poboljšam ,a20 iglu,klipić 40,i 75-92 dizne pa štelat i to na serijali tebi treba tu pun k veča dizna,ja sam se naj#bo ko mladi majmun da ga naštelam samo s ovim mojim otvorenim rekordom il je trokiro il se gušio skido sam karb jedno desetak puta dok mi motor nije opče dobro išo

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #13 : 31 Srpanj, 2010, 19:04:32 »
ko je dizna 64, najvise 75 na dellorto 17,5, nezelim potrosnju od 123321 litra na 100km

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #14 : 31 Srpanj, 2010, 19:36:35 »
ko je dizna 64, najvise 75 na dellorto 17,5, nezelim potrosnju od 123321 litra na 100km

pa nije ni čudo kaj ti motor neide tu se neki voze na serijali sa samo auspuhom na 75-80 dizni a ti imaš 70cc kit ja sam svog jedva poštelo na 68 dizni da mi radi kak spada sa otvorenim rekordom,uzmi neki 19 carb to ti je minimalna preporuka za skoro sve 70cc kiteve ili mijenjaj setup svog karba drastično ,lunu500rr pitaj on je meni pomogo pun k kak poštelat moj karb i da ne zaboravim igora sb  :notworthy: ,i da nisi mi odgovorio jel ti skinuto suženje (blokada)na početku grane od auspuha i neče ti trošit 12 litara kak si ti reko ak ga dobro poštelaš možeš izvuč oko 5 litara na 100km
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2010, 19:57:12 funkyzg26 »

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #15 : 31 Srpanj, 2010, 19:39:15 »
dobro je sada, ovaj polini variomat sa 9 rolica, moja preporuka okanite se toga, malossi multivar je provjerena stvar i to je to, plus zuti federi na kvacilu, bijeli centralni je isto ok, ko kaze da je serijski bolji NIJE, nedolazi bezveze ovaj bijeli sa multivarom, uglavnom, POLINI VARIOMAT 9 ROLICA --> BANANA

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #16 : 31 Srpanj, 2010, 19:42:24 »
dobro je sada, ovaj polini variomat sa 9 rolica, moja preporuka okanite se toga, malossi multivar je provjerena stvar i to je to, plus zuti federi na kvacilu, bijeli centralni je isto ok, ko kaze da je serijski bolji NIJE, nedolazi bezveze ovaj bijeli sa multivarom, uglavnom, POLINI VARIOMAT 9 ROLICA --> BANANA

pa to i ja kažem po meni to samo na maxije ide al kaj ja znam lol  :drunken_smilie: lunu500rr pitaj sve u vezi karba

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #17 : 31 Srpanj, 2010, 23:44:15 »
Pozdrav, imam apriliu sr 2009g kit top trophy, auspuh stage 6 pro replica, polini variomat 9 rolica, kevlar remen, bijele federe malossi na kvacilu i bijeli centralni, motor ide ok ali nikako nisam zadovoljan performansama, tj imam osjecaj da nije dobro ustelan, ok se ponasa, smjesa je odlicna na svijecici vidim al nikako nije ziv motor, trom dosta, nema rupa u ubrzanju al jednostavno vidim da nije to to, moze neka mala pomoc???

Dizna 64 17,5 carb


rijesenje problema je u dizni, nije tesko pretpostaviti da je orginalni 17.5 gore sa kojim ne ide dobro i kada mu pogodis diznu



pitam se samo kako ti vec nije zacvikao  :icon_scratch:


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #18 : 01 Kolovoz, 2010, 00:29:13 »
Ovo za variomat su gluposti :omfg:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia sr neide baš
« Odgovori #19 : 01 Kolovoz, 2010, 05:52:27 »
Koju diznu otprilike da gađam