Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??  (Posjeta: 12088 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #20 : 31 Srpanj, 2010, 13:22:26 »
Ja se ne mičem nikome. Ako me želiš preteči obiđi me. Vozim se po gradu ravnopravno kao i ostali sudionici u prometu. A to kaj te motorist ne pozdravi  :dontknow: ima dosta i skuteraša što ne pozdrave jer oni voze jake "pile" a ja kineza  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mene svi pozdravljaju zaustavljaju pitaju djir da vide kako to 'cudo' ide, ovi blondani su mi najdrazi, pustim ih ispred sebe pa ih prestignem s min 20km/h razlike ;D

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #21 : 31 Srpanj, 2010, 14:11:44 »
stalno sam u gradu i moram priznat da mene najvise ugrozavaju vozaci SUV-a,naime nemam predrasude ali ocito je da me ili ne vide ili namjerno me ignoriraju,jednostavno kad na zelenom valu prolazim pokraj njih moram biti stvarno oprezan jer mi se se par puta dogodilo da me zele izgurat s ceste ili ono sto me posebno zivcira-prolazim kroz kolonu i onda se debil namjerno pomakne u koloni tek tolko da ne mogu proc  :angry7: a za motoriste-oni ignoriraju mene na skuteru,ja njih takodjer,dva smo razlicita svijeta s razlicitom namjenom vozila tako da tu nema poveznice

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #22 : 31 Srpanj, 2010, 14:28:01 »
stalno sam u gradu i moram priznat da mene najvise ugrozavaju vozaci SUV-a,naime nemam predrasude ali ocito je da me ili ne vide ili namjerno me ignoriraju,jednostavno kad na zelenom valu prolazim pokraj njih moram biti stvarno oprezan jer mi se se par puta dogodilo da me zele izgurat s ceste ili ono sto me posebno zivcira-prolazim kroz kolonu i onda se debil namjerno pomakne u koloni tek tolko da ne mogu proc  :angry7: a za motoriste-oni ignoriraju mene na skuteru,ja njih takodjer,dva smo razlicita svijeta s razlicitom namjenom vozila tako da tu nema poveznice

da toga zna bit, rijetko ali zna se dogodit, mahom su to ljudi koji vjerujem nisu zadovoljni svojim zivotom i to im je highlight dana... :laughing9:

a sto se tice ovog pozdravljanja ja to nikad nisam radio jer mi je u neku ruku i glupo to recimo ja sa skuterom pozdravljam tipa na GSX-R-u od 600 ccm... pa da ga znam pa ajde al ovako, isto ignoriram ali zato sto mi se ne da trudit oko toga i odvracat si pozornost sa ceste radi toga.  :dontknow: opcenito ne volim forsirat da me netko prihvati pa mi nisu vazni njihovi pozdravi niti odzdravi.
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2010, 14:29:32 sqt_driver »

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2010, 15:28:43 »
da toga zna bit, rijetko ali zna se dogodit, mahom su to ljudi koji vjerujem nisu zadovoljni svojim zivotom i to im je highlight dana... :laughing9:

a sto se tice ovog pozdravljanja ja to nikad nisam radio jer mi je u neku ruku i glupo to recimo ja sa skuterom pozdravljam tipa na GSX-R-u od 600 ccm... pa da ga znam pa ajde al ovako, isto ignoriram ali zato sto mi se ne da trudit oko toga i odvracat si pozornost sa ceste radi toga.  :dontknow: opcenito ne volim forsirat da me netko prihvati pa mi nisu vazni njihovi pozdravi niti odzdravi.

Evo decko je pametno reko..

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2010, 21:54:24 »
Ma ko to veli da nevole, meni uvijek masu il potrube xd
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #25 : 31 Srpanj, 2010, 23:05:21 »
meni se danas motorist obratio... bio sam na benzinskoj i natocim gorivo, krenem pumpat gumu i tamo on. isto je pumpao gumu, okrenuo se, pogledao me i rekao: "ti se žuri?"... i dalje me ignorirao  :frajer:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #26 : 31 Srpanj, 2010, 23:22:39 »
meni se danas motorist obratio... bio sam na benzinskoj i natocim gorivo, krenem pumpat gumu i tamo on. isto je pumpao gumu, okrenuo se, pogledao me i rekao: "ti se žuri?"... i dalje me ignorirao  :frajer:
ahahahahahahahahahahahahahahaha
taj sam

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #27 : 01 Kolovoz, 2010, 02:03:29 »
Pa stas nekome mavat ako ga neznas...jedino ono iz gluposti..(potpuno besmisleno)  :dontknow: :dontknow:

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #28 : 01 Kolovoz, 2010, 02:24:03 »
meni se danas motorist obratio... bio sam na benzinskoj i natocim gorivo, krenem pumpat gumu i tamo on. isto je pumpao gumu, okrenuo se, pogledao me i rekao: "ti se žuri?"... i dalje me ignorirao  :frajer:

Ako zajedno krenete točit gorivo, opet si ti prije njega.  :toothy3:  :toothy9:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #29 : 01 Kolovoz, 2010, 12:10:16 »
meni se danas motorist obratio... bio sam na benzinskoj i natocim gorivo, krenem pumpat gumu i tamo on. isto je pumpao gumu, okrenuo se, pogledao me i rekao: "ti se žuri?"... i dalje me ignorirao  :frajer:

i to je pocetak...  :laughing9:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #30 : 01 Kolovoz, 2010, 12:20:57 »
ja mahnem ovima sa scene koje znam, motoristi u Ri baš i ne gledaju skuteraše nit ih zanimamo a ni oni nas, uostalom u Rijeci ćeš prije skupit 10 skutera nego 10 motora tako da ono..

što se tiče ovih u autu ako me sjebu i uspiju pobjeć oke, al ako ih sustignem na semaforu uglavnom im se nabrojim cijele obitelji.U negativnom smislu.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #31 : 01 Kolovoz, 2010, 12:25:43 »
ja masem sa skutera jedino onome koga znam ili kad sam pijan pa se smijem i masem svima i trubim :laughing6:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #32 : 01 Kolovoz, 2010, 12:30:29 »
Evo kao skuteras  i motorist mozda mogu objasniti.... Motoristi ne vole skuterase najvise zbog njihovog ponasanja u prometu koje od vozaca motora zahtjeva puno veci oprezi na cesti jer dobar dio skuterasa vozi nepredvidivo i nemaju iskustva. Obilaze i sa ljeve i sa desne strane i jos dosta takvih stvari.  Druga je stvar sto skuter zovu mikserima i slicno, jer motoristi (vecinom R600 i R1000) godisnje na regu i servis potrose vise nego cijeli neciji  skuter vrijedi! Pomisao da vam skuter napravi udes dok ste na motoru i razbije "pilu " koja je 10 puta skuplja od skutera ledi krv u venama!

Motori u prometu trebaju malo vise prostora za "manevre" i vremenska razlika od ubrzanaj i kocenja na skuteru, je puno kraca od one na motoru pa vozac mora uvjek predvidjati pokrete drugog vozaca.  Dosta vozaca skutrea je presamouvjereno u svoje sposobnosti a vozaci motora opreza nikada dosta.

U obaslucaja ima dosta iznimaka!

Pozdravljanje u samom gradu vecinom nema smisla jer bi me zabolila ruka da sve pozdravim tko prodje. Pozdravlja se na otvorenim cestama i kada vidis da drugi vozac dolazi iz daljega ili je samo u prolazu jer putuje. Pozdrav je znacenja da ti netko pozeli srecu na putu i voznji!

Diskiminacija postoji svakako ,ali to je do pojedinaca, a ne stav opcenito. Kao skuteras ako se drzite pravila i ne pravite sranje dok je oko vas hrpa motora (obilazenje pretjecanje ,voznja cik cak ..ovo ono...) velika vecina motorista ce vas postivati ma sta vozili!

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #33 : 01 Kolovoz, 2010, 12:33:00 »
Evo kao skuteras  i motorist mozda mogu objasniti.... Motoristi ne vole skuterase najvise zbog njihovog ponasanja u prometu koje od vozaca motora zahtjeva puno veci oprezi na cesti jer dobar dio skuterasa vozi nepredvidivo i nemaju iskustva. Obilaze i sa ljeve i sa desne strane i jos dosta takvih stvari.  Druga je stvar sto skuter zovu mikserima i slicno, jer motoristi (vecinom R600 i R1000) godisnje na regu i servis potrose vise nego cijeli neciji  skuter vrijedi! Pomisao da vam skuter napravi udes dok ste na motoru i razbije "pilu " koja je 10 puta skuplja od skutera ledi krv u venama!

Motori u prometu trebaju malo vise prostora za "manevre" i vremenska razlika od ubrzanaj i kocenja na skuteru, je puno kraca od one na motoru pa vozac mora uvjek predvidjati pokrete drugog vozaca.  Dosta vozaca skutrea je presamouvjereno u svoje sposobnosti a vozaci motora opreza nikada dosta.

U obaslucaja ima dosta iznimaka!

Pozdravljanje u samom gradu vecinom nema smisla jer bi me zabolila ruka da sve pozdravim tko prodje. Pozdravlja se na otvorenim cestama i kada vidis da drugi vozac dolazi iz daljega ili je samo u prolazu jer putuje. Pozdrav je znacenja da ti netko pozeli srecu na putu i voznji!

Diskiminacija postoji svakako ,ali to je do pojedinaca, a ne stav opcenito. Kao skuteras ako se drzite pravila i ne pravite sranje dok je oko vas hrpa motora (obilazenje pretjecanje ,voznja cik cak ..ovo ono...) velika vecina motorista ce vas postivati ma sta vozili!

 :headbang:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #34 : 01 Kolovoz, 2010, 12:37:58 »
po meni su to bolesni ljudi, kojima smetaju ostali sudionici u prometu (u ovom slučaju >>>reklamiranje<<meni osobno kad se vozim niko ne smeta, neka ljudi voze šta vole i šta mogu da voze tj. da si priušte, a ja ću se isto ponašati vozio ja bicikl ili rossijevu yamahu ili bugatti veyron,...

bitno je samo poštovati i ne ugrožavati ostale sudionike u prometu, eto moje mišljenje  :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #35 : 01 Kolovoz, 2010, 12:38:17 »
@veka  onaj koji ima para taj i kupuje pilu a onaj koji nema para a kupuje taj je debil...ak kupis motor i ak ti se ledi krv u zilama da ga ne sjebeš slobodno ga mozes savit pod stakleno zvono, btw. rade da te pogodi recimo neki skuteras nego da te pogodi kamion nemozes ti birat kaj ce se dogodit na cesti :notworthy:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #36 : 01 Kolovoz, 2010, 12:40:33 »
Evo kao skuteras  i motorist mozda mogu objasniti.... Motoristi ne vole skuterase najvise zbog njihovog ponasanja u prometu koje od vozaca motora zahtjeva puno veci oprezi na cesti jer dobar dio skuterasa vozi nepredvidivo i nemaju iskustva. Obilaze i sa ljeve i sa desne strane i jos dosta takvih stvari.  Druga je stvar sto skuter zovu mikserima i slicno, jer motoristi (vecinom R600 i R1000) godisnje na regu i servis potrose vise nego cijeli neciji  skuter vrijedi! Pomisao da vam skuter napravi udes dok ste na motoru i razbije "pilu " koja je 10 puta skuplja od skutera ledi krv u venama!

Motori u prometu trebaju malo vise prostora za "manevre" i vremenska razlika od ubrzanaj i kocenja na skuteru, je puno kraca od one na motoru pa vozac mora uvjek predvidjati pokrete drugog vozaca.  Dosta vozaca skutrea je presamouvjereno u svoje sposobnosti a vozaci motora opreza nikada dosta.

U obaslucaja ima dosta iznimaka!

Pozdravljanje u samom gradu vecinom nema smisla jer bi me zabolila ruka da sve pozdravim tko prodje. Pozdravlja se na otvorenim cestama i kada vidis da drugi vozac dolazi iz daljega ili je samo u prolazu jer putuje. Pozdrav je znacenja da ti netko pozeli srecu na putu i voznji!

Diskiminacija postoji svakako ,ali to je do pojedinaca, a ne stav opcenito. Kao skuteras ako se drzite pravila i ne pravite sranje dok je oko vas hrpa motora (obilazenje pretjecanje ,voznja cik cak ..ovo ono...) velika vecina motorista ce vas postivati ma sta vozili!

e ovo je fer, mislim da je pouka ako zbog nikoga drugoga onda zbog sebe vozit pristojno, ne ulijetat nikome, ne pretjecat kolone kako stignes nego polako proc kad svi stoje, propustit brze motore ako vidis da mogu proc i nastavit svoj put.

ja osobno se maknem jacim motorima uvijek a i autima koji zele ic brze...

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #37 : 01 Kolovoz, 2010, 13:32:38 »
vozim i skuter i tu i tamo fazera600...iskreno...i meni nekad smetaju skuterasi ali i ovi na r-ovima...jer se pokusavaju provlacit kroz guzvu i onda zapnu negdje, i stoje, a imaju mjesta da prode bez problema..kada se prestojavaju uopce ne gledaju...to govorim za skuterase i za motoriste u gradu..a na otvorenim cestama sa motoristima nikad nisam imao problema...kada sam sa fazerom, pozdrave, a sa skuterom tu i tamo...jer to nije da pozdravljas nekog nego da mu srecu zazelis u daljnjem putu kao sto je veka rekao...
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #38 : 01 Kolovoz, 2010, 22:59:26 »
@veka  onaj koji ima para taj i kupuje pilu a onaj koji nema para a kupuje taj je debil...ak kupis motor i ak ti se ledi krv u zilama da ga ne sjebeš slobodno ga mozes savit pod stakleno zvono, btw. rade da te pogodi recimo neki skuteras nego da te pogodi kamion nemozes ti birat kaj ce se dogodit na cesti :notworthy:

Svejedno ti je sta te pogodi ,jer svako ces zavrsiti u bolnici.... a motor ce biti nevozljiv!

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #39 : 11 Prosinac, 2010, 03:37:25 »
Vozim kombi, auto i skuter i osobno me najviše strah drugih vozača kombija. Provjera mrtvog kuta u kombiju se može obaviti jedino izbacivanjem glave kroz prozor (pa da je smakne retrovizor iz drugog smjera)
a i to vrijedi samo za lijevu stranu.

Skoro sve gluposti u prometu mogu sažvakat, ali kada vidim da me pretiču po desnoj traci naglo mi dođe da se protegnem i/ili otvorim vrata od suvozača. I nije mi jasno čemu to. Pretiči po lijevoj, guštaj po desnoj.
Iz okolice Rijeke sam, i rijetko mi tko ne odzdravi kada pozdravim, bilo na motoru ili na skuteru, a ako i ne mahne/trubne/kimne, neću plakat. Jako.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"