Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??  (Posjeta: 12555 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« : 31 Srpanj, 2010, 00:21:01 »
kaj vi mislite?
meni je to je*no glupo  ::)
ni oni ne voze od uvjek R-ove  :dontknow: , većina ih je vozila tomose ko klinci.Mi danas umjesto tomosa vozimo skutere i ne kužim di je problem

molim lijepo bez  :omfg: .hvala!

Offline KEEWAY

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 410
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žakanje
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: kineska
  • MojSetup: polini 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #1 : 31 Srpanj, 2010, 00:30:48 »
to se i ja pitam, došao prošle godine skuterom na zatvaranje moto sezone i rekli su mi da skuterom nemogu prisustovat završnici moto sezone :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #2 : 31 Srpanj, 2010, 00:37:57 »
To i mene muci kad mi neko kaze da vozim "Usisivac" i da ga oni imaju doma za ciscenje kuce :sad1:

a kaj je najbolje to sam cuo od ljudi kaj voze isto skuter samo, u, ne voznom stanju, i tomosa, ali prosle godine kad je trebalo otic po pljuge do ducana moj rox je uvjek dobro doso ::)

moj ujak je vozio kawasaki ninju zx600r iz 2005g i kad je sjeo na mog roxa i nabio gas, reko je "Jebate fica kaj si to del gore da tak ide" i nikad nije reko da je to glupo ili usisivac  :notworthy:

Meni se cini da se sam prave sa svojim lezajkicama itd, i da su ljubomorni kaj oni nisu imali takve pile kad su bili mali :dontknow:


Ja nemam nis protiv lezajka niti ostalih motora jacih od 49cc, ak volis motosport nema ti razlike (osim u jacini vozila)  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #3 : 31 Srpanj, 2010, 00:42:27 »
e da,mene jos nervira sta skoro niko nece pozdravit,ja kimnem glavom oni nista  :angry7:
a dok sam bil na tomosu samo su mahali  :icon_scratch:

ovo za moto susete je istina,a bome i za nekakvu ljubomoru onih kaj nemaju nis  :dontknow:

Offline KEEWAY

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 410
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žakanje
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: kineska
  • MojSetup: polini 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #4 : 31 Srpanj, 2010, 00:42:55 »

a kaj je najbolje to sam cuo od ljudi kaj voze isto skuter samo, u, ne voznom stanju, i tomosa, ali prosle godine kad je trebalo otic po pljuge do ducana moj rox je uvjek dobro doso ::)


potpis


Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #5 : 31 Srpanj, 2010, 01:32:58 »
rasna diskriminacija....mene su pohvalili da moj skut ide brze nego neki old timeri :laughing7: :laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #6 : 31 Srpanj, 2010, 07:00:28 »
isto kao što vozač grand cheerokea ne voli onoga koji vozi matiza, smeta mu...

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #7 : 31 Srpanj, 2010, 10:07:19 »
točno to..

isto ko sto skuterasi (piaggio & minarelli) nevole .. qvinqvije .. bubije i ostale kineze sto se vucaraju s 36km/h


 :binkybaby:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #8 : 31 Srpanj, 2010, 10:13:09 »
točno to..

isto ko sto skuterasi (piaggio & minarelli) nevole .. qvinqvije .. bubije i ostale kineze sto se vucaraju s 36km/h


 :binkybaby:

care  :toothy3:

ma ne, to su sranja... kak mogu bit tak glupi da "im smetamo"... pa nije valjda da na to utjece i "nas" zakon od 50kmh...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #9 : 31 Srpanj, 2010, 10:26:36 »
ja to jos nisam dozivio...hehe...eo tetak moj ima gsx-r 600...i kad sam mu dao srku i sjeo da provoza isto se jako iznenadio kako motor vuce...

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #10 : 31 Srpanj, 2010, 10:50:37 »
kad smo kod toga, moj tetak vozi suzukija K10 R1000 i kad sam mu dao krug na vxr-u, isto se jako iznenadio i rekao da ide bolje od suzukija!  :o  :icon_biggrin:
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #11 : 31 Srpanj, 2010, 10:52:04 »
moj tetak ima boinga 747 al nije ni htjeo sjest na roxa.. previse stuntabilno izgleda..  :toothy12:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #12 : 31 Srpanj, 2010, 11:01:16 »
meni bas na 50-etkama niko neće odzdravit...ja ili mašnem lagano ili sa glavom kimnem a ovi se prave mutavi...dok recimo 95% motorista i jačih skuteraša (nexus) uredno odzdrave...  :dontknow:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #13 : 31 Srpanj, 2010, 11:19:08 »
Što se tiče pozdravljanja do sada su me svi većinom odzdravljali...ili im blicnem, trubnem, mahnem...stogod...
ali sto se tice teme "Zakaj motoristi ne vole skuteraše" ja dajem svoj odg.

Dok sam na 125-ici smetaju mi isto skuteraši i biciklisti...ali većinom u gradu...!!
Zašto?
E pa dok se vozim iza njega...ne znam dali me primjetio, dali ce naglo skretat. Ako sam iza skuteraša ili biciklista u gradu a vozi stvarno sporo postrani, moram paziti kako cu ga pretjecat...recimo ako on ide sporo a ispred 20-30-40m je pjesacki prijelaz...nema....moram ici iza njega brzinom kojom on ide, tek kada vidim da nema nikoga moram se uvjeriti da mi nece nitko uletjet na cestu, da me on spazio itd brojnih opasnosti u gradu.
Štoviše...odvlaćimo podosta pažnje...jer recimo ako sam ja na svom sf2 ispred nekog na 1000cm....taj mora povečat oprez, tj. pazit na semafor, pješake, znakove...ali opet više ću ja odvlačit pažnju nego kako bi u normalnim uvjetima ta osoba gledala recimo znakove...


Eto to je moje objašnjenje...jer to meni smeta dok sam na 125...
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #14 : 31 Srpanj, 2010, 11:25:01 »
meni cesto smetaju motoristi kada "zaglave" izmedju 2 auta na semaforu pa  :dontknow:

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #15 : 31 Srpanj, 2010, 11:27:01 »
Dok sam na 125-ici smetaju mi isto skuteraši i biciklisti...ali većinom u gradu...!!
Zašto?
E pa dok se vozim iza njega...ne znam dali me primjetio, dali ce naglo skretat. Ako sam iza skuteraša ili biciklista u gradu a vozi stvarno sporo postrani, moram paziti kako cu ga pretjecat...recimo ako on ide sporo a ispred 20-30-40m je pjesacki prijelaz...nema....moram ici iza njega brzinom kojom on ide, tek kada vidim da nema nikoga moram se uvjeriti da mi nece nitko uletjet na cestu, da me on spazio itd brojnih opasnosti u gradu.
Štoviše...odvlaćimo podosta pažnje...jer recimo ako sam ja na svom sf2 ispred nekog na 1000cm....taj mora povečat oprez, tj. pazit na semafor, pješake, znakove...ali opet više ću ja odvlačit pažnju nego kako bi u normalnim uvjetima ta osoba gledala recimo znakove...
to moraš uvijek pazit, bez obzira iza koga se vozio  :dontknow:

a ovo za pretjecanje ostalih skuteraša ili biciklista, uvijek ima kretena koji mažu po sred ceste sa batinama ili biciklom dok ima onih koji idu uz rub ceste pa se pretjecanje može lako izvest.. kad se ja vozim iza nekog "sumnjivog", prije pretjecanja znam trubnut čisto da dam do znanja da sam tu...
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #16 : 31 Srpanj, 2010, 11:41:02 »
ja mislim da to nema veze sa smetanjem ili ne smetanjem jer realno cesta nije trkaca staza i skuter bez blokade cak i serijala ide po ogranicenjima i nikome ne smeta ako postujes prometne propise.

evo za primjer mene jucer pretjece auto (vozio sam po ravnom 90 km/h) i to na tijesno i zaleti se ko mutav i ja pocnem kocit jer ima dosta skretanja iz kojih ljudi izlaze pa da ne naletim na nekoga i majstoru izleti auto iz tog jednog skretanja i pocne kocit, pocne ga nosit lijevo desno i stane metar od betonskog zida a iza i provalije, a zamalo je pokupio i taj auto po boku... ja sam ostao.  :o  :o

sta mu je to trebalo, na toj cesti i ja sam vozio preko ogranicenja, al ne on mora dokazat da ispred njega nece vozit skuter, i to je glavni problem, podcjenjivanje. oni koji voze aute isfrustrirani su sto moraju cekat u guzvi dok mi prodjemo izmedju kolona i vozaci auta su najveci problem iako to nije tema ovdje.

isto neki dan baba u daewoo ticu me ide prestizat a ima 1 km/h vecu brzinu od mene i normalno naleti auto iz suprotnog smjera i ja zakocim i dam se desno da me ne zakaci i da prodje. koliko puta u gradu auti se prestrojavaju i ispred motora i skutera i dovode u opasnost sve, jer njima nece bit nista ako udare u motor.

isto tako motoristi vide skutere kao manje od sebe i to je to. cak ima nekih ok tipova pravih motorista koje znam, koji nemaju nista protiv skutera i zvali su me na moto susrete. cak ima rijetkih koji ce tebe prvi pozdravit na sto sam ostao par puta i naravno odzdravio.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #17 : 31 Srpanj, 2010, 11:59:43 »
ja mislim da to nema veze sa smetanjem ili ne smetanjem jer realno cesta nije trkaca staza i skuter bez blokade cak i serijala ide po ogranicenjima i nikome ne smeta ako postujes prometne propise.

evo za primjer mene jucer pretjece auto (vozio sam po ravnom 90 km/h) i to na tijesno i zaleti se ko mutav i ja pocnem kocit jer ima dosta skretanja iz kojih ljudi izlaze pa da ne naletim na nekoga i majstoru izleti auto iz tog jednog skretanja i pocne kocit, pocne ga nosit lijevo desno i stane metar od betonskog zida a iza i provalije, a zamalo je pokupio i taj auto po boku... ja sam ostao.  :o  :o

sta mu je to trebalo, na toj cesti i ja sam vozio preko ogranicenja, al ne on mora dokazat da ispred njega nece vozit skuter, i to je glavni problem, podcjenjivanje. oni koji voze aute isfrustrirani su sto moraju cekat u guzvi dok mi prodjemo izmedju kolona i vozaci auta su najveci problem iako to nije tema ovdje.

isto neki dan baba u daewoo ticu me ide prestizat a ima 1 km/h vecu brzinu od mene i normalno naleti auto iz suprotnog smjera i ja zakocim i dam se desno da me ne zakaci i da prodje. koliko puta u gradu auti se prestrojavaju i ispred motora i skutera i dovode u opasnost sve, jer njima nece bit nista ako udare u motor.

isto tako motoristi vide skutere kao manje od sebe i to je to. cak ima nekih ok tipova pravih motorista koje znam, koji nemaju nista protiv skutera i zvali su me na moto susrete. cak ima rijetkih koji ce tebe prvi pozdravit na sto sam ostao par puta i naravno odzdravio.

to svakako
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #18 : 31 Srpanj, 2010, 13:17:50 »
Ja se ne mičem nikome. Ako me želiš preteči obiđi me. Vozim se po gradu ravnopravno kao i ostali sudionici u prometu. A to kaj te motorist ne pozdravi  :dontknow: ima dosta i skuteraša što ne pozdrave jer oni voze jake "pile" a ja kineza  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zakaj motoristi ne vole skuteraše??
« Odgovori #19 : 31 Srpanj, 2010, 13:21:52 »
Pozdravljanje po gradu nema smisla jer bi vise trebao imat ruku u zraku nego na volanu  ;D