Tehnički kutak > Tuning skutera

Sito plus

(1/3) > >>

r.e.!:
Iako odavno naručen, tek mi je prije neki dan došao navedeni auspuh za Vespu.
Inače, on ne diže okretaje u nebesa, nego povećava zakretni moment, pogotovo na nižim okretajima.
Kako za mijenjati auspuh treba skinuti stražnji kotač, a ja moram promijeniti stražnju gumu jer mi je ćelava, ovaj vikend mi ne ginu mehaničarski radovi pa ću napravitim i jedno i drugo.
Očekujem nešto bolja međuubrzanja, bolju vuču na uzbrdici, više živosti u vožnji udvoje, 5-6 km/h veću max. brzinu i istu potrošnju kao i do sada.
 

eladio:
opa.. pa taj auspuh dize konjazu pxice 200 s nekih 12 na nekih 16-17 konja uz odlicnu karakteristiku snage prema okretajima (za razliku od leo vince koje daje dobru snagu samo na vrhu okretaja, a u ostalim rezimima je gori od standardnog)..

sve u svemu.. fino  :icon_thumright:

gdje si ga uopce narucio?

r.e.!:
Kum mi ga je naručio u nekom dućanu u Trstu. Mislim da je neki poznati ali mu se ne mogu sjetiti imena :dontknow:

r.e.!:
Evo ga, Sito je na Vespi, gumu sam promijenio ali me pošteno izmučila. Najprije neće sa felge, odem vulkanizeru koji je skine. Pita me hoću li da mi montira novu gumu, ja junački odbijem i za 20-ak minuta se vratim.
Što se Sita tiče, napravio sam tek 10-ak kilometara. Zvuk je potpuno drukčiji, rezak. Osjeti se da ima momenta. Tečnije i bolje ubrzava pri nižim okretajima, mada je i prije to bilo dobro ali sada je bolje.

eladio:

--- Citat: r.e.! - 01 Rujan, 2006, 13:19:46 ---Evo ga, Sito je na Vespi, gumu sam promijenio ali me pošteno izmučila. Najprije neće sa felge, odem vulkanizeru koji je skine. Pita me hoću li da mi montira novu gumu, ja junački odbijem i za 20-ak minuta se vratim.
Što se Sita tiče, napravio sam tek 10-ak kilometara. Zvuk je potpuno drukčiji, rezak. Osjeti se da ima momenta. Tečnije i bolje ubrzava pri nižim okretajima, mada je i prije to bilo dobro ali sada je bolje.

--- Kraj citata ---
  :icon_biggrin:

uf, das mi djir da probam ?  :redface:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju