Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zna tko kaj bi mogel stavit na svoju yamahu.....bum probal staviti sliku....  (Posjeta: 4297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
farbat ga nemoj jer je bas ljep.  :icon_thumright:

stavi alu podnice, underteil (tablicu na dekl), neonke si vec stavio, skini retrovizore :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
bezveze mi je na dekl....stavil bum ju na rep ispod.....a bum probal to izbusit i zupcanik pofarbati za zeleno...danas sam probo stavit drag ruce ali su mi serijske ruzne tak da moram kupit druge.....imam samo pitanje...gdje se onda skuter pali i ta sranja(svijetla,zmigavci...)i gdje je brzinomjeri obrtajka??? :dontknow:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
eeee....ima ko dashboard za yamahu....ima okretaje na vecoj a na manjoj brzinomjer.......hitno...
Pogledaj ovdje za dash

          >> http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2101.0 <<
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
bezveze mi je na dekl....stavil bum ju na rep ispod.....a bum probal to izbusit i zupcanik pofarbati za zeleno...danas sam probo stavit drag ruce ali su mi serijske ruzne tak da moram kupit druge.....imam samo pitanje...gdje se onda skuter pali i ta sranja(svijetla,zmigavci...)i gdje je brzinomjeri obrtajka??? :dontknow:
Ako staviš drag volan automatski gubiš instrr tablu, a koliko vidim onda sve žice posakriješ i nema el paljenja ni žmigavaca...
Who's looking for punishment ??

Offline clutch

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner Purejet
neke stvari ye naybolye ne dirati a za sve ostalo tu ye tvoya yamaha

ne ozbilyno skuter ti super izgleda nemoy nista dirati moš sam zeznut



(sorry zbog tipkovnice otpalo mi slovo " " pa moram pisati umyesto toga "y")

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
bezveze mi je na dekl....stavil bum ju na rep ispod.....a bum probal to izbusit i zupcanik pofarbati za zeleno...danas sam probo stavit drag ruce ali su mi serijske ruzne tak da moram kupit druge.....imam samo pitanje...gdje se onda skuter pali i ta sranja(svijetla,zmigavci...)i gdje je brzinomjeri obrtajka??? :dontknow:
Ako staviš drag volan automatski gubiš instrr tablu, a koliko vidim onda sve žice posakriješ i nema el paljenja ni žmigavaca...
pa moze se priapasat stari prekidaci ...
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Kolko dođu ti drag volani,na aeroxu kad skineš plastike volan izgleda gadno i sa čime je najbolje urezivat slova po deklu?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!