Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: A1 vozacka..  (Posjeta: 27683 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #60 : 21 Veljača, 2007, 15:46:12 »
pa jesan van ja reka da lječnički neuplaćivate odman.Ja san ga tako platio odman pa nisan moga polagat vožnju prije 16 godine i isteklo mi lječničko pa još 350 kunića san mora dat.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline zox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DrŽaVa VoLoSkO
  • Moj Skuter: Honda Dylan 150 replica Valentino Rossi
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #61 : 21 Veljača, 2007, 16:44:57 »
Sad da vas ja neš pitam, neki dan sam išao produžit vozačku pa me sad muči, označena mi je i A kategorija i A1, pa neznam u čemu je razlika....
Inače polagao sam pred nekih 4 godine na MZ-u 125 sa brzinama.... :o

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #62 : 21 Veljača, 2007, 23:38:14 »
Sad da vas ja neš pitam, neki dan sam išao produžit vozačku pa me sad muči, označena mi je i A kategorija i A1, pa neznam u čemu je razlika....
Inače polagao sam pred nekih 4 godine na MZ-u 125 sa brzinama.... :o

a1 je do 125ccm...a A za više :icon_thumright:

Offline zox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DrŽaVa VoLoSkO
  • Moj Skuter: Honda Dylan 150 replica Valentino Rossi
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #63 : 21 Veljača, 2007, 23:49:46 »
Ok, hvala, doduše imam obadvije, ali me samo interesiralo... ;D

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #64 : 22 Veljača, 2007, 03:32:48 »
pa jesan van ja reka da lječnički neuplaćivate odman.Ja san ga tako platio odman pa nisan moga polagat vožnju prije 16 godine i isteklo mi lječničko pa još 350 kunića san mora dat.
sada auto skole traze da se na upis dodje s liječnickim... kao, ako netko ne moze proć liječnički da bez veze ne trosi pare za autoskolu... tako je bar u zg, ali mislim da je takav i propis...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #65 : 22 Veljača, 2007, 03:34:14 »
Sad da vas ja neš pitam, neki dan sam išao produžit vozačku pa me sad muči, označena mi je i A kategorija i A1, pa neznam u čemu je razlika....
Inače polagao sam pred nekih 4 godine na MZ-u 125 sa brzinama.... :o

a1 je do 125ccm...a A za više :icon_thumright:

a M ti je za moped...  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #66 : 22 Veljača, 2007, 19:48:49 »
Sad da vas ja neš pitam, neki dan sam išao produžit vozačku pa me sad muči, označena mi je i A kategorija i A1, pa neznam u čemu je razlika....
Inače polagao sam pred nekih 4 godine na MZ-u 125 sa brzinama.... :o
Po novom zakonu kad sa 16 godina položiš A1 kategoriju za 2 godine(dakle s 18 godina) moraš doć u policiju gdje će ti upisat i A kategoriju(znači možeš vozit sve motocikle i preko 125ccm).

Sorry, umjesto odgovora, greškom sam kliknuo uređivanje, pa da sad ne peham dalje ostavljam ovdje odgovor(filip):

Nakon upisa A kategorije (od navršenja 18. god) možeš vozit sve motocikle (bez obzira na obujam motora) snage motora do 25 KW (cca 34 KS), a tek dvije godine od polaganja A1 ili A kategorije, nakon isteka staža tzv. mladog vozača, možeš vozit SVE motocikle, odnosno SVA vozila koja su registrirana kao motocikli!
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2007, 06:57:08 filiplatinovicz »
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #67 : 23 Veljača, 2007, 20:09:56 »
a vidiš sad ja iman jednu zanimljivost.Ja san sa 16 položio A kategoriju.Vozačka mi ističe za 2 godine kada ću dobit cili A kategoriju.Znači meni bi po ovin tvojin odgovorima tribala do 18 istećta odredba mladi vozač :dontknow:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #68 : 24 Veljača, 2007, 11:12:17 »
a vidiš sad ja iman jednu zanimljivost.Ja san sa 16 položio A kategoriju.Vozačka mi ističe za 2 godine kada ću dobit cili A kategoriju.Znači meni bi po ovin tvojin odgovorima tribala do 18 istećta odredba mladi vozač :dontknow:
Da za motor ali mislim ako budeš polagao B kategoriju da ćeš za nju opet imati istu glupost.
 :icon_scratch: Nisam siguran neka potvrde drugi.
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #69 : 24 Veljača, 2007, 18:49:46 »
e vidiš ja bi njih sad moga zajebat.Ako ja s 18 uzmem odman 600ccm a on me zaustavi i reče da san mladi vozač ja ću mu reć da je meni odredba od 2 godine već prošla a on sam neće znat šta će nego će me pustit :dontknow:
Valjda :laughing7: :laughing7: :toothy10:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #70 : 26 Veljača, 2007, 04:18:50 »
a vidiš sad ja iman jednu zanimljivost.Ja san sa 16 položio A kategoriju.Vozačka mi ističe za 2 godine kada ću dobit cili A kategoriju.Znači meni bi po ovin tvojin odgovorima tribala do 18 istećta odredba mladi vozač :dontknow:

Ako si položio i imaš upisanu A kategoriju (a ne A1), onda do 18. rođendana možeš vozit 125 ccm, 15 kW, nakon 18 rođendana do dvije godine od polaganja (upisivanja u dozvolu) do 25 kW i kasnije neograničeno sva vozila registrirana s A kategorijom...Vozačku trebaš mijenjati do zadnjeg dana valjanosti. Ako nemaš medicinskih ograničenja, sljedeća zamjena za 10 godina što će u novi obrazac bit i upisano...
Nakon polaganja B, imat ćeš samo u toj kategoriji status mladog (novog) vozača... uz propisana ograničenja, kako to lijepo pretpostavlja Punisher...

Dakle ne postoji zapreka da nakon isteka dvije godine, uz upisanu A uzmeš 600 ccm. Po meni nisi time nikoga zajebao, osim sebe, ako nećep pazit kako voziš tako  brzu i snažnu pilu... a ako ti je vozačka problem, možeš ju promijeniti i prije isteka roka valjanosti, nakon isteka dvije god od polaganja (upisa) kategotije. I tako ćeš ju mmijenjati nakon polaganja B kategorije...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #71 : 26 Veljača, 2007, 11:05:19 »
a šta ako ne položin B kategoriju,šta onda.Onda ne dobivan odredbu mladi vozač.E znan da san naporan ali tražin rupu u zakonu :laughing7: :toothy10:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #72 : 26 Veljača, 2007, 11:21:04 »
Pazi da ne nađeš rupu na cesti  :laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #73 : 26 Veljača, 2007, 15:08:45 »
a šta ako ne položin B kategoriju,šta onda.Onda ne dobivan odredbu mladi vozač.E znan da san naporan ali tražin rupu u zakonu :laughing7: :toothy10:

Pa jel ti išta razumiš šta čitaš... :laughing7:

...
Nakon polaganja B, imat ćeš samo u toj kategoriji status mladog (novog) vozača... uz propisana ograničenja, kako to lijepo pretpostavlja Punisher...
...

Jel triba još šta reć... :icon_biggrin:

S tim da sam čuo kako postoji naputak da za niže kategorije ne vrijedi status mladog vozača ako više kategorije imaš duže od 2 godine... Drugim riječima moguće je (a nisan 100% siguran, pa me nemojte nigdi citirat) da ako imaš B duže od 2 godine, kad položiš A nećeš biti mladi vozač... :dontknow:
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2007, 15:12:30 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #74 : 26 Veljača, 2007, 15:31:53 »
E, ovo je dobar podatak  :icon_thumright:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #75 : 27 Veljača, 2007, 04:10:45 »
E, ovo je dobar podatak  :icon_thumright:

Dobar podatak, ali odakle ti? U ZKONU O TOME NI SLOVCA:


Članak 220.

(1) Vozači motornih vozila kategorije B, C1, C ili D imaju pravo upravljati motornim vozilima tih kategorija i kad su im pridodane lake prikolice.

(2) Vozač kojem je izdana vozačka dozvola za upravljanje motornim vozilom kategorije D ima pravo upravljati i motornim vozilima kategorije B, C1 i C, vozač kojem je izdana vozačka dozvola za upravljanje motornim vozilom kategorije C ima pravo upravljati i motornim vozilom kategorije B i C1.

(3) Vozač kojem je izdana vozačka dozvola za upravljanje skupom vozila kategorije D+E ima pravo upravljati i skupom vozila C+E, C1+E i B+E kategorije, vozač kojem je izdana vozačka dozvola za upravljanje skupom vozila C+E ima pravo upravljati i skupom vozila C1+E i B+E kategorije, a vozač kojem je izdana vozačka dozvola za upravljanje skupom vozila C1+E kategorije ima pravo upravljati i skupom vozila B+E kategorije.

(4) Vozač kojem je izdana vozačka dozvola kategorije A1, A, B, C1, C, D i H ima pravo upravljati i traktorom, mopedom, radnim strojem i motokultivatorom.

(5) Osobe koje su stekle pravo na upravljanje vozilom A1 kategorije nakon što navrše 18 godina stječu pravo na upravljanje vozilom A kategorije bez polaganja vozačkog ispita.

Članak 221.

(1) Osoba koja je položila vozački ispit i dobila vozačku dozvolu za M, A1, A, B, ili C1 kategoriju vozila ne smije dvije godine od dana izdavanja vozačke dozvole upravljati vozilom na cesti brzinom većom od 80 km na sat, na cesti namijenjenoj isključivo za promet motornih vozila brzinom većom od 100 km na sat, odnosno 120 km na sat na autocesti, a mopedom 40 km na sat, niti tim vozilom smije vući priključno vozilo, a niti organizirano prevoziti djecu.

(2) Osoba iz stavka 1. ovoga članka ne smije upravljati niti početi upravljati vozilom ako u organizmu ima opojnih droga, alkohola ili ako pokazuje znakove alkoholiziranosti.

(3) Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila ispit za B kategoriju vozila ne smije upravljati vozilom čija snaga motora prelazi 75 kW. Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila ispit za A kategoriju vozila ne smije upravljati vozilom čija snaga motora prelazi 25 kW.

(4) Osoba iz stavka 1. ovoga članka ne smije upravljati vozilom u prometu na cesti u vremenu od 23.00 sati do 5.00 sati osim ako je s njim u vozilu osoba starija od 25 godina kojoj nije izricana zaštitna mjera ili mjera sigurnosti zabrane upravljanja motornim vozilom.

(5) Osoba iz stavka 1. ovoga članka koja je položila vozački ispit i dobila vozačku dozvolu bilo koje kategorije vozila, osim za kategoriju M mora u razdoblju od 6 do 24 mjeseca svladati program sigurne vožnje. Program sigurne vožnje obavlja se u centru sigurne vožnje.

(6) Program sigurne vožnje sadrži vježbe sigurne vožnje i grupnu radionicu o sigurnosti cestovnog prometa i psihosocijalnim odnosima među sudionicima cestovnog prometa. Program, provedbu programa te potreban broj centara sigurne vožnje propisuje ministar nadležan za unutarnje poslove.

(7) Osobi iz stavka 1. ovoga članka koja u roku od 24 mjeseca ne položi program sigurne vožnje rok iz stavka 1. ovoga Zakona produžava se još na godinu dana. Ukoliko ni u novom roku ne položi program sigurne vožnje prestaje joj vrijediti vozačka dozvola.

(8) Vozači vozila kojima se obavlja javni prijevoz putnika (autobusa), vozači vozila kojima se prevoze opasne tvari, vozači vozila koji upravljaju vozilima s pravom prednosti prolaska, odnosno s vozilima koja mogu ostvarivati pravo prednosti prolaska (članci 149., 150. i 151.) i instruktori vožnje koji osposobljavaju kandidate za vozače moraju proći program sigurne vožnje u roku od pet godina od početka primjene programa sigurne vožnje.

(9) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji prekorači brzinu iz stavka 1. ovoga članka bez obzira na dopuštenu ili prometnim znakom ograničenu brzinu, vozač koji vozilom vuče priključno vozilo, koji organizirano prevozi djecu te vozač koji upravlja vozilom čija snaga motora prelazi limite iz stavka 3. ovoga članka ili upravlja vozilom suprotno odredbi stavka 4. ovoga članka i izreći će mu se jedan negativan bod.

Članak 222.

(1) Vozačka dozvola izdat će se na zahtjev osobe koja nadležnom tijelu preda uvjerenje o položenom vozačkom ispitu, ako udovoljava uvjetima iz ovoga Zakona.

(2) Vozačka dozvola za kategoriju M, A1, A, B ili C1 izdaje se s rokom važenja do 2 godine od dana izdavanja, nakon čega se mora produžiti rok valjanosti.

(3) Vozačka dozvola izdaje se s rokom važenja do 80. godine života vozača, a mijenja se svakih 10 godina


ITD...


www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #76 : 27 Veljača, 2007, 04:19:04 »


Ispada da je osim programa sigurne vožnje, za koji je izgleda predviđeno polaganje samo jednom, bez obzira na položenu kategoriju, osim M, za svaku položenu kategoriju posebno predviđen status mladog vozača... to se vidi najbolje po C1, koja se ne može polagati bez ranije položene B kategorije... uz svaku se kategoriju upisuje i datum polaganja pa murjak lako vidi radi li se o svježem ili starom vozaču... dakle ako imaš B od prije, a položiš A slijedi da si u B stari, a u A novi vizač!

naravno, trebalo bi još provjeriti, odnosno zatražiti tumačenje MUP-a
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #77 : 27 Veljača, 2007, 09:27:45 »
To znači, primjerice, ako netko ima 20 godina dozvolu B kategorije i sada položi A, da može bez problema sam voziti nabrijanu Alfu od 200 KS u periodu 23-05, a u isto vrijeme slijedeće dvije godine ne smije motorom izaći od 23-05 sam bez pratnje, niti smije biti jači od 25kW, uz dodatna ograničenja brzine???

Ima li to smisla???

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #78 : 27 Veljača, 2007, 09:44:34 »
ma u nas nema ništa smisla ali tako je.To su njihove gluposti da ljudi vide da oni nešto rade(osim što primaju mito)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #79 : 27 Veljača, 2007, 09:57:06 »
Dida, nemoj vikat na mene jadnog, dosta mi je bilo toga na motori.hr po ovom pitanju... :icon_biggrin:

Dakle, iz rasprave na motori.hr, a koje više nema jer im je prnila baza pa im je 7 dana sadržaja nepovratno nestalo, moglo se zaključit, tj. jedan od sudionika rasprave (nick 'Hrvoje') koji je ujedno i policajac je pitao o nekon naputku a vezanom za provođenje statusa mladog vozača, i dobio ono tumačenje koje san prije navea, ali je drugi policajac (nick 'Sledgehammer') insistira da je slovo zakona upravo onako tumačeno ka šta je sad dida zadnje napisa... Iako je Sledge bija u manjini (koga san god ja pita od koliko-toliko mjerodavnih, da mi je tumačenje da ja nisan mladi vozač za A) zbog toga šta nisan doša do apsolutnog konsenzusa rekoh, citiram: '...nemojte me citirat'... :laughing7:

Pa sad, kako bi se i šta dogodilo da mene uvate u 3 ure u noći na mom skuteru, ili po danu na nekoj malo jačoj mrcini, neman pojma... :dontknow: Ako se ikad dogodi, prijavit ću van rezultat... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: