Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: A1 vozacka..  (Posjeta: 27681 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #40 : 22 Studeni, 2006, 13:53:12 »
Srećom u rijeci nema više tramvaja, a ni trolejbusa. no ima gradskih autobusa, koji kad daju žmigavac da bi izašli s ugibališta imaju prednost pa se treba zaustavit i propustit ih!  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #41 : 22 Studeni, 2006, 23:37:34 »
Hvala puno svima na avjetima... Ma trebao bih otici to odraditi, da dobijem tu hebenu vozacku vise... A platio sam 2200+ jos neki dodaci. Neznam, otkako sam pao ispit o propisima, malo sam paranoican, osjecam i veliku dozu straha prema tom zadnjem iskusenju, a valjda cu uspjet iz prve. A da ste mi vidjeli izraz lica kad mi ovaj dao test da ga opet pogledam...  :icon_biggrin: Da prostite, ko' posran...  :toothy12: (neka zenska do mene polozila, a ja roknuo), jedini ja sam polagao za A1 u cijeloj ucionici, katastrofa. A kakvu sam tremu imao kad sam isao 2. put, to da vam ne govorim... A tek na prvoj pomoci... Mislio sam da cu umrijet. :laughing7: Icic cu sad, ako Bog da slijedeci tjedan da pocnem odrađivati vožnju, da dobijem vozacku, i onda u skolu sa scootom, da se maknem iz jebenih trolejbusa...  ;D ;D ;D I jos nesto, koliko traje voznja (koliko sati), i koliko se odrađuje u jednom danu?

Lijep pozdrav svima.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #42 : 23 Studeni, 2006, 00:22:49 »
voznja je 15 sati, u jednom danu je najbolje odradit jedan nastavni sat... jer najbolje sjedne. treba bit koncentriran i slušat one dripce kaj govore jer ce se svi ti elementi pojavit na ispitu...
znam kako ti je. tlaka je to. ali, ako prihvatiš torturu, vođen svojim ciljem, mislim da ne bi trebalo bit problema na ispitu.
a za žensku je lako... ona je buljila u instruktora a ti u nju... nastrebala je skriptu na pamet i prošla. kaj je tu čudno???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #43 : 23 Studeni, 2006, 07:30:34 »
moj frend je isto pao na ispitima 2 puta isto je polagao kao ja a1

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #44 : 23 Studeni, 2006, 10:12:56 »
ajde ne plaši čovjeka, vidiš da mu je teško pred ispit... položit će to on od prve!  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #45 : 26 Studeni, 2006, 22:34:38 »
ajde ne plaši čovjeka, vidiš da mu je teško pred ispit... položit će to on od prve!  :icon_thumright:

ne govorim za vožnju nego za ove testove o znakovima itd....

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #46 : 26 Studeni, 2006, 23:24:39 »
koliko razabirem, nas je prijatelj položio i testovei prvu pomoć... dakle ostaje mu ispit iz vožnje. siguran sam da, ako bude poslusao nase savjete, koji proizlaze iz gorkih iskustava, prolazi 100%  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline homer_simpson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Ladu?
  • Moj Skuter: Apriliu MX125
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #47 : 04 Prosinac, 2006, 15:43:54 »
E, i ja bih trebao sad uskoro :), u 3mjesecu ravno 16 :D.. Pa će mi roditelji za rođendan platit vozački :)

E, jel ima gdje na netu , tih propisa o vožnji da ja malo proučavam i te znakove itd :)
Lopovi,ne kradite!
Država ne voli konkurenciju.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #48 : 04 Prosinac, 2006, 16:57:15 »
E, i ja bih trebao sad uskoro :), u 3mjesecu ravno 16 :D.. Pa će mi roditelji za rođendan platit vozački :)

E, jel ima gdje na netu , tih propisa o vožnji da ja malo proučavam i te znakove itd :)
Ma dovoljna će ti biti ona knjiga koju ćeš dobiti na korištenje... u njoj ti piše sve, samo ne kako položit ispite  :laughing7:
Šala mala... ma proći ćeš bez frke... pogotovo ako si što učio i gledao dok si ovako vozio bez dozvole. U školi ćeš naučit još par sitnica i to ti je to.
I još jedna stvar... ono što budeš učio u školi to dobro zapamti, barem za vrijeme dok ne položiš iako ti se budu neke stvari činile skroz debilne (kao i meni 90% stvari) i ispravi ako si ti dosad već nešto radio ali krivo. Viruj mi smiri malo glavu dok to ne središ a posli kako ti pukne pa nek ti je na savjest ako budeš radio (prevelike) gluposti. Jednostavnije od ovoga ne može biti. Ali ako ti tko ovdje da koji link sigurno je dobro da malo 'prolistaš' po netu... od viška glava ne boli.

Eto... i sad vi meni kažite da ja imam 19 godina  :frajer: .
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #49 : 07 Prosinac, 2006, 00:43:21 »
imaš, imaš...
sve sto se uci u autoskoli trebalo bi zapamtit za cijeli zivot, a ne samo do ispita... prvo bi trebalo naucit vozit po propisima, a tek onda možda malo i improvizirat. Odluci li netko krsit propise, neka toga barem u svakom trenutku bude potpuno svjestan!
Primjerice, ako ne stanemo do kraja pred znakom stop, već samo dovoljno usporimo, jer imamo dobar pregled glavne ceste, trebamo biti svjesni da smo prekršili jedan načelno dobar, ali konkretnoj situaciji možda i malo pretjeran propis... Dakle, nismo ignorirali propis, već smo svjesno postupili shodno situaciji, nasem iskustvu, osobinama vozila i stanju na cesti. Jer ako počnemo automatski igorirat propise, prije ili kasnije skrivit ćemo nesreću, a to ipak nitko od nas ne želi... barem se nadam!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #50 : 22 Prosinac, 2006, 19:08:36 »
E, i ja bih trebao sad uskoro :), u 3mjesecu ravno 16 :D.. Pa će mi roditelji za rođendan platit vozački :)

E, jel ima gdje na netu , tih propisa o vožnji da ja malo proučavam i te znakove itd :)
Za rođendan si kao poklon dobio vozački.Za što si dobio motor?
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #51 : 16 Veljača, 2007, 21:40:09 »
napokon znakovi života ;D
ev starci mi popizdili,dodje mi stari i kaže da mi je uplatio vozački...ja gledam koji k. kad ono stvarno...
nisam mogao vjerovati...skut valjd dodje do 6 mjeseca (trebao je u 3. al stari kenja da se boji za moj život)
pa sad mi prichajte kak to sve ide...testovi,jel teško i to...
navodno da sad mogu sve testove rješiti,prvu pomoć,a vožnju tek 3 tjedna prije 16 :angry9:?
ae hvala

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #52 : 16 Veljača, 2007, 21:48:17 »
napokon znakovi života ;D
ev starci mi popizdili,dodje mi stari i kaže da mi je uplatio vozački...ja gledam koji k. kad ono stvarno...
nisam mogao vjerovati...skut valjd dodje do 6 mjeseca (trebao je u 3. al stari kenja da se boji za moj život)
pa sad mi prichajte kak to sve ide...testovi,jel teško i to...
navodno da sad mogu sve testove rješiti,prvu pomoć,a vožnju tek 3 tjedna prije 16 :angry9:?
ae hvala

ja sam mogo vozit tek kad sam navršio 16!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #53 : 17 Veljača, 2007, 02:41:36 »
O režimu polaganja saznat ćete u autočkoli. Vozačka dozvola vrijedi od navršavanja 16 godina, dakle od ponoći,

 trenutka nastupa dana koji slijedi nakon 16 rođendana. Do 5 h ujutro moći ćeš voziti samo uz pratnju, nakon 5 ujutro i sam  :toothy10:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #54 : 17 Veljača, 2007, 10:15:25 »
O režimu polaganja saznat ćete u autočkoli. Vozačka dozvola vrijedi od navršavanja 16 godina, dakle od ponoći,

 trenutka nastupa dana koji slijedi nakon 16 rođendana. Do 5 h ujutro moći ćeš voziti samo uz pratnju, nakon 5 ujutro i sam  :toothy10:

uz pratnju osobe koja već ima vozačku nekoliko godina(mislim da 5 godina)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #55 : 19 Veljača, 2007, 03:49:07 »
za osobu u pratnji ima više uvjeta, godine starosti, nekažnjavanot zbog prometnih prekršaja... ma ne da mi se škicat u zakon, tamo sve točno piše...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #56 : 19 Veljača, 2007, 15:10:45 »
ev jutros bio na lječničkom...koja sramota... :toothy12:
3 kruga i jedan trokutič,nađi uljeza...gledam pored ovog leeka do mene on prekriži krug ;D...umro sam

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #57 : 19 Veljača, 2007, 22:40:26 »
ev jutros bio na lječničkom...koja sramota... :toothy12:
3 kruga i jedan trokutič,nađi uljeza...gledam pored ovog leeka do mene on prekriži krug ;D...umro sam


kolko si platio? ja sam platio 350 kn

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #58 : 20 Veljača, 2007, 01:37:01 »
cijena je ista za sve... nekad se moglo po toj  istoj cijeni obavit i a i b, samo je trebalo naglasiti da se piše za obje kategorije... nisam siguran jesu li to promijenili u medjuvremenu, ali ne vidim razloga
inače, liječnički vrijedi za vožnju u auto školi godinu dana, ali za vadjenje dozvole samo 6 mjeseci pa bi u tom roku trebalo završiti obuku, ne želi li se opet na liječnički...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: A1 vozacka..
« Odgovori #59 : 20 Veljača, 2007, 15:25:09 »
ev jutros bio na lječničkom...koja sramota... :toothy12:
3 kruga i jedan trokutič,nađi uljeza...gledam pored ovog leeka do mene on prekriži krug ;D...umro sam


kolko si platio? ja sam platio 350 kn

isto ;D