Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Prvak ?e biti?

Rijeka
1 (16.7%)
Hajduk
3 (50%)
Dinamo
2 (33.3%)
Zagreb
0 (0%)
netko tre?i...
0 (0%)

Ukupno Glasova: 6

Glasanje završeno: 29 Listopad, 2006, 11:00:37

Autor Tema: Tko će bit prvak HNL-a?  (Posjeta: 23290 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #100 : 08 Svibanj, 2007, 07:28:42 »
ako se ne proda modric,eduardo,čorluka... :laughing7:

inače, slažem se da mladima treba dati priliku, al mislim da iskustvo rapaića i tudora može samo pomoći...

isto tako "iskustvo" žilića samo odmaže.... :drunken_smilie:

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #101 : 08 Svibanj, 2007, 21:36:03 »
ako se ne proda modric,eduardo,čorluka... :laughing7:

inače, slažem se da mladima treba dati priliku, al mislim da iskustvo rapaića i tudora može samo pomoći...

isto tako "iskustvo" žilića samo odmaže.... :drunken_smilie:
Žilić je klasa za sebe!to je prosječan igrač koji ne može igrati u Hajduku!Naravno ako Hajduk želi nešto napraviti u KUP UEFE!taj debil uvijek nešto zaj...!
Potajno se nadam de se Modrić, Čorluka i Da Silva ne budu prodali jer su nam onda šanse nikakve!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #102 : 09 Svibanj, 2007, 11:39:53 »
ako se ne proda modric,eduardo,čorluka... :laughing7:

inače, slažem se da mladima treba dati priliku, al mislim da iskustvo rapaića i tudora može samo pomoći...

isto tako "iskustvo" žilića samo odmaže.... :drunken_smilie:
Žilić je klasa za sebe!to je prosječan igrač koji ne može igrati u Hajduku!Naravno ako Hajduk želi nešto napraviti u KUP UEFE!taj debil uvijek nešto zaj...!
Potajno se nadam de se Modrić, Čorluka i Da Silva ne budu prodali jer su nam onda šanse nikakve!!!
pa jeli Maminjo išta govori kakvi su mu planovi??????????
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #103 : 09 Svibanj, 2007, 12:33:28 »
ako se ne proda modric,eduardo,čorluka... :laughing7:

inače, slažem se da mladima treba dati priliku, al mislim da iskustvo rapaića i tudora može samo pomoći...

isto tako "iskustvo" žilića samo odmaže.... :drunken_smilie:
Žilić je klasa za sebe!to je prosječan igrač koji ne može igrati u Hajduku!Naravno ako Hajduk želi nešto napraviti u KUP UEFE!taj debil uvijek nešto zaj...!
Potajno se nadam de se Modrić, Čorluka i Da Silva ne budu prodali jer su nam onda šanse nikakve!!!

pa jeli Maminjo išta govori kakvi su mu planovi??????????
Čorluka i Modrić ostaju i sljedeču sezonu a za Da Silvu nisam baš siguran!jedino znam -tko iskešira 10 miljončića, Da Silva je njihov!Dinamo ga neće pustiti ispod te love jer je sad nedugo potisao novi ugovor,mislim na 5 god. ako ne i više!!!Neka pojačanja ne budu dolazila jedino mogu doći neki manje poznati i slabiji igrači!bio bih zadovoljan da ostane ova ekipa kakva je, pa da vidimo što se može, glavno je da se ne prodaju igrači!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #104 : 09 Svibanj, 2007, 14:35:48 »
došo im je šokota :laughing7: :laughing7: :laughing7:


hoće roberta kovača al to neće ići, dakako

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #105 : 09 Svibanj, 2007, 14:43:33 »
Šokota je pojačanje za LP ;D
A i Hajduk se pojačo sa Šurjakom i Bokšićem u upravi :headbang: :headbang:
Inače Da Silva je potpiso ugovor do 2017god :laughing7: :laughing7: a Ćorluka i Modrić do 2015god :laughing7:Završit će karijeru u Dinamu :laughing7: ;D :icon_tongue:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #106 : 09 Svibanj, 2007, 19:38:44 »
Šokota je stara konjina koji svoje najbolje partije odigrao u Benfici i Portu!Kao kad su dofurali Nowotny-a starog dedu koji je stalno bio ozlijeđen, ili Anderson Costa na njegovim dolascima netko je dobro oprao lovu!Ta dva debila su koštala 3 milijona Eura! :icon_scratch:
Znam da je Eduardo potisao ugovor ali nisam bio siguran je li na pet ili deset!!!
Da bar oni svi završe karijeru u Dinamo, možda i nešto napravimo u Europi!!!Mogli bi prezimiti i napokon da dočekamo proljeće u europi!!! :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #107 : 10 Svibanj, 2007, 07:31:28 »
nece oni ostat toliko godina...otic ce na ljeto, u najboljem slučaju za dinamo nakon što ispadnu u pretkolu... :laughing7: :laughing7:

nemojte me krivo shvatit, jako bi želio da dinamo igra ligu prvaka...al realno-jako teško...

te ugovore su potpisali zato da bi odštetna klauzula bila što veća....

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #108 : 10 Svibanj, 2007, 14:44:58 »
nece oni ostat toliko godina...otic ce na ljeto, u najboljem slučaju za dinamo nakon što ispadnu u pretkolu... :laughing7: :laughing7:

nemojte me krivo shvatit, jako bi želio da dinamo igra ligu prvaka...al realno-jako teško...

te ugovore su potpisali zato da bi odštetna klauzula bila što veća....
Ma znam da su potpisali radi odštete,Dinamo nema šanse da uđe u LP,jer su isti ko i prošle god.,bilo bi dobro da uđu bar u kup Uefa. :headbang:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #109 : 11 Svibanj, 2007, 09:27:51 »
slažem se... :icon_thumright:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #110 : 11 Svibanj, 2007, 09:55:44 »
Dinamo, Hajduk ili bilo koji drugi HR klub neće ući u LP sve dok su u klubovima privatni interesi ispred klupskih...Primjer imate: Dinamov trojac potpisao desetogodišnje ugovore? Zašto? Da bi završili karijere u Dinamu??? Ili da bi njihov vlasnik (a to nije klub!!!) dobio što veću odštetu, a njima što ostane! Mislim da je ovo drugo u pitanju  :toothy3: :'(
Ista stvar je i s drugim HR klubovima...
Svima je jasno da će se ti igrači prodati...samo je pitanje vremena!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #111 : 18 Svibanj, 2007, 20:53:56 »
Streetrunner vidimo se sutra na Maksimiru, nadam se? :toothy9:
Nemate nikakve šanse sutra!Valjda će biti dobra utakmica!!!?! :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #112 : 19 Svibanj, 2007, 13:24:09 »
Streetrunner vidimo se sutra na Maksimiru, nadam se? :toothy9:
Nemate nikakve šanse sutra!Valjda će biti dobra utakmica!!!?! :icon_tongue:
ma ja ti neiden na utakmicu.Čestitan još jednon na osvojenom prvenstvu ali eto vidit ćemo kako će završit.Možda van ipak malo i pokvarimo slavlje :laughing7: :laughing7:
jedva čekan iduću sezonu
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #113 : 20 Svibanj, 2007, 12:08:36 »
Čestitam Dinamu na prvenstvu (i vjerojatno na Kupu)...

Ove godine su najbolji...Bolji su i od Hajduka :'(

Svaka čast,...ako ostanu na okupu moglo bi biti dobro...


Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #114 : 20 Svibanj, 2007, 15:13:06 »
Ova utakmica je pokazala koliko je Dinamo bolji od Hajduka, dugo se Hajduk nije tako osramotio i loše igrao a i nisu imali podršku svojih navijača kojhi je bilo oko 300!- uglavnom su šutili i čudu gledali kako i Dinamo gazi i ponižava!Torcida je bila jučer jadna i bespomočna!Nisu mogli vjerovati što im se događa!!!?!
Atmosfera na stadionu je bila odlična, od igre, navijanja, vatrometa i proslave!!!Dinamo je jučer super igrao i Hajduk mora biti sretan što nije dobio petardu, u svim segmentima smo ih nadigrali! :hello:

StreetRunneru svaka riječ je suvišna, sve si vidio jučer i nemoj da mi više pričaš da ste bolji ili nešto slično tome!!!Budite sretni kako ste prošli!Iako sam ja više očekivao od Hajduka barem da će pružiti neku igru ali ništa kao i obično!!! :icon_thumright:

 i prvi put da sam vidio na stadionu penzionere bakice i dedice sa unučadima kojima ipak nije mjesto na stadionu!!!kad sam išao doma uočio sam dvije bakice na stanici kako čekaju bus zajedno sa Boysima - zanimljiv prizor!!! :icon_tongue:

DINAMO - HAJDUK  3:0!!! :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Izd- teško ti biti bolji od Hajduka!???! :toothy9:
« Zadnja izmjena: 20 Svibanj, 2007, 15:15:54 Goran »
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #115 : 20 Svibanj, 2007, 22:52:46 »
Nije teško biti bolji od ovogodišnjeg Hajduka, ali je očigledno da je 10 momčadi ispod Hajduka, a jedna iznad (zasluženo!).
Kada je ovolika razlika između Dinama i ostatka lige to nikako nije dobro za Dinamo (a ni za nas koji općenito volimo gledati nogomet.). Tu se krije opasnost od ispadanja u Europi zbog nedovoljnog broja jakih i pravih utakmica...

Osobno bih više volio da su se do zadnjeg kola tri-četiri momčadi borile za naslov prvaka, kad se to dogodi to ći biti znak da smo sve bliže Europi i igranju više od jednog-dva pretkola.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #116 : 21 Svibanj, 2007, 11:35:27 »
čekajte moment.Pa o čemu vi pričate.Ja sam gledao prijenosn na HTV i Torcida je apsolutno nadglasala BBB tokom cijele utakmice a jedva ih je bilo 1000(ako je i to bilo).Pa nemojte gluposti pričat.Tko je još gledao na TV nek kaže svoje mišljenje.
BBB su se čuli samo prvih 10 minuta a poslje tokom cijele utakmice ništa.To mi stvarno nije jasno,slavite naslov prvaka i rekorde a Torcida vas pred punim stadionom u Zagrebu nadglasala.Ja san snimio cilu utakmicu gdje se jasno čuje svaka Torcidina pisma.Daj nemoj te gluposti pričat
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #117 : 21 Svibanj, 2007, 13:56:01 »
Mislim da je ova tema došla kraju...pa i prvenstvo je završilo...Nema više smisla...

Osim ako dalje nećemo razgovarati o prvaku 2007/2008 godinu...

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tko će bit prvak HNL-a?
« Odgovori #118 : 21 Svibanj, 2007, 20:24:19 »
to će biti druga tema...ovu ključamo... :redface: