Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.  (Posjeta: 13542 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shokre.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: Piaggio Zip SP2
  • Moja Kaciga: Xlite 802rr
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Wild lion
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #80 : 29 Rujan, 2007, 02:18:51 »
pozdrav.eto kako dosta citam ovaj forum a bio sam ljen se regat i nekaj napisat,onda sam sad citajuci ovo morao to napravit jer moram nesto komentirat na sve ovo...
Nek si protumaci ko kako hoce,al ovo sto se kod nas desava je jednom rijecju sramota...Pravilnik se tumaci kako ko hoce,odredjenim pojedincima se dopusta da voze iako im motori prolaze tehnicki samo kada sudac zmiri,neki se pustaju na stazu nakon sto je vrijeme za ulaz u predstart proslo...ima toga jos...samo,za to postoji i vrijeme i mijesto da se takve stvari kazu,samo je zalosno sto ti ljudi kojima to treba rec to znaju vec odavno i nista ne cine u vezi toga,nego prave nas ostale budalama misleci kako smo sljepi i ne vidimo nista.nezelim niti cu tu sad koga imenovat jer nemam nista od toga niti mi je ikada bio cilj vozit trke pa da poslje trke vidim da neko mozda ima nesto slozeno mimo pravilnika.ko je bolji neka se dokaze na stazi.vozim trke jer to volim i iz svog gusta,te radi ekipe koja se na tim utrkama skuplja,no nakon ove sezone umjesto tog gusta u meni polako dolazi gorcina radi svega toga.

sto se sudaca tice,takodjer necu imenovat sada,ali...ja sad kad sam zakasnio u predstart,molio sam suca jednoga da me pusti,a on mi na to veli.nemogu stari zao mi je,nasto mu ja odgovaram: a proslu trku si pustio xx i xx u stazu poslje vremena,i onda slag na tortu...on kaze...a jebiga,prosla trka je prosla trka...dakle u prijevodu,ko te jebe,ti nemozes vozit danas,a mi cemo pravilnik tumaciti kako nam pase.
molim takodjer da mi se objasni konkretno sto znaci da se u predstart treba doci OKO 10 min prije pocetka...da li je to 5 mi,10 min 12 14 15 ili koliko minuta?
pravilnik se mora tocno definirati u svaki clanak i dati vozacima da se procita i prouci,te naknadno prepravi ukoliko vozaci smatraju da to nevalja...SVE TO NECE biti moguce dok se ne osnuje udruga vozaca koju ce predstavljati odredjena ozbiljna osoba,i sve do tada cemo i dalje svaku trku mi ili odredjeni pojedinac sigurno ostati zakinuti za nesto,to vam garantiram.
toliko od mene,ispricavam se na poduzem postu.
098-625-570

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #81 : 29 Rujan, 2007, 12:55:22 »
Nazalost je to istina....neke stvari cak i ja vidim koji ne vozim trke nego dodem gledati....puno toga se uoci kad neko prati duze vrijeme....
Under construction...

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #82 : 01 Listopad, 2007, 13:06:41 »
ja sam odavno probao pokrenut udrugu al nije se ostvarilo do kraja.

treba tu dosta angazmana.

ali to nije neki problem samo se treba malo potruditi...
M.K San Antonio Gajs team