Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.  (Posjeta: 13538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #60 : 24 Rujan, 2007, 22:20:52 »
Aj da se i ja javim...

           ;D

S moje strane, je bilo ok...osim, dosta toga... ;D

Jer bilo je još puno toga, i oko klase 50...

Više o svemu za koji dan...nemam vremena sad, preumoran sam... :D


Još bi se samo htio zahvalit robertu kaj je napravio jako puno slika...
Jedva čekam da ih vidim... :D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #61 : 24 Rujan, 2007, 22:39:54 »
sike su u formatu 1024 x 683 i nisam ih previse sortirao tako da si mozete nakon sto ih downloadate sami kontrolirati i sebi najljepse izabrati!
download ce biti sutra navecer gotov i oko 120MB velik! ako netko ima problema sa dowloadom neka mi javi pa cu sve kopirati na cd!
1033 SLIKE
« Zadnja izmjena: 24 Rujan, 2007, 22:42:26 robert »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #62 : 24 Rujan, 2007, 23:54:11 »
a eto....ja sam danas bila u hms-u moja stara...i perkušići...napisana je zalba...i sve kaj se treba...i cekamo odgovor...utrka se vjerojatno nece bodovati jer je to nemoguce jer su dva vozaća i da je tesko da ce im proc ta utrka sam tak...isto kao sto se vec prije dao prigovor dao i za utrku u splitu pa mozda ni ona nece biti bodovana za ph...bar nam je tako rekla neka teta tam...i eto...to je sve kaj za sada mogu reci...

..ako poniste tu utrku,

i dokaze se da ste u pravu..

bas me interesira da li ce biti posljedica i za "krivce"  :happy6:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #63 : 25 Rujan, 2007, 00:03:23 »
a eto....ja sam danas bila u hms-u moja stara...i perkušići...napisana je zalba...i sve kaj se treba...i cekamo odgovor...utrka se vjerojatno nece bodovati jer je to nemoguce jer su dva vozaća i da je tesko da ce im proc ta utrka sam tak...isto kao sto se vec prije dao prigovor dao i za utrku u splitu pa mozda ni ona nece biti bodovana za ph...bar nam je tako rekla neka teta tam...i eto...to je sve kaj za sada mogu reci...

..ako poniste tu utrku,

i dokaze se da ste u pravu..

bas me interesira da li ce biti posljedica i za "krivce"  :happy6:

vjerojatno ne.....:(
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #64 : 25 Rujan, 2007, 00:07:11 »
evo na SSu vidim da su takodjer ostri :

"Objavljujemo ukupan poredak vozača klase R1, R2 i R3, nakon četiri odvožene utrke, prve u Novom Marofu 22.travnja., druge također u Marofu 20.svibnja, treće u Županji 17. lipnja te četvrte u Požegi 26. kolovoza. Nažalost zbog nemara HMS-a i neorganiziranosti glavnog direktora discipline Skuteri, nismo u mogućnosti pribrojiti rezultate s utrke održane u Splitu 9. rujna i Čakovcu 23. rujna. Slike i ostale komentare potražite na našem forumu.
..........
.........."

...slicno sam i ja planirao objaviti,

pricekat cu jos par vasih izjava.. pa cemo vidjeti..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #65 : 25 Rujan, 2007, 00:26:19 »
za split nema rezultata zbog toga sto je ulozen prigovor.....tak da se nezna dal ce se ta utrka uoce bodovati.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #66 : 25 Rujan, 2007, 01:38:47 »
za split nema rezultata zbog toga sto je ulozen prigovor.....tak da se nezna dal ce se ta utrka uoce bodovati.....

zasto prigovor?

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #67 : 25 Rujan, 2007, 16:03:57 »
za split nema rezultata zbog toga sto je ulozen prigovor.....tak da se nezna dal ce se ta utrka uoce bodovati.....

zasto prigovor?

koliko sam skuzila zato kaj utrka treba trajat 10 miuta...a u splitu je bilo 10 krugova koji su sveukupno trajali oko 5minuta....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #68 : 25 Rujan, 2007, 17:24:44 »
KOLIKO JE JOŠ UTRKA OSTALO ?
I TKO JE VODEĆI ?
R1?
R2?
R3?
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #69 : 25 Rujan, 2007, 17:42:31 »
trenutno su i dalje vazeci rezultati iz prve 4 trke  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #70 : 25 Rujan, 2007, 17:45:28 »
di nam je mizidari.. sta on kaze na sve to?

sjecam se jos iz marofa, kad suci nisu znali ni broj krugova dobro racunat ..

ja neznam tko to sve radi , di samo nadju tako nesposobne ljude?  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #71 : 25 Rujan, 2007, 18:17:05 »
di nam je mizidari.. sta on kaze na sve to?

sjecam se jos iz marofa, kad suci nisu znali ni broj krugova dobro racunat ..

ja neznam tko to sve radi , di samo nadju tako nesposobne ljude?  :dontknow:
Bok!Evo me :frajer:...kolko vidim nastala je velika strka u kompletnom prvenstvu...ne bi se htio na to osvrtat previše više jer zadnji put kad sam to uradio(ima post negdi tu il na ss-u) dobio sam na znanje prije same utrke da sam diskvalificiran te da mi se iz ne znam kojeg razloga oduzimaju bodovi(vozači su mi svjedoci)
U Čakovcu nisam briljirao(vjerojatno zbog padova u Splitu i tjedan dana mirovanja nakon Splita),jednostavno niš mi nije pasalo...
Svima koji nisu došli nek im bude žao kaj nisu vidli kak Lipnik juri,stvarno kapa do poda...šteta zbog kvara u prvoj vožnji(na vodećoj poziciji) ali je u drugoj to još ljepše odrađeno :frajer:
Slovencima skuteri nejdu niš bolje od naših ali se dečki stvarno voze i zato im svaka čast!
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #72 : 25 Rujan, 2007, 19:51:52 »

slike mozete vidjeti ovdje:
http://www.roberts-zippo-ecke.de/include.php?src=/scooter/thumbnails.php?album=2
slika u albumu je 699 i podjeljene su na 4 stranice!!!!!
ne zaboravite GUESTBOOK da znam da ste gledali! :toothy9: :toothy9: :toothy9:
a download (1033 slike) ovdje:
http://www.roberts-zippo-ecke.de/include.php?path=content/download.php&contentid=113&PHPKITSID=84987f8a944b9b8a2a150c7883f74a08

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #73 : 26 Rujan, 2007, 10:00:56 »
Evo vam malo i drugog pogleda (da se ogradim nepratim "baš" utrke al bacin oko tu i tamo ) ponukan ovim natpisima i neobjašnjivim  "igricama "  :sad3:i iznimno strogošču sudaca ,a pošto jednoga od sudaca osobno poznam najmanje od mene je i da čujemo drugu stranu jer mislim da nikako uspješnost utrke i prvenstva ma kako ono bilo niko nebi triba dovoditi u pitanje (posebice sad kada Divljakuša već ima svoje fanove a Zlatna kaciga samo šta nije ?? ..a konkurencija sve jača) :icon_thumright:
Da skratim ; rečeno mi je osobni stav stoga nije ni mjerodavno ali po onome šta sam čuo je da je u biti sve to izrežirano a rezultat je postignutog vremena na trenigu koji nije obečavo ,,,čudne podudarnosti a solidaliziranje vozača nije u interesu utrke i prvenstva a u konačnici i samih vozača ,teško je objašnjivo  kašnjenje posebice sada na kraju prvenstva  :dontknow: i eto materijala  :icon_scratch:

Kotrlj !


Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #74 : 26 Rujan, 2007, 14:46:33 »
kake sad ima veze sto su 2 zakasnila,kolko sam skuzio po pricama da su to bili shokre i domagoj??? pa cekaj valda je organizatorima u interesu da se utrka odvozi i BODUJE,apsurdno je to sto je rogulic ucjenjivao vozace da nece vise nastupati nikada na PH ako napuste predstartni prostor!!! mogu mu zamislit facu kad su gotovo svi odustali od trke hahaha.pozdrav
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #75 : 26 Rujan, 2007, 17:32:48 »
..ja sam preko 10 godina sudio , ali u drugom sportu, daleko popularnijem.

...da skratim, suci su tu zbog njih, a nisu oni tamo zbog sudaca.  :glasses9:

..jedno je kad se radi o namjernom kasnjenju , i to nakon sto su upozoreni, i to da su se protivnici bunili  i tako dalje..

po onome sto sam vidio, i sto sam cuo.. radi se o totalnoj NEZAINTERESIRANOSTI, automatski dolazi do neprofesionalnosti pa i stoga ofrljem vodjenju . to je moje misljenje.

« Zadnja izmjena: 26 Rujan, 2007, 17:37:16 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #76 : 26 Rujan, 2007, 19:50:19 »
Evo vam malo i drugog pogleda (da se ogradim nepratim "baš" utrke al bacin oko tu i tamo ) ponukan ovim natpisima i neobjašnjivim  "igricama "  :sad3:i iznimno strogošču sudaca ,a pošto jednoga od sudaca osobno poznam najmanje od mene je i da čujemo drugu stranu jer mislim da nikako uspješnost utrke i prvenstva ma kako ono bilo niko nebi triba dovoditi u pitanje (posebice sad kada Divljakuša već ima svoje fanove a Zlatna kaciga samo šta nije ?? ..a konkurencija sve jača) :icon_thumright:
Da skratim ; rečeno mi je osobni stav stoga nije ni mjerodavno ali po onome šta sam čuo je da je u biti sve to izrežirano a rezultat je postignutog vremena na trenigu koji nije obečavo ,,,čudne podudarnosti a solidaliziranje vozača nije u interesu utrke i prvenstva a u konačnici i samih vozača ,teško je objašnjivo  kašnjenje posebice sada na kraju prvenstva  :dontknow: i eto materijala  :icon_scratch:

Kotrlj !


hm...da rezultati nisu mozda bili obecavajuci...al znas i da je mislav uskocio...znaci...mozda se trebala izvest neka taktika na stazi...i zbog toga su bas i htijerli voziti...i mislim da je po tvome rogulicu trebalo bit u cilju da svi odvozimo...tako da kundid moze osvojiti bodove za prvo mijesto...hmm...kaj ne...? tako da su si organizatori sami krivi sto im se utrka nece bodovati...i kaj su si sami skuhali sve to...te ce vijerojatno doci do njihova smijenjivanja...ne zelim kriviti nikoga...nego jednostavno izlazem cinjenice....te mislim da bi sve bilo bez skandala da se organizatorri nisu zainatili...i da su pustili ta cetri vozaca koji su kasnili... a kaj se mene tice...meni je pasalo kaj su kasnili po bodovima...isto kako bi pasalo i mome bratu...jer bi on tada zavrsio drugi...al  eto.-...glupo je osvojiti pehar na tako jadan nacin... pogotovo ako organizatori time krse pravilnik...

:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #77 : 27 Rujan, 2007, 10:04:05 »
Nemam namjeru nikog opravdavati niti kriviti  :icon_scratch: opčenito mislim da je samo moto-sport na gubitku i da afere i podmetanja nisu zasigurno dobrodošli a i vama vozačima samo dodatno opterečenje , pretpostavljam da se etuzijazam moto poklonika pomalo topi i da prevladavaju neki drugi interesi :dontknow: ,
evo dijela citata iz tvog posta ;...znaci...mozda se trebala izvest neka taktika na stazi...,,,ćim više ljudi učestvuje ??? in još;
te mislim da bi sve bilo bez skandala da se organizatorri nisu zainatili...i da su pustili ta cetri vozaca koji su kasnili...a dobro šta piše u pravilniku  tu nema "člana zainatili",,,vremevnik ?
E mogu samo dodati da  slijepo držanje pravilnika ne oslobađa nikog od odgovornsti.

Kotrlj !


Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #78 : 27 Rujan, 2007, 12:04:53 »
Nemam namjeru nikog opravdavati niti kriviti  :icon_scratch: opčenito mislim da je samo moto-sport na gubitku i da afere i podmetanja nisu zasigurno dobrodošli a i vama vozačima samo dodatno opterečenje , pretpostavljam da se etuzijazam moto poklonika pomalo topi i da prevladavaju neki drugi interesi :dontknow: ,
evo dijela citata iz tvog posta ;...znaci...mozda se trebala izvest neka taktika na stazi...,,,ćim više ljudi učestvuje ??? in još;
te mislim da bi sve bilo bez skandala da se organizatorri nisu zainatili...i da su pustili ta cetri vozaca koji su kasnili...a dobro šta piše u pravilniku  tu nema "člana zainatili",,,vremevnik ?
E mogu samo dodati da  slijepo držanje pravilnika ne oslobađa nikog od odgovornsti.

Kotrlj !





da se slijepo drzimo pravilnika ovakve afere se nebi desavale...a ne da se pravilnik tumaci kak kome odgovara.... pusa bok
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #79 : 27 Rujan, 2007, 14:29:53 »
Evo da se i ja malo javim, vec me nije na forumu bilo nekih 3 mjeseca od prilike...
Utrka u cakovcu je bila OK (mislim na klasu 50 i open, jer se u 70 i nije bas imalo previse toga za gledat)
mogu se samo pohvaliti da zbog svog debilizma najvjerovatnije necu zavrsiti drugi u R1 jer sam na kraju bio diskvalificiran. ali nema veze, jos je rovinj tu...
tako da nade jos ima!!!

i stio se tice klase 50, tako mi je zao sto nisu vozili, jer bilo bi tu svega, ali sto cemo kad je org takva kakva je.

P.S. hrc daj mi reci molim te koliko ti ukupno imas bodova???

Pozdrav svim vozacima!!!!!!!