Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.  (Posjeta: 13509 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #20 : 19 Rujan, 2007, 11:28:47 »
perkusic.....SP 70            nanovo slozen skuter komplet sve, izgleda da vec trenira :D ali ipak Kundid, a cekajte i janezi su tu ali ipak kude
kos-ljubicic....OPEN                    Zidaric
jakovljavic....50 klasa        tu si pogodila :D

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #21 : 19 Rujan, 2007, 16:27:35 »
perkusic.....SP 70            nanovo slozen skuter komplet sve, izgleda da vec trenira :D ali ipak Kundid, a cekajte i janezi su tu ali ipak kude
kos-ljubicic....OPEN                    Zidaric
jakovljavic....50 klasa        tu si pogodila :D


eto o tome ja prican..on vec trenira gore i ucinit ce pun k**ra* krugova do trke,a drugi nisu u financijskoj mogucnosti za to..i onda je on najbolji vozac? e pa nije,nego eto to smao govori da novac kupuje GOTOVO sve..i zato mi je bilo tako drago kad ga je Kundid posteno isprasia u Splitu di niko nije ima treninga prije dana trke..i kako god zavrsi prvenstvo za mene ce bit bolji vozač od Perkušića.. da slucajno neko ne pomisl ida ja iman išta protiv Perkušića..nemam,samo san cinjenice reka,a Blitzman je i potvrdia

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #22 : 19 Rujan, 2007, 16:48:39 »
E to se traži...!!!

Komentiranja....predpostavke....mišljenja.......!!!!!!!!    :icon_thumright:

Samo tako nastavite... Svatko ima svoje mišljenje...pa neka ga i iznese...a ne samo da se poslje kaže: "znao sam da bu tak bilo... samo tako dalje.... ..."...

 :icon_thumright:   ...samo pišite... ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #23 : 19 Rujan, 2007, 21:33:18 »
E to se traži...!!!

Komentiranja....predpostavke....mišljenja.......!!!!!!!!    :icon_thumright:

Samo tako nastavite... Svatko ima svoje mišljenje...pa neka ga i iznese...a ne samo da se poslje kaže: "znao sam da bu tak bilo... samo tako dalje.... ..."...

 :icon_thumright:   ...samo pišite... ;D
Hej!!!I meni je drago da se piše o našim utrkama...ima čovjek osjećaj da ga ipak nekolicina ljudi prati kroz utrke i to je lijepo,pa makar to bile pohvale ili kritike :frajer: :headbang:
A evo i moje mišljenje malo o tim famoznim treninzima...(gradim se od svih prijašnjih izjava i komentara)
Trenirati,što to znači?Da se mene pita(evo baš konkretno za Čakovec),nisam još nijednom bio tamo a treba mi 45min.vožnje do tamo...planirao sam otići na "trening" al opet moramo šarafit i uštelavat po "đubretu" :happy6:...da sam otišao a ponavljam nisam odvozio bi 10-15 krugova da posnimim stazu i zavoje i spakirao stvari i put doma ;DZašto? 1.Zato jer vozim skuter koji ne može izdržati 100 krugova "endurance"treninga jer bi se rastopio ili nebi imao više materijala za iduće 2 utrke(nakon 3 vikenda preporuča se "manji servis ili kontrola").
2.Pri kraju smo sezone i osjećam se ugodno i uvoženo na skuteru(ipak je 5 utrka iza nas).
3.Nemam tolko love ali nije sve u lovi
Dakle-po stazi se treba jedan krug prošetati(doslovno) i malo odvoziti da ipak imaš neki pojam o načinu i tehnici vožnje unaprijed...
Evo tako ja gledam na to,po meni i za mene dovoljno.
Ove sezone sam samo jednom otišao na "trening" u 6.mjesecu u Marof i trajao je dva kruga :frajer:Temp. asfalta je bila previsoka za soft gume tako da su se doslovno pretvorile u "žvakaće"... :frajer:
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #24 : 19 Rujan, 2007, 21:52:16 »
E to se traži...!!!

Komentiranja....predpostavke....mišljenja.......!!!!!!!!    :icon_thumright:

Samo tako nastavite... Svatko ima svoje mišljenje...pa neka ga i iznese...a ne samo da se poslje kaže: "znao sam da bu tak bilo... samo tako dalje.... ..."...

 :icon_thumright:   ...samo pišite... ;D
Hej!!!I meni je drago da se piše o našim utrkama...ima čovjek osjećaj da ga ipak nekolicina ljudi prati kroz utrke i to je lijepo,pa makar to bile pohvale ili kritike :frajer: :headbang:
A evo i moje mišljenje malo o tim famoznim treninzima...(gradim se od svih prijašnjih izjava i komentara)
Trenirati,što to znači?Da se mene pita(evo baš konkretno za Čakovec),nisam još nijednom bio tamo a treba mi 45min.vožnje do tamo...planirao sam otići na "trening" al opet moramo šarafit i uštelavat po "đubretu" :happy6:...da sam otišao a ponavljam nisam odvozio bi 10-15 krugova da posnimim stazu i zavoje i spakirao stvari i put doma ;DZašto? 1.Zato jer vozim skuter koji ne može izdržati 100 krugova "endurance"treninga jer bi se rastopio ili nebi imao više materijala za iduće 2 utrke(nakon 3 vikenda preporuča se "manji servis ili kontrola").
2.Pri kraju smo sezone i osjećam se ugodno i uvoženo na skuteru(ipak je 5 utrka iza nas).
3.Nemam tolko love ali nije sve u lovi
Dakle-po stazi se treba jedan krug prošetati(doslovno) i malo odvoziti da ipak imaš neki pojam o načinu i tehnici vožnje unaprijed...
Evo tako ja gledam na to,po meni i za mene dovoljno.
Ove sezone sam samo jednom otišao na "trening" u 6.mjesecu u Marof i trajao je dva kruga :frajer:Temp. asfalta je bila previsoka za soft gume tako da su se doslovno pretvorile u "žvakaće"... :frajer:

kriminal je kako ti nisi ima srice u splitu,a ono kad si u okuci odletia na prednje kolo i pa..ja san mislia gotovo,slomia je nogu...al eto,oicto je sve donekle dobro svrsilo..i nisan vidia kako si prvi pit oplea..na treningu ili kvalifikacijama?

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #25 : 19 Rujan, 2007, 22:04:22 »
kriminal je kako ti nisi ima srice u splitu,a ono kad si u okuci odletia na prednje kolo i pa..ja san mislia gotovo,slomia je nogu...al eto,oicto je sve donekle dobro svrsilo..i nisan vidia kako si prvi pit oplea..na treningu ili kvalifikacijama?
[/quote]
 ;DTrening je bio prvi crash test...a kaj reć to su utrke...I meni je u prvih par sekundi prešlo ono gotovo pukla je i amen...opal mi je baš sa onim djelom željeznim di su fuzići za suvozača drito na nogu,probušil čizmu i onda je još zafrknul...grdo uglavnom :frajer:Srećom samo nategnuto i naoteknito...još šeparim :frajer:
A majka je odmalena govorila pij mlijeko da imaš jake kosti i eto riječi joj se pozlatile ;D
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #26 : 19 Rujan, 2007, 22:12:12 »
E da!Ak neko ima slučajno skicu staze Čakovca nae slobodno stavi...poželjno da ravnice budu opisane u metraži i smjer kruga(ako uopće ima ravnih dijelova :frajer:)
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #27 : 19 Rujan, 2007, 22:38:23 »
perkusic.....SP 70            nanovo slozen skuter komplet sve, izgleda da vec trenira :D ali ipak Kundid, a cekajte i janezi su tu ali ipak kude
kos-ljubicic....OPEN                    Zidaric
jakovljavic....50 klasa        tu si pogodila :D


eto o tome ja prican..on vec trenira gore i ucinit ce pun k**ra* krugova do trke,a drugi nisu u financijskoj mogucnosti za to..i onda je on najbolji vozac? e pa nije,nego eto to smao govori da novac kupuje GOTOVO sve..i zato mi je bilo tako drago kad ga je Kundid posteno isprasia u Splitu di niko nije ima treninga prije dana trke..i kako god zavrsi prvenstvo za mene ce bit bolji vozač od Perkušića.. da slucajno neko ne pomisl ida ja iman išta protiv Perkušića..nemam,samo san cinjenice reka,a Blitzman je i potvrdia
necemo o financijskoj mogucnosti te dvojice....jer se zna koje su im...i zna se i di su slagani motori.....i ko im slaze.....jer kad smo kod toga....moj buraz cijeli motor slaze sam...i motor ide kak ide.....stim da na treninge nejdemo....zavoji na stazama su samo dva....lijevi i desni....i to je to....di got vozis.....a ja sam samo rekla ko su moji favoriti.....da imamo love i mi bi skutere slagali u italiji....i imali svog osobnog mehanicara.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #28 : 19 Rujan, 2007, 22:46:51 »
Pustimo malo novce..

Tko ima najvise srca?  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #29 : 19 Rujan, 2007, 22:48:56 »
ima slika staze sa zraka u prvome postu, ubiti samo znam da je asfalt dosta grub

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #30 : 19 Rujan, 2007, 22:50:36 »
E da!Ak neko ima slučajno skicu staze Čakovca nae slobodno stavi...poželjno da ravnice budu opisane u metraži i smjer kruga(ako uopće ima ravnih dijelova :frajer:)
ima slika staze iz ptičje perspektive u prvom postu, samo znam da je staza vrlo gruba što se tiče asfalta

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #31 : 19 Rujan, 2007, 22:51:47 »
Pustimo malo novce..

Tko ima najvise srca?  :toothy9:
pa ja....naravno....:P
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #32 : 19 Rujan, 2007, 22:57:12 »
Pustimo malo novce..

Tko ima najvise srca?  :toothy9:

evo ko...               http://img49.imageshack.us/my.php?image=img2104uj0.jpg



                          http://img410.imageshack.us/my.php?image=img2086nq7.jpg

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #33 : 19 Rujan, 2007, 23:01:59 »
Pustimo malo novce..

Tko ima najvise srca?  :toothy9:
pa ja....naravno....:P

Ti si sva jedno veliko srce  :biggrenlove: :love9:

:evil6:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #34 : 19 Rujan, 2007, 23:27:56 »
ja najvjerojatnije dolazim gledat u cakovec, poslikat, posnimit i tako dalje :)

zanimaju me janezi i da vidim kak im idu skuteri i tak dalje, perkusicev skuter kolko ja znam nije slagala italija niti cristofolini nego netko iz zg XXX, kundidov neznam tko slaze al je u marofu drugu trku pokazo da je bolji ito na onom zipu iz 98 malossi

npr. sokre je promjenuo skuter al izgleda da mu jos nije sjeo kak treba :) ili ga nest jebe drugo

klasa 180: tamo je sve otvoreno, mislim da ih je 3 ili 4 u utrci za prvo mjesto
50ccm tamo jakovljevic vozi super al hrc mu je na repu al nikak da ga stigne :)

slozite skutere sad a ne zadnji dan i na trci pokazite sta znate a ne ona izvlacenja joj meni je getriba pre kratka i tako dalje

sretno  :hello:


Offline danijel46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #35 : 20 Rujan, 2007, 22:49:16 »
Nekužim od kud tebi da nije perkušić slagao motor u italiji kod cristofolinia?

Moji favoriti u čakovcu su:
70klasa-Domagoj Perkušic zatim Mislav Perkušic i Antonijo Kragulj   
Open klasa-Grdic,Kukić,Kos
50 klasa-Kiki i HRc



Svatko svoje Favorite ima!!!!                                 Sretno....
« Zadnja izmjena: 20 Rujan, 2007, 23:13:56 danijel46 »
Nemoj ga štedit samo ga stisni!!!!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #36 : 20 Rujan, 2007, 23:42:47 »
eh da...a favorit u openu...mi je i daniel smaić...weeeee.....decku je u splitu bila to druga utrka koju je vozio i bio treci.....a kaj se tice dal je desku iz splita motor crkao il ne...nebitno....dogadja se....mtori trebaju bit spremni za utrke....a i decko je na toj stazi odvozio.....hm.....necemo o tome....jelda....a motor nije zaribao zbog nekih tehnickih problema neg zbog nemarnosti....voznja bez ulja....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline danijel46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #37 : 20 Rujan, 2007, 23:50:07 »
Šteta što ti nećes vozit ti bi mi bila No1,hehe aj ozdravi sto prije :hello:

Zaboravila si reć da sam vozio na tuđem motoru sta je sasvim drukćije neg na svom.ali nema veze samo gasss!!!!
« Zadnja izmjena: 20 Rujan, 2007, 23:52:51 danijel46 »
Nemoj ga štedit samo ga stisni!!!!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #38 : 20 Rujan, 2007, 23:53:25 »
Šteta što ti nećes vozit ti bi mi bila No1,hehe aj ozdravi sto prije :hello:

Zaboravila si reć da sam vozio na tuđem motoru sta je sasvim drukćije neg na svom.ali nema veze samo gasss!!!!
daniel ne brini....divlja vozi.....skinut gips danas.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline danijel46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PH Skuteri - ČAKOVEC 22. & 23.09.2007.
« Odgovori #39 : 20 Rujan, 2007, 23:56:59 »
Super super onda se vidimo tam,ja neznam ocu vozit jel mi je puko blok jucer,mozda cu sa rezervnim vozit bumo vidili.. :icon_thumright:
Nemoj ga štedit samo ga stisni!!!!