Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kraj karijere mirka cro copa?  (Posjeta: 2373 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
kraj karijere mirka cro copa?
« : 10 Rujan, 2007, 09:47:39 »
ovaj poraz ga je definitivno bacio nazad. mislim da je s njim gotovo, šta vi kažete?

toliko se oznojim dok gledam njegove mečeve da ne mogu ni ja više :redface:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2007, 10:53:16 »
Svima dodje kraj, Mirko je u silaznoj putanji, vrhunac je iza njega.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #2 : 10 Rujan, 2007, 12:03:00 »
gledao sam meč protiv konga, mirko je bio izuzetno loš..prvu rundu se držao mada nije ništa specijalno pokazao a onda 2. i 3. užas...
moguće da su prošli dani njegove slave!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Cruiser

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 156
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: NRG Power dd
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #3 : 10 Rujan, 2007, 13:18:28 »
covjek ima zenu, djecu. Zena ga sigurno pegla doma, pa daj nemoj, pa daj odustani, ovo ono. Ni njemu se vise neda nema volje, previse se stedi i tak. Nema vise one agresije
Prerano je ostario to je njegov problem

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #4 : 10 Rujan, 2007, 14:03:51 »
on nije borac vise, on je obicna pizdetina!!! j#bote bjezi po ringu od ovog umjesto da napada i pokaze ko je glavni i ko je u svjetskom vrhu...on pička bjez, ovaj ga dobije u kut i normalno da je gotov...nije mi ga zao, sam ne k ide...đenja

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #5 : 10 Rujan, 2007, 16:24:33 »
recite sta vi hocete,ali on je dignuo lovu u ufc sa 6 borbi sta mora odratit 2 puta vise nego u k-1 u 20 borbi,boli ga k**ra*,odradit ce jos dvi tri borbe i povuc se,ja da sam na njegovom mjestu isto bi to napravio

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #6 : 11 Rujan, 2007, 12:29:34 »
recite sta vi hocete,ali on je dignuo lovu u ufc sa 6 borbi sta mora odratit 2 puta vise nego u k-1 u 20 borbi,boli ga k**ra*,odradit ce jos dvi tri borbe i povuc se,ja da sam na njegovom mjestu isto bi to napravio

Istina... ali kod nekih boraca novac ne igra toliku ulogu koliko slava i sudjelovanje u borbama jer za neke ljude je to nacin zivota i za to samo zive...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #7 : 11 Rujan, 2007, 14:19:00 »
vidjelo se da je slab u borbi protiv konga, istina je da "ne grize", nije agresivan kao nekad. s obzirom na obitelj što ima, te vlastito zdravlje (zadnji knockout prije samo 4 mjeseca) bolje mu je da je takav, odnosno da odustane.

materijalno se osigurao, bio je prvak, sad je neki k...u saboru, ima ženu, dijete, slavu i priznanje,šta mu više treba? :redface:

Offline Cruiser

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 156
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: NRG Power dd
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #8 : 11 Rujan, 2007, 15:26:51 »
vidjelo se da je slab u borbi protiv konga, istina je da "ne grize", nije agresivan kao nekad. s obzirom na obitelj što ima, te vlastito zdravlje (zadnji knockout prije samo 4 mjeseca) bolje mu je da je takav, odnosno da odustane.

materijalno se osigurao, bio je prvak, sad je neki k...u saboru, ima ženu, dijete, slavu i priznanje,šta mu više treba? :redface:

tocno to. Ako je pametan, a vjerujem da je, odradit ce jos te 2 ili 3 borbe koliko jos ima i povuci ce se. Ako nista drugo barem napravit neku trenersku karijeru

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #9 : 16 Rujan, 2007, 23:30:58 »
vidjelo se da je slab u borbi protiv konga, istina je da "ne grize", nije agresivan kao nekad. s obzirom na obitelj što ima, te vlastito zdravlje (zadnji knockout prije samo 4 mjeseca) bolje mu je da je takav, odnosno da odustane.

materijalno se osigurao, bio je prvak, sad je neki k...u saboru, ima ženu, dijete, slavu i priznanje,šta mu više treba? :redface:

Pa novaca nikad dosta  :toothy10: ma mirkec je zakon bio i bit ce sad kad gubi svi ga pljuju a to valjda tako mora bit,e bog te nece a tko nebi bjezo od one gorile  :boxing: ja bi ga ovak napuco  :odj:  :rofll: pa bi mu se ovo desilo  :jaojoj: :rofll:  :rofll:  :rofll:

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: kraj karijere mirka cro copa?
« Odgovori #10 : 06 Prosinac, 2007, 12:25:00 »
Mirko se vraća evo nekoliko snimaka i bolji i jaći
još jedan motiv ima za sve vas

Ovo pogledajte



drugi dio



pogledajte šta je MIRKO CRO COP

« Zadnja izmjena: 06 Prosinac, 2007, 12:34:03 vine5x »
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me