Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GILERA NEXUS  (Posjeta: 56080 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #20 : 04 Listopad, 2007, 15:17:35 »
uuuu pa imaš ti para za te stvarčice, koliko te stajao sbk?, Moram ja pod hitno doći u zg da to vidim, valjda buš dal đir. Kaj idete na plitvice? Možda budem i ja išaoako se ide, nisam siguran,nego daj mi reci bolje sad ide nego ono prvi dan kad si stavio multivar? Svaka čast :icon_thumright:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #21 : 04 Listopad, 2007, 19:10:44 »
ide, ide.
zapravo, da ti iskreno kažem da se više okreću zbog zvuka nego što bolje ide. mrj je rekao da će još sprobati da ide bolje sa konbinacijom rolica pa bumo vidjeli. sve u svemu se ne isplati. onak, iskreno :headbang:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #22 : 04 Listopad, 2007, 19:51:52 »
ide, ide.
zapravo, da ti iskreno kažem da se više okreću zbog zvuka nego što bolje ide. mrj je rekao da će još sprobati da ide bolje sa konbinacijom rolica pa bumo vidjeli. sve u svemu se ne isplati. onak, iskreno :headbang:

Naprotiv imam dosta informacija ljudi koju su stavili multivar da se isplati i da je osjetna promjena... Bas me zanima taj tvoj nexus, ali nikako da dodjes... Bojis se da cu ti ga odmah u garazu lancem vezati i tebe autom naganjati... :sign020:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #23 : 04 Listopad, 2007, 22:15:16 »
ide, ide.
zapravo, da ti iskreno kažem da se više okreću zbog zvuka nego što bolje ide. mrj je rekao da će još sprobati da ide bolje sa konbinacijom rolica pa bumo vidjeli. sve u svemu se ne isplati. onak, iskreno :headbang:

Naprotiv imam dosta informacija ljudi koju su stavili multivar da se isplati i da je osjetna promjena... Bas me zanima taj tvoj nexus, ali nikako da dodjes... Bojis se da cu ti ga odmah u garazu lancem vezati i tebe autom naganjati... :sign020:

sry, MrJ. Baš zam neozbiljan jer te nisam nazvao ali bio sam lud. Krenem poslije sastanka doma po makinu i krenem na drugi sa motorom i rokne me kiša. zgotovim sastanak na brzaka i krenem po motoru. Rekoh idem zvati mrj da vidim kak stojiš sa vremenom, kresnem makinu a ono lupa ko sumanut. ugasim. pogledam ispod kaje i vidim da su otpale matice sa grane. to je tak ružilo (centar, gajeva!!!) da su prolaznici mislili da tenkovi nato saveza okupiraju grad. onda sam žurio kod onih luđaka da im j... m... dok sam to odradio 19h pa tekma i jeb... ga još jednom sorry odužiti ću ti se  :notworthy:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #24 : 04 Listopad, 2007, 23:22:00 »
sry, MrJ. Baš zam neozbiljan jer te nisam nazvao ali bio sam lud. Krenem poslije sastanka doma po makinu i krenem na drugi sa motorom i rokne me kiša. zgotovim sastanak na brzaka i krenem po motoru. Rekoh idem zvati mrj da vidim kak stojiš sa vremenom, kresnem makinu a ono lupa ko sumanut. ugasim. pogledam ispod kaje i vidim da su otpale matice sa grane. to je tak ružilo (centar, gajeva!!!) da su prolaznici mislili da tenkovi nato saveza okupiraju grad. onda sam žurio kod onih luđaka da im j... m... dok sam to odradio 19h pa tekma i jeb... ga još jednom sorry odužiti ću ti se  :notworthy:

Ma sve 5!

Izgleda da su piaggio servisi sve gori i gori...  :angry7:

Ma kada stignes to cemo rijesiti... ako se ti ne zuris ja jos manje...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #25 : 05 Listopad, 2007, 10:43:12 »
sve ovisi
Piaggio X9 250  Black Box

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #26 : 05 Listopad, 2007, 16:11:14 »
Stvarno je prejak nexus sa ovin auspuhon! Moš li mi reć koliko si ga platija i di si ga kupija? Znaš li ima li di u okolici splita za ga kupit?

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #27 : 05 Listopad, 2007, 18:57:31 »
2000 i nešto kuna. probaj nazvati auto bill u zg. možda ti oni znaju reći ko od njh uzima
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #28 : 06 Listopad, 2007, 12:36:09 »
Radi prejebeno :toothy10: :headbang:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #29 : 08 Listopad, 2007, 20:22:59 »
e danas sam imao prilike voziti, Nexus sa SBK (thx Zaprudanec) Ovo je kao da usedlaš motor od 600 ccm što se tiče zvuka, A vozio sam ga sa Db killerom, a kako je tek bez njega nisam uspio doznati ali mogu si misliti. Jebeno roka :headbang:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #30 : 09 Listopad, 2007, 12:27:57 »
dobro da sam imao konacno priliku sjesti na serijski nexus da vidim ima li razlike. slusajuci tebe kad velis da se osjeti na perfomansama, malo mi je lakse. makar to nije neznam sto. ne vrijedi to sve te pare
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #31 : 14 Listopad, 2007, 14:53:34 »
dobro da sam imao konacno priliku sjesti na serijski nexus da vidim ima li razlike. slusajuci tebe kad velis da se osjeti na perfomansama, malo mi je lakse. makar to nije neznam sto. ne vrijedi to sve te pare
Pa onda da li se isplati stavljat Leo Vince SBK na nexusa ili ne. Je li se dobije išta na ubrzanju i na perfonmansama opčenito?

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #32 : 14 Listopad, 2007, 18:17:38 »
Isplati se samo radi zvuka. Na performansama ne dobiješ ništa a niti gubiš ništa, Znači tu si di si sad samo sa boljim zvukom, Zaprudanec ima još i multivar pa su mu zato bolje performanse. Ne isplati se zbog toga što je sve to dosta skupo, SBK preko 2000kn i multivar još 1150kn + posao servisera ispadne oko 4000kn. Tko voli nek izvoli :)

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #33 : 14 Listopad, 2007, 22:16:58 »
1150 kn za malossi multivar ???? kod nas je u splitu oko 970 kn! Ali šta se zvuka tiće prejeben je i ko voli bit će zadovoljan! :toothy9:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #34 : 14 Listopad, 2007, 23:37:32 »
ovu sliku sam stavio jer su me neki molili da vide kak to izgleda na nexusu (leovince sbk)


AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #35 : 14 Listopad, 2007, 23:43:53 »
sry sta pilan al neznan jel do mene ili t-coma,al ja nevidin nikakvu sliku :'(
...........1...........8...........7...........

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #36 : 15 Listopad, 2007, 05:37:31 »
bog cure evo slika:


Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #37 : 15 Listopad, 2007, 19:38:51 »
Predobro izgleda! Ali kako si dobija samo jedan nosač na službenoj stranici leo vince je sa dva nosača

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #38 : 15 Listopad, 2007, 21:03:56 »
da bas vidim. mislim da su mi dali jos jedan nosac , onaj koji nisu montirali. moram vidjeti u originalnoj kutiji u koju su upakirali stari spuh
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Gilera Nexus 125

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Kajo
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 125
Odg: GILERA NEXUS
« Odgovori #39 : 10 Srpanj, 2008, 17:18:52 »
ovako ja vam za auspuh preporucujen serdarevica novoa s granom od titana i izlazom od karbona za 1900 kn ....btw u splitu ima momak nexusa 250 i na njemu je shakal i predobar je tako da ti je to jos jedna opcija...sta se tice multivara ja ga iman od pocetka i osjeti se samo neznan koje si kugle stavlja ..uz multivar iman jos kumplug i remen malossijev i sve je odlicno ... upucen san isto tako da i tork daje kao ovo sve sta ja iman tako da mi je to sljedeca stvar koju uziman uz serdarevica ...a ti sta si kupija motor a veze o njemu nemas a nezelis davat pare odma ga mozes i prodat jer motociklizam je skup sport