Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 324121 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #40 : 13 Rujan, 2007, 13:50:53 »
a smeće jedno nisi mi se pohvalia da si avion vozia...a bas si ono...cekaj sta ce mo tamo rally kroz sumu vozit...aj neka...e i btw. nesprdaj za one stvari sta tamo san navea
A što ću se hvalit kad ga ionako svaki dan vozim,danas sam čak s njim bio i u školi :laughing11: :laughing11: :laughing11: I put do tamo je dobar,čak je jedan dio asfaltiran,a ovo drugo je manje-više nasuto šljunkom.I ne sprdam za ono.no h8 :hello:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #41 : 13 Rujan, 2007, 13:56:10 »
a smeće jedno nisi mi se pohvalia da si avion vozia...a bas si ono...cekaj sta ce mo tamo rally kroz sumu vozit...aj neka...e i btw. nesprdaj za one stvari sta tamo san navea
A što ću se hvalit kad ga ionako svaki dan vozim,danas sam čak s njim bio i u školi :laughing11: :laughing11: :laughing11: I put do tamo je dobar,čak je jedan dio asfaltiran,a ovo drugo je manje-više nasuto šljunkom.I ne sprdam za ono.no h8 :hello:
ma nisan mislia nista ono ozbiljno
Vrtolom izgleda ko staza za karting... ili sportske kariće  :laughing9: :laughing9: :laughing9: ali izgleda super

X što su hormoni podivljali pa smo počeli izvoditi ludorije na skuteru... bez ruku  ??? to ni ja nisam radio  :laughing7:

Ja sam samo nešto malo probavao dizati na zadnje ali nisam dugo i nisam naučio jer skuter nije bio moj, ali sam zato u kretanju sa raskrižja i skretanju radi stare gume znao napraviti 360 pa tek onda pravac di sam se zaputio  :laughing11:

E sad kad nešto nabavim onda ću divljati :hbusa:

da a kad je s.w.a.t vidia sta san ja napravia mora je i on...ja to radin samo kad je prazna cesta...probava san i ja dignit na zadnje pa neide bas i ni ne pokusavam,mozda ono kako koji misec koji put...nije meni to napeto,meni je napetije normalno vozit,mislin ako su okuke...
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #42 : 13 Rujan, 2007, 18:33:31 »
a smeće jedno nisi mi se pohvalia da si avion vozia...a bas si ono...cekaj sta ce mo tamo rally kroz sumu vozit...aj neka...e i btw. nesprdaj za one stvari sta tamo san navea
A što ću se hvalit kad ga ionako svaki dan vozim,danas sam čak s njim bio i u školi :laughing11: :laughing11: :laughing11: I put do tamo je dobar,čak je jedan dio asfaltiran,a ovo drugo je manje-više nasuto šljunkom.I ne sprdam za ono.no h8 :hello:
ma nisan mislia nista ono ozbiljno
Vrtolom izgleda ko staza za karting... ili sportske kariće  :laughing9: :laughing9: :laughing9: ali izgleda super

X što su hormoni podivljali pa smo počeli izvoditi ludorije na skuteru... bez ruku  ??? to ni ja nisam radio  :laughing7:

Ja sam samo nešto malo probavao dizati na zadnje ali nisam dugo i nisam naučio jer skuter nije bio moj, ali sam zato u kretanju sa raskrižja i skretanju radi stare gume znao napraviti 360 pa tek onda pravac di sam se zaputio  :laughing11:

E sad kad nešto nabavim onda ću divljati :hbusa:

da a kad je s.w.a.t vidia sta san ja napravia mora je i on...ja to radin samo kad je prazna cesta...probava san i ja dignit na zadnje pa neide bas i ni ne pokusavam,mozda ono kako koji misec koji put...nije meni to napeto,meni je napetije normalno vozit,mislin ako su okuke...
... i nogara šulja po podu... opasan si ti...
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #43 : 13 Rujan, 2007, 19:31:04 »
ne jedanput kad san zasuria nogarom to je bilo na baotianu jer san se previse nagnia i prokliza  :laughing3: malo san se uzivia pa san preko sezdeset uletia s njin u okuku...
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #44 : 13 Rujan, 2007, 20:09:55 »
da a kad je s.w.a.t vidia sta san ja napravia mora je i on...ja to radin samo kad je prazna cesta...probava san i ja dignit na zadnje pa neide bas i ni ne pokusavam,mozda ono kako koji misec koji put...nije meni to napeto,meni je napetije normalno vozit,mislin ako su okuke...

e a cujes...ja to mogu napraviti kad oces...i puno tih kinderjaja fora...nije to nesto...al eto...mora sam i ja da se moj mali X-Tung  :toothy12: nebi umislia.... :sign020: :angel4: :bootyshake:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #45 : 13 Rujan, 2007, 20:34:33 »
ako oces istinu onako ko ti nemore vozit svako...istina samo budale bez mozga i mulci koji su željni pažnje i divljenja i šta ti ja sad čega znan,očeš rispekt,nećeš ga dobit za nakvu vožnju,dobit ćeš rispekt kad odeš sa pedeseticom do dubrovnika slikas se tamo i slikas krajolik te izneses kakav je put bia sa pedeseticon do tamo i sta je bilo dobro,to je ljubav prema skuterima,kad ga volis da ga vozis a ne da divljas,a ako si zeljan adrenalina i brzine,uzmi sportivu i ajde se trkat,cesta nije namjenjena za to...ovo je sve no H8 malo san napiiiiiiiiiiiipzden zbog necega

ako sam u krivu neka mi neko kaže ali ovo je moje mišljenje i uvik će bit,sa dinom mi je bia gušt dod stankovaca,normalna lagana vožnja,je da san ja malo popiiiiiia kod škabrnje pa obićia po gasu,al bila je prazna cesta i namjenjena za brzine od 90 km/h a ne po gradu di je ograničenje 50 km/h  ovo nije ništa osobno,samo moje mišljenje
« Zadnja izmjena: 13 Rujan, 2007, 20:36:40 X-Thug »
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #46 : 14 Rujan, 2007, 13:52:08 »
Nešto sam u školi načuo da je sutra ili prekosutra na uskoku neki meet,samo neznam u koliko sati.Jel ima neko više informacija o tome :icon_scratch:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #47 : 14 Rujan, 2007, 15:45:39 »
meet motora ili onih na skuterima sta dizu nazadnje,pale gume,voze ka S.W.A.T onaj put kad je bia sa nama isa
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #48 : 14 Rujan, 2007, 16:38:50 »
Onih što dižu na zadnje,pale gume,voze ka s.w.a.t

A ustvari,mi njemu prigovaramo kako vozi,a ja i ti niti dozvolu nemamo :laughing11: :laughing3: :laughing6:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #49 : 14 Rujan, 2007, 17:15:19 »
hvala dino...napokon neko u moju obranu...lol...ocete ici na meet?
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #50 : 14 Rujan, 2007, 19:28:38 »
hvala dino...napokon neko u moju obranu...lol...ocete ici na meet?
Ja bi iša,nego neznam kad je to,zapravo znam da je to sutra ili prekosutra nego neznam u koliko sati.Pa bili ti moga sutra ujutro oko 11sati otići vidti do tamo pa mi javiti ima li što od toga

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #51 : 14 Rujan, 2007, 20:07:13 »
nean ja volje za takve skupove,tj. znan koja je to ekipa i znan kako ce bit nastrojeni prema meni

Onih što dižu na zadnje,pale gume,voze ka s.w.a.t

A ustvari,mi njemu prigovaramo kako vozi,a ja i ti niti dozvolu nemamo :laughing11: :laughing3: :laughing6:

to je dokaz da se njemu triba uzet a nama dat  :laughing7: ma S.W.A.T nean ja nista protiv tebe ,naravno,ako normalno vozis...Dino mi ne uljećemo u škare ne bacamo guzove,ne palimo gume,mi samo pristojnom brzinom proljecemo gradskim ulicama...sta je po meni ok...i ja smatram da vozim bolje i opreznije nego neki sa vozačkom...
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #52 : 14 Rujan, 2007, 20:28:19 »
a gle...mi smo se vidili 1 put u zivotu i ti mene sudis na temelju jedne voznje na kojoj sam se ja glupira namjerno...al dobro...nema smisla niti se ja zelim opravdavati...samo ti zelim reci da ono sta si navea iznad da sam ja mulac koj je zeljan rispekta...e pa vidis varas se naveliko...nemas blage o meni...jer da imas nebi to reka...ja volim motore vise nego ista na svitu...i to sto trenutno nemam motor nego skuter mi je jako jako tesko...kao sto mi je tesko sto cu ga mozda morati prodati...i to ce mi biti jedna od najtezih stvari koje cu ikada uciniti...al eto...ti mislis da sam poput idiota sto prolete kroz crveno na zadnje...sto voze na zadnjem di ti svaki cas dite moze izletiti...koji voze 200 po gradu...itd. ali nisam...jer nemam uopce posla sa takvim idiotima...npr. kad smo ja i moj frend isli gledati motor pa je dino isa sa namo, to je bilo posli dira onaj dan, pa je dosa jedan lik miletis i tamo vozai na zadnjem pokraj nas...i diza ga na prednji...itd...izvodia sve i svasta BEZ KACIGE...e vidis to je IDIOTSKA voznja mularije u potrazi za rispektom...
a to sto spominjes dubrovnik i ljepu voznjicu do tamo...e pa stari moj nemas pojma koliko sam sam dugo, a i jos, sanjao i mastao o tome da mogu otici u dubrovnik, pulu, grobnik, sisak...itd...to sa pedeseticom ne mogu...ali ako budem jednog dana imao priliku i mogucnost da napokon imam pravi motor...onda cu sigurno otici na takve puteve...jer to je nesto najljepse sto se moze sa motorom napraviti...otici na put neki dulji u dijelove drzave a i svjeta di nikad nisi bio...i svaki put kad vidim sugave njemacke turiste sa motorima kako po ljeti dolaze u skupinama...i uzivaju samo sam ljubomoran sto ja nemam takvu priliku...al dobro...
ja sam po tvom manijak zeljan rispekta od likova koji su kamikaze...pa dobro, neka tako i ostane...nema smisla uvjeravati te u nesto sto ne vjerujes...

poz...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #53 : 15 Rujan, 2007, 00:24:11 »
ne vidis krivo si me svatia ja ti samo kazen da si glupo vozia onaj dan i to je to...samo san te tad vidia kako vozis i to je to...al ja te znan od prije kad si ti isa sa Sabom i Pitonom na more...cujes,da ti kazem nean ja nista protiv tebe i tvoje voznje...i san ti se moze ostvarit...moremo kad ja polozim jedan dan do šibenika-splita,nemoramo se zurit nego laganini...i znas zasto necu ic na taj meet,doci ce policija jer su tu neki ljudi sa BB-a bez vozačke,reg i štatijaznančega...i znan da ce divljat i zato uopce ni ne pomisljam ic tamo to gledat...ti mozes mislit o meni sta god os al ono sta san gori napisa nisan napisa odredjeno za tebe nego za sve koji tako voze,ja san vidia da mos mirnije vozit kad te dino za uzicu povuka  :laughing7: ti mozes imat 10 godina i normalno vozit i 40 i vozit onako ka sta si ti...i ja cu za onog od cetrdeset rec da je mulac,aj dobro rec cu i za ovog od deset,al to nea veze...kad buden ima vozačku moremo ja ti i dino na svaki susret i sve to jer bi i ja tia ic(ps. dino samnom jer je moj brzi,osin dino ako njega vise ne volis nego mene  :'( ) u samo da ti kazen S.W.A.T. ja se sprdan sa svin i svacin i zato me nevole svi ljudi...jbg...dina nesprdan toliko...
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #54 : 16 Rujan, 2007, 17:44:50 »
Koji je ovo k***c,pun je grad pandura :icon_scratch: ,nikad ih nije bilo toliko.Na skoro svakom semaforu stoji najmanje jedan :angry7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #55 : 17 Rujan, 2007, 08:54:59 »
Koji je ovo k***c,pun je grad pandura :icon_scratch: ,nikad ih nije bilo toliko.Na skoro svakom semaforu stoji najmanje jedan :angry7:
Ne bih znao bio sam na braču za vikend...

X i S.W.A.T. ovo je valjda chat a ne fight arena  :laughing7: :icon_thumright: bez naglih zaključaka, bar se mi Zadrani pošto smo u manjini trebamo držat skupa (bez homo ideja molim :raspa: )


Ja sam prošle godine bia na meetu na uskoku. Bilo je užas.
Who's looking for punishment ??

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #56 : 17 Rujan, 2007, 13:41:04 »
ljudi nista od mog điranja sa vama...izgleda da cu prodati motor :'(...al nabaviti cu novi vjerojatno na zimu...a ako ne prije onda poslje ljeta... :'(
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #57 : 17 Rujan, 2007, 13:43:56 »
ljudi nista od mog điranja sa vama...izgleda da cu prodati motor :'(...al nabaviti cu novi vjerojatno na zimu...a ako ne prije onda poslje ljeta... :'(
Zašto,jel zbog onoga(znaš na što mislim) :sad1:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #58 : 17 Rujan, 2007, 14:52:10 »
vecinom da...al nije to jedini razlog...sad cu kupiti biciklu za 5-6 soma kuna pa uzivati...a posli na ljeto opet motor...bar se nadam da cu ga opet na ljeto kupiti...al neki polovni...onako neki krs...pa ak oce opet da to rade neka slobodno...hehe...

a eto...sta se mora nije tesko...moram ga farbati...one maske i spojler...i onda u oglase...pa nek se javljaju ako oce...ja ga ispod 9 necu dati...ne isplati se...kad je sve ok...i ima malo km, a teh. jos pola godine...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #59 : 17 Rujan, 2007, 14:59:34 »
Zadarski kutak...hm...zanimljivo...

Evo i mene... :toothy3: