Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 324059 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #20 : 11 Rujan, 2007, 18:12:24 »
ajme x-tung...daj ne %$"&#$%...
a sto se tice puta...ako dino moze svaki dan sa motorom bez vozacke isti taj put preci 2 puta dnevno valjda mozes i ti...lol... :binkybaby: :laughing7:

a tamo nije opasno ako znas da je padina...jer pitaj dina kako to izgleda...imas jako strmu padinu...pa malo ravno...pa opet strmu padinu...pa ravno...i onda ako ides dalje nema padina nego je duboko i onda su na dnu stjene i more...i opasno je ako se zatrcis ako neznas...jer mislis da ima jos jedna strmina...jer se tako cini...pa onda kad skuzis nemozes se zaustaviti...lol...

uglavnom pitaj dina...

a sta kazete da jos nekoga pozovemo???samo neznam koga... :icon_scratch: :help: :dontknow:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #21 : 11 Rujan, 2007, 18:30:36 »
lako tebi s vozačkom...nećemo tamo di je mala poginila da ne izgubimo i tebe...
:laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :rofll: :rofll: :rofll: :sign10: :sign10:


Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #22 : 11 Rujan, 2007, 18:39:39 »
ma koj je vama %$&/#$"&??????????
sta ste sad mene nasli sprdat?!?!?!?!?!?! :angry5: :angry8: :argue: :boxing: :cussing: :violent5: :zmaj: :ludlud: :mad0260: :mad0265:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #23 : 11 Rujan, 2007, 18:42:50 »
e dino znas onaj vrtolom tamo u tom tvom selu...tamo di je ona nela mala tvrdava pa onda onako koso prema moru i di je neka curica kolko cujem poginula...tamo bi bilo fora...ali tesko je doc do tamo...put je koma...al mogli bi do paga...ili na vir...ili tako nesto...dogovoriti cemo se...samo nemogu ovaj tjedan...ajmo drugi...pa ajmo zvat jos nekoga!!!
Da,znam di je to,a kako ti znaš za sve to,i za onu malu što je poginula :icon_scratch: Put do tamo je relativno dobar,nema baš previše blata,a policije pogotovo nema.Kao što i ti kažeš,svaki dan tuda idem u školu i nikad,ali ama baš nikad policije.Na vir mi se neda ići,ovo sam lito svaki drugi dan bio tamo,nemaš tamo što viditi.
Ajmo do paga otići :dontknow:


Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #24 : 11 Rujan, 2007, 18:47:00 »
lako tebi s vozačkom...nećemo tamo di je mala poginila da ne izgubimo i tebe...
:laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :rofll: :rofll: :rofll: :sign10: :sign10:




a moramo nekoga sprdat...pa si to ti jer onako voziš...
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #25 : 11 Rujan, 2007, 18:48:29 »
ma koj je vama %$&/#$"&??????????
sta ste sad mene nasli sprdat?!?!?!?!?!?! :angry5: :angry8: :argue: :boxing: :cussing: :violent5: :zmaj: :ludlud: :mad0260: :mad0265:
Ma s.w.a.t nemoj se ljutiti odma,ne sprdamo te,mi te volimo,ti to znaš :laughing11: :laughing3: :laughing6: :angel9: :sign020:


Što se pitom ženi!!!!!! ..looooooooool..

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #26 : 11 Rujan, 2007, 19:01:39 »
da mi te jako volimo  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing6: :laughing6: :laughing3: :laughing3: :-X ;D :toothy12: :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9: :toothy9: :toothy11: :toothy3: :toothy10:

ma zajeava...ne ženi se on on je još mlad...koliko ima 20 godina??
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #27 : 11 Rujan, 2007, 21:59:10 »
kunem ti se da se zeni...ako ne vjerujes pitaj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa serminom iz istre...a faca je on...malo je mlad ali neka mu je sa srecom...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #28 : 12 Rujan, 2007, 11:31:43 »
bi ja al jez znas kolko bi tribalo do tamo...a i btw sta cu ja sa tobom na ta dalja putovanja kad tvoj ide cca 20kmh vise...i juce si me ostavlja dosta iza...kako nebi na takvim ravnicama....lol....
Nema veze ako je jedan od skutera malo brži, držimo se na okupu i riješena stvar...

Bio sam ja već sa ekipom s foruma (kad sam imao Aerox-a 50) do Knina, a oni imaju 125, 150, 200 i 250ccm pa smo išli laganini, i previše... bio mi zaštopan spuh pa sam ja išao doslovno 20  :laughing11: :laughing11: :laughing11:
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #29 : 12 Rujan, 2007, 11:34:15 »
kunem ti se da se zeni...ako ne vjerujes pitaj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa serminom iz istre...a faca je on...malo je mlad ali neka mu je sa srecom...
Ma ko se ženi ?? ??
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #30 : 12 Rujan, 2007, 11:38:45 »
ma jedan leek sa melade...pa to i ja kazen ako san ja sa dinom do stankovaca moga ic prosjek 75/70 onda moremo i s tobon isto,pa nismo munjeni da te ostavimo samoga pa da divljas,da pogines negdi tamo...btw. punisheru sljedeci put ga ugasi pa guraj...ici ces malo brze...
« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2007, 11:44:33 X-Thug »
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #31 : 12 Rujan, 2007, 11:49:14 »
ma jedan leek sa melade...pa to i ja kazen ako san ja sa dinom do stankovaca moga ic prosjek 75/70 onda moremo i s tobon isto,pa nismo munjeni da te ostavimo samoga pa da divljas,da pogines negdi tamo...btw. punisheru sljedeci put ga ugasi pa guraj...ici ces malo brze...
Vidiš nije loša ideja  :laughing11:

Ali ako S.W.A.T. vozi ona jedan gura njega a jedan mene  :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #32 : 12 Rujan, 2007, 11:53:56 »
za biti guran na skuteru netriba vozacka...ja cu se sljedeci put gurat vamo tamo isprid prometnih policajaca  :laughing6: ...a i ako ja guran skuter ce ic sporije nego kad ga gura dino ipak je on veci konj nego ja...
...........1...........8...........7...........

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #33 : 12 Rujan, 2007, 14:46:08 »




Evo vam koja slika Vrtoloma,da vidite kako to izgleda,a to za vožnju i ko će s kim ići,to je najmanji problem.Imamo role,bicikle,kariće,čak i ukradene romobile,skombinirat ćemo se nekako :laughing3: :laughing11: :laughing6:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #34 : 12 Rujan, 2007, 15:04:24 »
e to..aj mogli bi tamo...dogovorimo se...lol...e dino...danas mi u skoli prof. uzela psp na satu...lol...posli sam kod pedagoginje isa po njega... :toothy9:

ajme...aj onda...neka i rudic i mate idu sa nama ako cemo do vrtoloma...al mogli bi i do paga...al cujes...ti ces ljepo po nas u zd morat doci...a ne da nas tamo cekas...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #35 : 12 Rujan, 2007, 20:27:59 »
a smeće jedno nisi mi se pohvalia da si avion vozia...a bas si ono...cekaj sta ce mo tamo rally kroz sumu vozit...aj neka...e i btw. nesprdaj za one stvari sta tamo san navea
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #36 : 12 Rujan, 2007, 21:07:31 »
sto si navea???i sta da te dino ne sprda???

i btw... x-tung...sitija sam se sad onoga kad si se isa dignuti i voziti bez ruku...wow...kako super :binkybaby:

sta jos mozes... :toothy12: :icon_biggrin:

aj sad za ozbiljno...jel ga znas na zadnji dizati??
i kad smo vec kod toga ti si to radio sto je nesigurno a meni nesto prigovaras...cccccc... :laughing6: :laughing3: :nono: :jerk: :happy3: :headbang: :glasses9: :laughing7:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #37 : 12 Rujan, 2007, 21:14:51 »
nije bilo nikoga oko nas,niko nije gleda :toothy12: :toothy12: :toothy12:  ,romobil da i na zadnji i na prednji(btw ono sta san reka neznas ti te spike nisi ti jos bia na forumu) i pise se X-Thug a ne tung...
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #38 : 13 Rujan, 2007, 08:58:50 »
Vrtolom izgleda ko staza za karting... ili sportske kariće  :laughing9: :laughing9: :laughing9: ali izgleda super

X što su hormoni podivljali pa smo počeli izvoditi ludorije na skuteru... bez ruku  ??? to ni ja nisam radio  :laughing7:

Ja sam samo nešto malo probavao dizati na zadnje ali nisam dugo i nisam naučio jer skuter nije bio moj, ali sam zato u kretanju sa raskrižja i skretanju radi stare gume znao napraviti 360 pa tek onda pravac di sam se zaputio  :laughing11:

E sad kad nešto nabavim onda ću divljati :hbusa:
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #39 : 13 Rujan, 2007, 08:59:49 »
sto si navea???i sta da te dino ne sprda???

i btw... x-tung...sitija sam se sad onoga kad si se isa dignuti i voziti bez ruku...wow...kako super :binkybaby:

sta jos mozes... :toothy12: :icon_biggrin:

aj sad za ozbiljno...jel ga znas na zadnji dizati??
i kad smo vec kod toga ti si to radio sto je nesigurno a meni nesto prigovaras...cccccc... :laughing6: :laughing3: :nono: :jerk: :happy3: :headbang: :glasses9: :laughing7:
A što si ti to izvodia ??
Who's looking for punishment ??