Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 335381 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1120 : 24 Kolovoz, 2008, 16:37:30 »
loo krivi smajlic xDD

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1121 : 24 Kolovoz, 2008, 16:58:14 »
talijan je star al nije prvi put na motoru...mislim ono...IZ ITALIJE JE DOSA SA NJIM!!!

a full je dobar covik


a sta se tice ovoga da kod tebe ostavi motor...suppper

sad ce mi kicho dati dir na svojoj makini...jelda da oces 8)
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1122 : 24 Kolovoz, 2008, 16:59:33 »
kicho ako trebas ostavit mozes kod mene slobodno, ja tamo svog drzim, javi mi se na msn il sto vec ...a jesi ti sad u zd ili?

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1123 : 24 Kolovoz, 2008, 19:33:20 »
btw da nebi bilo da vam nisan  reka svi koji ste iz zadra posto je ovaj dir za split propa izgleda nista od toga xD

mozemo sutra popodne dir po gradu ka sta mi je dino reka...popodne
da se svi nademo negdi poopodne na nekom parkingu ili di vec, na branimiru ako ocete..

tko bi isa osim mene i dina?

stipe, x, cole, swat, playmaker?

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1124 : 24 Kolovoz, 2008, 20:53:22 »
mogli bi, zasto ne?

samo mi prvo recite, di cu gumu prominit, kod kojeg vulkanizera?

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1125 : 24 Kolovoz, 2008, 20:54:35 »
e stvarno ti nebi znaco rec al ja sam 2 puta krpao kod vulkanizera odmah ispod tehnickog gore kod interspara odmah ispod imas vulkanizera tu ja idem ako zatreba...

ajd jeli vam pase negdje oko 3-4 sata kod branimira da se nademo

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1126 : 24 Kolovoz, 2008, 21:14:51 »
e, to je loncar, kod njega sam i ja mislija otici...

onda tamo i idem :D

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1127 : 24 Kolovoz, 2008, 22:18:52 »
nisam sad u ZD al pitam za ubuduce kad dodem...

oke, hvala svima, nekaj bduemo iskombinirali, đir nije upitan!  :icon_thumright:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1128 : 25 Kolovoz, 2008, 09:43:16 »
ja danas mogu...tako da mi samo javite vrijeme...i daj nagovorite x-a da ide...nisam ga via 100 godina :happy8:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1129 : 25 Kolovoz, 2008, 14:22:21 »
e ljudi onda ovako dodite danas...u 16 sati kod branimira tamo sa skuterima! pa se vidimo ajd

nadam se da ce nas sto vise doc, dakle i stipe i onaj playmaker dakle 2 nova lika ..a mi stara ekipa
x, swat, dino, ja, i cole ako nas posla dode opet dobro  :icon_biggrin:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1130 : 25 Kolovoz, 2008, 18:05:52 »
stipe nisan preserant a to sta se dalo krivo zakljucit iz postova nisan kriv...
moga bi kicho i kod mene al mene je strah i mog da mi ga susjed ne izdovaca sikirom...


ja radin svaki dan do 5 - 5ipo   :angry7:
osim nediljom kad spavam do te ure  :toothy10:
...........1...........8...........7...........

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1131 : 25 Kolovoz, 2008, 18:42:05 »
ma nema beda stari

to samo malo podjebavanja  ;D

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1132 : 26 Kolovoz, 2008, 01:16:09 »
vidim niko nece pa cu ja...

zovu mene danas dvi cure da idemo dir (svaka ima svoj motor, jedna piaggo od 125 kubika, a jedna neku losu gileru od 50)
i ja odem sa njima dir...i odemo po gradu i boriku i tako to...

i vratimo se doma...i ova na gileri se sjeti (a bisera od cure) da ima blokade...i ja joj kazem da odeskinuti...kaze da oce...al da idu sad doma prvo...ja odem doma...i posto sam vec par tjedana sam odem si skuhati nesto za rucak...kad ono zvoni mob...dole ove dvi da idemo skinuti blokade...(tad je vec bilo malo manje od 4h) i ja na brzinu pojedem...i odemo mi...i dodemo doli do pezo servisa...kad ono neradi...i kazem ja ajmo do lerge gori...i krenemo kad zove naranda..."di si, blablabla..."...ja se sitim da smo se trebali naci na branimiru u 4 i odemo nas 3 na branimir...za par minuta dosa dino...pa posli i naranda...

i odemo dir po neke frendice od ove 2 cure da i njih vozimo...i odemo dir...prvo po boriku,pa na kavu osli...ja popa votku, ovi sok i kavu  :drunken_smilie: ...al nisam duplu bez leda (x 3-4:drunken_smilie: ) ka inace...jer je ovo bio prvi put da sam malo nesto sitno popio pa vozia...do sad nikad nisam pio pa vozio 8)...pa smo onda isli kroz grad, arbanase, punta bajlo i tako...i odemo na bokanjac po jos jednu...ja sam vozia jednu, dino je vozia jednu, o ova sa 125-icom je vozila jednu...a naranda gad nije nikoga a najbrze ide...(nisu htjele sa njim...jer su se bojale, a samnom jesu...iako sam ludi od tebe naranda i radim veca sranja po cesti  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing7: :toothy10: :icon_tongue: )

i odemo jos malo dir...i sjetimo se da bi mogli na kavu do biograda (zadar-biograd 30km)
i ova sa gilerom 50ccm osla ca zubaru...a nas 4 (naranda sam  :hmh:  :toothy3: :toothy11: :icon_biggrin: ) svako jednu curu vozi...i do biograda...koj je to show bio...pa preticemo ja i naranda aute...a ovo dvoje (dino i ova matea na 125-ici) nista...uvik ostanu...pa mi stanemo sa strane...pa opet ispocetka...i tako...pa smo cisternu sleper...pretekli ja i naranda...i opet sa strane...i tako...ludilo xD

doli u biograd...osli na kavu...pa opet u zadar...dosli za manje od po ure...(sa tim da sam ja uvik bio prvi skoro cilim putem...a vozia sam moju full serisku sf2-cu sa curom iza...mislim ono...jedini koj je jos ima muda kad smo isli do biograda je bio naranda..)

i posli dosli do fitnesa...i ja mora na kavu sa frendom u vezi posla...ovaj naranda doma na igrice  :icon_tongue: :P
dino odveza ovu na bokanjac...i tako

posli ja dosa iz vile fresti i dode mi frendica...aj me odvezi do filip jakova da vidim frendicu i natrag...ja ono...u kratkim rukavima...zima mi i kad stojim...a kamoli kad vozim...i odemo ipak...mrak full na cesti...loool...koj gust(smrza sam se ka pas u sibiru xD 8) )...dosli tamo...osli na pice i malo se sprdali, pricali...i natrag...(trebalo mi je 20min od filip jakova do zadra...looool a filip jakov je samo par km prije biograda 8) )

i sad sam evo dosa doma...u ponoc i 20...loooool

uglavnom...bilo je mocno...jedan od boljih dir-eva do sada....bar meni...(danas sam od 4 do ponoci skoro cilo vrime na motoru...looool)

dino i naranda imaju slika...pa nek postaju...xD

i nek dodaju ako imaju sta...jer meni se bas pisalo...pa se raspiso xD :laughing3: :laughing6: :laughing1: :laughing9: :laughing7:

hvala na vremenu utrosenom u citanje ovog looool-a... :laughing9: :laughing9: :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9: :toothy9:
hahahahahah


ZADAR ROCKS!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
« Zadnja izmjena: 26 Kolovoz, 2008, 01:29:38 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1133 : 26 Kolovoz, 2008, 01:43:40 »
a bome si se raspisa, ma meni gust kad sam sam na motoru, ide puno brze, baca guzu  :icon_biggrin:

lakse je vozit i znas da riskiras samo svoj zivot  :toothy12:

hehe al nisi napisa ono kako ja dobro biciklu vozim i kako san vas pokusava naucit kako prestic cisternu i kolonu auta na magistrali xDD

Lijepo se udaljis , skupis ubrzanje do 120kmh kao ja i prestignes lol  :laughing3:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1134 : 26 Kolovoz, 2008, 01:54:17 »
biseru...ja sa serijalom vozim curu...i idem ako je sreca da nema vjetra po njegovom satu (a i svim ostalima...jer mi je reka dino a i matea da su isli iza mene i da smo isli preko 80  :toothy10: :toothy10: :toothy10: )
80...i sad...ja sam sa tim prestiga cisternu od ko zna kolko metara...a tamo sve krivine i zavoji......

jer blacky zna znanje xD
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1135 : 26 Kolovoz, 2008, 03:22:13 »
 :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:






btw evo slikice koje ja imam, ako jos tko ima kakve neka posta, pa da si skinem ...dino i one zenske imaju jos slika..




Evo prva slika danas malo sam ju uredio i tako sebi za wallpaper  :laughing9:  :icon_biggrin:





onda ide niz slika nasih skutova  :icon_biggrin:









a onda su cure zasjele na nase zvjerke i ukrotile ih  :laughing7:






a onda nakon nakon sto smo sretno stigli CAK do biograda  :laughing7:, pala je jedna slikica svih nas u kaficu  :icon_tongue:




i pred odlazak slika mene sa dinovim fensi cvikama  :toothy11:




ima jos slika al ih ja nemam....










a kad sam se vec toliko potrudio slike stavljat evo par slikica u vezi mog putovanja do splita  :icon_biggrin:







i ova slika mi je posebno draga bas je lijepo ispala  :)



sve ove slike gore su slikane na nekom mjestu kod primoštena...



a ove sad slike su slikane na šibenskom mostu






slika šibenskog mosta, ako bolje pogledat skuzit cete da sam uslikao bas u trnutku kad je jedan lik skakao bungeee jump  :headbang:


i evo krasan pogled na šibenik




i evo u prolazu kod splitskog aerodroma na resniku, ugledah jednog prijeljepog ferrarija splitskih registracija O_o



to bi bilo to, pozz!  :hello:


Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1136 : 26 Kolovoz, 2008, 06:37:30 »
jebeno  :icon_biggrin:

dobar djiric ste napravili, svaka cast...  :icon_thumright:

a ja kasno dosa doma, i dok sam sve sredija, proslo 4 sata...

jebat ga, bit ce jos djirica...  :laughing9:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1137 : 26 Kolovoz, 2008, 08:19:19 »
da i to danas...najvjerojatnije se ide do ljubca na kupanje i rostiljanje ili sta vec 8)
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1138 : 26 Kolovoz, 2008, 08:20:24 »
btw mateo...fali ti pola slike uvik...tj desni dio...

nigdi nema dinove gilere


EDIT: sad sam skuzio da se post moze pomaknuti 8)
« Zadnja izmjena: 26 Kolovoz, 2008, 09:38:37 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1139 : 26 Kolovoz, 2008, 09:35:34 »
a bome si se raspisa, ma meni gust kad sam sam na motoru, ide puno brze, baca guzu  :icon_biggrin:

lakse je vozit i znas da riskiras samo svoj zivot  :toothy12:

hehe al nisi napisa ono kako ja dobro biciklu vozim i kako san vas pokusava naucit kako prestic cisternu i kolonu auta na magistrali xDD

Lijepo se udaljis , skupis ubrzanje do 120kmh kao ja i prestignes lol  :laughing3:

pa ja nisam niciji zivot reskira...jer kad nesto radim...onda to radim samo kad znam da mogu to do kraja napraviti...tipa preticanja tamo na arbanasima di je usko izmedu kuca u onoj jednosmjernoj....ili preticanje na magistrali...i tako te stvari... ;)
RAĐA SE ZVEJR ;)