Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ...Blanka Vlašić...  (Posjeta: 2300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Giga

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Spor sam,ali sam još uvijek ispred tebe!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Tomos 6
...Blanka Vlašić...
« : 04 Rujan, 2007, 15:45:30 »
Nakon odlaska Janice, Hrvatska ima novu heroinu na čijim uspjesima ovih dana lete i oni koje sport inače ne zanima. Uz briljantnu sportsku pobjedu, mlada je Splićanka pokazala rijetko viđen ponos, emocije i ljubav prema domovini, s pravom mjerom.

Premda je već sada velika, od statusa ikone svjetskog sporta dijele je samo tri centimetra. Dva metra i deset sljedeća je stepenica na kojoj je vidi obitelj i druge natjecateljice. Ruskinja Ana Čičerova, srebrna u Osaki, otkrila je kako je gledajući Blankine skokove osjetila da naša visašica može preko 2.10:

"Gledala sam njezine pokušaje preko 207 centimetara i čini mi se da ima tu visinu."

Najviše, naravno, vjeruje tata Joško. Dvadeset je godina otkad je Stefka Kostadinova preskočila 2.09 na SP-u u Rimu.

"Ma koliko god planirali i radili može vam se dogoditi da nikad ne doživite jedan ovakav trenutak. Blanka je postala svjetska prvakinja na maestralan način, ona je najmlađa od svih ovih cura iz svjetskog vrha. Kao njen otac i trener sada doživljavam zvjezdane trenutke. Hvalim svima u Hrvatskoj, svima onima koji su pomogli na bilo koji način", rekao je Vlašić nakon dana koji će obitelj pamtiti cijeli život.

Objasnio je i da se ne ljuti što su mnogi sumnjali u Blanku i njenu nestalnu formu prije ove sezone.

"Činjenica je da se svi ljudi razvijaju, u djetinjstvu piškimo u gaće, a kad odrastemo to više ne radimo. I Blanka se tijekom ovih godina razvijala i sada se pokazalo da smo bili na dobrom putu", rekao je Joško i poručio za kraj:

"Želio bih još jednom reći da sam ponosan što je Blanka rođena u Hrvatskoj i Splitu, da su njeni treneri iz Splita i Hrvatske. I ti uvjeti za trening, kakvi god bili, oni su naši, ona je pravi proizvod hrvatskog podneblja, vidjeli ste da je ona prava Dalmatinka i mediteranski temperament, koji plijeni gledatelje na stadionu. Ovo je pokazalo da mi možemo u svemu biti najbolji na svijetu!"

'Kopirano'



...BRAVO BLANKA... :notworthy: :dancee:
PoZz
...Sve pet samo forumla jedan...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #1 : 04 Rujan, 2007, 16:33:15 »
...a tek ono njihanje bokovima ("ples"), kad je preskočila (i znala da ima zlato)...  :happy3: :happy8: :glasses9:
 Svaka čast (za zlato, a i za "ples") !  :icon_thumright:

Live to ride, ride to live

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #2 : 04 Rujan, 2007, 18:05:26 »
...a tek ono njihanje bokovima ("ples"), kad je preskočila (i znala da ima zlato)...  :happy3: :happy8: :glasses9:
 Svaka čast (za zlato, a i za "ples") !  :icon_thumright:



o da.. dobro plese  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #3 : 04 Rujan, 2007, 19:10:38 »
Eh... dugo smo cekali Blanku a i ona sama je sada dosla na svoje...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #4 : 04 Rujan, 2007, 19:52:05 »
al ima male i ruzne sisurde  :angry7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #5 : 05 Rujan, 2007, 23:59:21 »
Ma... to ti je "naslijeđe" (da ne kažem: posljedica) "atletskog" djetinjstva... sami mišići...
Live to ride, ride to live

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: ...Blanka Vlašić...
« Odgovori #6 : 06 Rujan, 2007, 07:19:25 »
fenomenalan uspjeh, konačno hrvatska da i u kraljici sportova ima izvrsnu predstavnicu... :headbang: :headbang:

bravo blanka... :icon_thumright: