Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Kako se mjenja ulje u vilama od vxr-a

(1/1)

josip_93:
molim vas pomozite...trebao bi promjeniti ulje u vilama ..a neznam kako..pa ako tko znam..molio bih za pomoc..

duje87:
to je inace tako velika nauka,da si samo pogleda vilice,skuzia bi..al ne najlakse je spammat po forumu :nono:,uostalon ako moras pitat na forumu kako ces prominit ulje,onda nemoj ni ne radit,da ne bude stete posli..

uglavnon ako ces se vec vatat posla imas gore na trokutu 4 vide koje odvidas,izvuces tubove s trokuta

i onda uzmes jedan tub,odvidas ga gore (na starijin vilama do 2006 inbus 10 cini mi se,a na novijima je puno veci)

 i iscidis ulje(ispast ce ti jedan feder,njega samo vratis nazad unutra i jos maloprosetas vilicu da iscuri vecina ulja i nalijes novo zavidas i spojis..)

e sad vjerojatno ti nece izac cila kolicina ulja pa se igraj malo..

inace ja to kad radin ,prominen odma i semeringe i miran san,jer kad dodje taj dio da se mora minjat ulje,nisu ni semerinzi onda vise novi,a zan jih prominit jos imas dole ispod tuba inbus 6 odvidat i izvadit sjajni dio od tuba i gore skines semering stavis novi,dobro sve ocistis i to je amo rec jedini nacin da 100 posto izbacis ulje iz vilice,iako mozes ti sve i rastavit i izbacit svo ulje iz vilica i vratit nazad,al nikad neznas kakav je semering i oce li posli pustit,neisplativo ga je ne prominit..

nego jesi sta svatia :toothy9:

speed:

--- Citat: duje87 - 06 Lipanj, 2010, 23:41:38 ---to je inace tako velika nauka,da si samo pogleda vilice,skuzia bi..al ne najlakse je spammat po forumu :nono:,uostalon ako moras pitat na forumu kako ces prominit ulje,onda nemoj ni ne radit,da ne bude stete posli..

uglavnon ako ces se vec vatat posla imas gore na trokutu 4 vide koje odvidas,izvuces tubove s trokuta

i onda uzmes jedan tub,odvidas ga gore (na starijin vilama do 2006 inbus 10 cini mi se,a na novijima je puno veci)

 i iscidis ulje(ispast ce ti jedan feder,njega samo vratis nazad unutra i jos maloprosetas vilicu da iscuri vecina ulja i nalijes novo zavidas i spojis..)

e sad vjerojatno ti nece izac cila kolicina ulja pa se igraj malo..

inace ja to kad radin ,prominen odma i semeringe i miran san,jer kad dodje taj dio da se mora minjat ulje,nisu ni semerinzi onda vise novi,a zan jih prominit jos imas dole ispod tuba inbus 6 odvidat i izvadit sjajni dio od tuba i gore skines semering stavis novi,dobro sve ocistis i to je amo rec jedini nacin da 100 posto izbacis ulje iz vilice,iako mozes ti sve i rastavit i izbacit svo ulje iz vilica i vratit nazad,al nikad neznas kakav je semering i oce li posli pustit,neisplativo ga je ne prominit..

nego jesi sta svatia :toothy9:

--- Kraj citata ---

sva sreca pa si bio brzi....ne da mi se ovoliko pisati....pazi na navoje dole kad budes stezao da ne provrte jer ce ti ulje curiti van

semerinzi su ti 80 kn....vidi u kakvom su ti i stanju brisaci odma....1 l ulja je oko 90 kn....

PanTheR_oo7:

--- Citat: duje87 - 06 Lipanj, 2010, 23:41:38 ---
nego jesi sta svatia :toothy9:


--- Kraj citata ---

ja sam shvatio da bi trebao promjeniti semeringe..... :)

josip_93:
shvatio sam..hvala puno.. :notworthy:

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju