Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kaciga - osnove  (Posjeta: 104992 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline myself

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kaciga - osnove
« Odgovori #80 : 11 Kolovoz, 2014, 00:45:48 »
Da se i ja malo ukljucim u raspravu... Imam Nolan N63 GENESIS. Stajala je nekih pola godine u podrumu i naravno, nabralo se prasine po njoj i u njoj. VAnjski dio se lako cisti, ali postoji li nacin za skinut nutarnje platno i oprati ga? Drugo pitanje se odnosi na vizir koji je pri jednom padu dobio 2-3 crtice sto prilicno iritira. Jel ima kod nas negdje za kupit samo vizir i koliko bi to vrijedilo?

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: kaciga - osnove
« Odgovori #81 : 11 Kolovoz, 2014, 01:51:16 »
Smrdi, bila na glavi kod pada, izgreban vizir... Kupi novu kcigu... :zubo:

Sad za ozbiljno, kaciga se nakon pada mijenja, ne popravlja... I kad budeš kupio novu, kupi sa skidivom unutrašnjošću, pa ćeš je moć povremeno oprat...  :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: kaciga - osnove
« Odgovori #82 : 11 Kolovoz, 2014, 12:45:20 »
Pa n63 ima cheek pade na skidanje,njih skini i operi,vj. se skida i gornji dio,pogledaj,ostatak kacige usiši iznutra od prašine s tankim nastavkom usisavača,a vizir imaš za kupit u bim bikeu,oko 200kn

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kaciga - osnove
« Odgovori #83 : 11 Kolovoz, 2014, 13:27:55 »
Kacigu sa neskidivom unutrasnjosti se moze oprat (na ruke) u kadi, lavoru i sl. Dobro isprat i ostavit u hladu da se susi pa koliko god treba (dan, dva, tri...)


Al bolja metoda je kupit sredstvo za ciscenje kacige. Nasprejas kao pjenu, prebrises par puta i kaciga je cista, dezinficirana i mirisljava

Offline myself

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kaciga - osnove
« Odgovori #84 : 11 Kolovoz, 2014, 21:08:54 »

Smrdi, bila na glavi kod pada, izgreban vizir... Kupi novu kcigu... :zubo:
Sad za ozbiljno, kaciga se nakon pada mijenja, ne popravlja... I kad budeš kupio novu, kupi sa skidivom unutrašnjošću, pa ćeš je moć povremeno oprat...  :icon_thumright:

Nisam pao sa njom nego se otkotrljala sa sica i pala na pod, toliko da se dobro izgrebe. Vizir je dobio najvise, pa smatram da bi bilo najisplativije samo ga zamjenit, jer ipak, za kacigu sam prije 2 god. dao 950 kn  :(

Pa n63 ima cheek pade na skidanje,njih skini i operi,vj. se skida i gornji dio,pogledaj,ostatak kacige usiši iznutra od prašine s tankim nastavkom usisavača,a vizir imaš za kupit u bim bikeu,oko 200kn

sorry ali mozes malo bolje objasnit, sto su to cheek padi. ima negdje kakav video kako se to rastavlja. nebih htio sjebat kacigu.

Kacigu sa neskidivom unutrasnjosti se moze oprat (na ruke) u kadi, lavoru i sl. Dobro isprat i ostavit u hladu da se susi pa koliko god treba (dan, dva, tri...)
Al bolja metoda je kupit sredstvo za ciscenje kacige. Nasprejas kao pjenu, prebrises par puta i kaciga je cista, dezinficirana i mirisljava.

Koliko cca vrijedi to sredstvo i di se moze nabavit?


Vezano za vizir, dali narucit odavde ili u bim-bike? Nude se u varijantama clear/smoked/dark smoked/silver mirrored. Za sad sam imao clear. Ne znam kako djeluju uzivo ovi ostali?!