Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zagreb meet  (Posjeta: 37640 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Zagreb meet
« : 03 Lipanj, 2010, 21:15:35 »
Sramota je to što na meetove dolaze po 3-4 osobe.. Što se to dogodilo da više nitko ne dolazi, a kamoli organizira meetove.

Trebalo bi baram svaki vikend biti po 20-30 ljudi. Pa bar u ZG-u ima skuteraša..  :angry7:
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2010, 10:41:30 ivanm »

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #1 : 03 Lipanj, 2010, 21:33:29 »
Nemam pojma sta se dogada, ali je cinjenica da je ekipa za ku... danas se nemoze skupit 10 ljudi, a kamoli razmisljat o nekakvim vecim meetevima..........mislim da nije samo Zagreb u pitanju, vec opcenito u RH nema sloznosti medu skuterasima za neke organizirat...........ocito se ne druzi ljudima, ljepse je sjedit doma, ili napravit djir po ulici  :dontknow:


evo za primjer nedavno moto susret u Sl. Brodu...............svi ce ic, sve super, sve bajno krasno, do tjedna kad se trebalo krenut, na kraju isli sami ja i susjed sa Viragom, dok je tamo bilo dosta ekipe sa skuterima :binkybaby:...........pardon, jos su Dottore i Hinjavac dosli u subotu  :icon_thumright: 
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #2 : 03 Lipanj, 2010, 21:38:06 »
jos jednom cu rec da niste u pravu i da tu sve ovisi ko organizira susrete...mi se npr svaki dan ak je dobro vrijeme skupimo u broju izmedju 10-20 i vozikamo se navecer po gradu a nekad se ode i na voznjicu do sljemena i slicno....treba nam tocno 10min da se organiziramo i kazemo di i kad se nadjemo tak da se nemoze rec da se nemoze skupit ljude...ak treba skupilo bi se i veci broj ljudi ali i ovak je cist ok jer nije prevelika guzva...  :)

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #3 : 03 Lipanj, 2010, 21:38:13 »
Ima par ljudi sto dolaze.. al ostali katastrofa.

Nemam sto reci.. zalosno...  :angry7: :angry7:

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #4 : 03 Lipanj, 2010, 21:39:05 »
jos jednom cu rec da nisi u pravu i da tu sve ovisi ko organizira susrete...mi se npr svaki dan ak je dobro vrijeme skupimo u broju izmedju 10-20 i vozikamo se navecer po gradu a nekad se ode i na voznjicu do sljemena i slicno....treba nam tocno 10min da se organiziramo i kazemo di i kad se nadjemo tak da se nemoze rec da se nemoze skupit ljude...  :)
Pa zas onda ne stavis na forum ili tako nesto da drugi znaju...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #5 : 03 Lipanj, 2010, 21:43:08 »
kolko ja znam receno je vec u par navrata da se nalazimo oko 11 na zrinjevcu i vozika se nekad do 12-1 a nekad se zna i ostat do 4-5 ujutro...nekom to mozda izgleda prekasno pa mu se neda doc ali kaj vas kosta provozat se malo po gradu i usput vidjet dal smo mi tamo i vozikat se s nama... :)

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #6 : 03 Lipanj, 2010, 22:40:14 »
neznam kako je kod vas...ali tu u Rijeci je dovoljno da par brojeva okrenes i da se ekipa skupi... zoves one koji su uvijek za akciju a ne neke bakice....  tako da ono...
mislim da je i kod vas slicna situacija..
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #7 : 04 Lipanj, 2010, 06:54:11 »
pa pogledaj kroz prozor kak je lijepo vrijeme vani pa ćeš shvatit zašto se ekipa ne vozi...

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #8 : 04 Lipanj, 2010, 08:09:55 »
neki bi imali kolko tolko volje da imaju s kim... meni se definitivno neda samom do zg-a na 50-ki... i cini mi se da zadnji meet na forumu (koji je bil veci od 15 ljudi) je zagorje tour...

a mislim, ako moze kico organizirati zagorje tour, onda valjda more svako...  :laughing7:




















P.S.

vec vidim kak se bude sad nafuril...  :angry7:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #9 : 04 Lipanj, 2010, 09:57:52 »
pa pogledaj kroz prozor kak je lijepo vrijeme vani pa ćeš shvatit zašto se ekipa ne vozi...

malo lošije vrijeme ne igra ulogu nekom kom je do zajebancije voznjica i druzenja...evo nas 10 smo sinoć bez obzira šta je padala lagana kisica otišli napravit krug do vrha sljemena i nazad i niko se nije rastopio od malo kise...

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #10 : 04 Lipanj, 2010, 10:10:22 »
Nemoze biti meet dobar niti brojan kada ako netko napise 13 h dode neko ajde bolje u 15 dode treci kaze joj ajde bolje krematorij , dode cetvrti kaze meni je bolje ina rotor itd...

da se na vrijeme najavi skuter susret i da ima sadrzaja bilo bi ok i brojno!

treba se okupiti otici negdje pojesti , kvalitetno potrositi vrijeme jer voznja bez cilja po gradu i tako nema smisla jer se svi nabrijavaju i samo cekam kad ce biti mrtvih!

trebalo bi napraviti nekakvu satnicu itd, dakle okupljannje 45 min, voznja do nekog mjesta tamo recimo stunt 30 minuta ,raceovi i ostala sranja, pa onda voznja do nekog restaca(mc ili tako nesto ) tamo pola sata, i tako to...

ovako je kurcina..
ako je netko zainteresiran ja bi napravio meet pravi(sa rostiljadom) i nekakvim dogadajima , natjecanjima ovo ono pa su sve ideje dobrodosle i pomoc!

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #11 : 04 Lipanj, 2010, 10:13:33 »
Nemoze biti meet dobar niti brojan kada ako netko napise 13 h dode neko ajde bolje u 15 dode treci kaze joj ajde bolje krematorij , dode cetvrti kaze meni je bolje ina rotor itd...

da se na vrijeme najavi skuter susret i da ima sadrzaja bilo bi ok i brojno!

treba se okupiti otici negdje pojesti , kvalitetno potrositi vrijeme jer voznja bez cilja po gradu i tako nema smisla jer se svi nabrijavaju i samo cekam kad ce biti mrtvih!

trebalo bi napraviti nekakvu satnicu itd, dakle okupljannje 45 min, voznja do nekog mjesta tamo recimo stunt 30 minuta ,raceovi i ostala sranja, pa onda voznja do nekog restaca(mc ili tako nesto ) tamo pola sata, i tako to...

ovako je kurcina..
ako je netko zainteresiran ja bi napravio meet pravi(sa rostiljadom) i nekakvim dogadajima , natjecanjima ovo ono pa su sve ideje dobrodosle i pomoc!

ideja je odlicna... al onda napravit meet na malo visoj razini... sad cim zatopli opicit meet kroz vikend... mozda cak i spavanje il tak nekaj...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #12 : 04 Lipanj, 2010, 10:14:40 »
Nemoze biti meet dobar niti brojan kada ako netko napise 13 h dode neko ajde bolje u 15 dode treci kaze joj ajde bolje krematorij , dode cetvrti kaze meni je bolje ina rotor itd...

da se na vrijeme najavi skuter susret i da ima sadrzaja bilo bi ok i brojno!

treba se okupiti otici negdje pojesti , kvalitetno potrositi vrijeme jer voznja bez cilja po gradu i tako nema smisla jer se svi nabrijavaju i samo cekam kad ce biti mrtvih!

trebalo bi napraviti nekakvu satnicu itd, dakle okupljannje 45 min, voznja do nekog mjesta tamo recimo stunt 30 minuta ,raceovi i ostala sranja, pa onda voznja do nekog restaca(mc ili tako nesto ) tamo pola sata, i tako to...

ovako je kurcina..
ako je netko zainteresiran ja bi napravio meet pravi(sa rostiljadom) i nekakvim dogadajima , natjecanjima ovo ono pa su sve ideje dobrodosle i pomoc!
Pa ajde organiziraj nes.. Svatko da po 50 kn za meso i pivu.. Kaj ostane je nagrada najboljem stunteru ili pobjedniku utrka.. bezveze kažem..

Offline DAMIR-RUNNER

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 801
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&id=1757490121
  • Mjesto: zagreb,tresnjevka
  • Moj Skuter: bio nekad
  • Moja Kaciga: n1640vn
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #13 : 04 Lipanj, 2010, 12:39:47 »
da se i ja malo nadovezem,netko je dobro rekao to kaj se tice voznji po gradu.ok da se nalazimo npr navecer ako je vrijeme ok da se zna mjesto i u kolko sati se moze doc malo popricat podruzit i doma.ja sam svaku vecer slobodan makar radim ujutro al mogu bit vani do kolko bi mi se dalo ako je dobro..jesam i ja za akcije,da me neko nazove i kaze e cuj ajmo do mora zapicit,spavat na klupici il kaj god i drugi dan doma..cista zeka peka..

neka bude tema da se napise za zg ekipu di se i kad nalazite(meet point) svaku vecer da se dolazi bez najave nego ono ko hoce a vjerujem da bi uvijek nekog bilo..

npr oko 22;00 billa rotor il taj vas zrinjevac.

vec sam i ja htio doc proc vidit dal kog ima al neda mi se po kisi bezveze..kad je takvo usrano vrijeme..

ja jesam za meet kad imam vremena i bilo bi super da je nekaj sa ciljem a ne se nac i onda ganjanje po gradu jer to nema smisla..lijepse otic laganini na neki djir i to je to :icon_thumright:
Znas da Zagreb ima ludi ugled mrze te di god dodes ako velis da si purger
al' mislim da samo briju na ljubomoru digni ruke ako volis metropolu

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #14 : 08 Lipanj, 2010, 21:28:44 »
istina je da nema vise ljudi za akciju... pozvali smo vas da dodete u Bjelovar 1.5 na Budnicu, pa nije nitko zelio doci gdje je bilo oko 300-400 motora i skutera... poslije toga roštilj i grah...

al kak se meni cini da je vecini tesko izac van svog kvarta a pogotovo van grada....
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #15 : 08 Lipanj, 2010, 21:32:55 »
Ja bi najradije da se nađemo negdje oko 6-7 sati, pa se vozimo po gradu i svratimo nes popit.. Sta tu ne valja??

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #16 : 08 Lipanj, 2010, 23:40:21 »
ajd navrati u Bj na pice
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline DAMIR-RUNNER

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 801
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&id=1757490121
  • Mjesto: zagreb,tresnjevka
  • Moj Skuter: bio nekad
  • Moja Kaciga: n1640vn
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #17 : 09 Lipanj, 2010, 15:36:43 »
Ja bi najradije da se nađemo negdje oko 6-7 sati, pa se vozimo po gradu i svratimo nes popit.. Sta tu ne valja??

a koji gust se vozit po gradu?
Znas da Zagreb ima ludi ugled mrze te di god dodes ako velis da si purger
al' mislim da samo briju na ljubomoru digni ruke ako volis metropolu

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #18 : 09 Lipanj, 2010, 16:15:46 »
a koji gust se vozit po gradu?


gas - brenza, gas - brenza... samo moras paziti na semafore i sranja...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
Odg: Zagreb meetovi = Sramota
« Odgovori #19 : 09 Lipanj, 2010, 22:09:13 »
pisem sa moba tako da odmah ispricam za greske. vecina ekipe moze se tu poklopit usima jer svi pisu budu dosli budu i na kraju kajla. ja gdje sam god pisao da idem isao sam, nisam na budnicu iako sam cak noci do 1 sat trazio ekipu po forumu da bilo tko ide i sad mi je krivo sto nisam otisao makar sam. Dottore me zvao za brod rekao sam samo kad mogu i to je to islo se. kad je god meet ide se. bio sam jednu noc i na zrinjecu i bilo je isto sasvim ok. a to kakve vi meetove zamisljate od 50 i kusur ljudi ne ne. prosle godine su bili jedan dva takva i to je to.


jurca sto se tice organizacije broj znas zovi tu sam za pomoc
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.