Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia AF1 servis  (Posjeta: 1964 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gotoo86

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • X-SERVER TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • xserver.netii.net
  • Moj Skuter: BT125T-3A2 Baotian; Aprilia AF1 pro sport
  • Moja Kaciga: Uvex 3000
Aprilia AF1 servis
« : 29 Svibanj, 2010, 09:25:28 »
pozdrav drustvo, da vam pokusam opisati problem moje aprilie af1: u zadnje vrijeme mi igleda kvacilo neodvaja dobro pa npr kad ubacim u prvu brzinu motor se sav cimne a i ler se smanji ispod 1000 obrtaja
znaci i kod ostalih brzina se osjeti kao da lupne nesto kad se presalta.... to je bas izrazeno ujutro kad upalim motor i bas iritira, ponekad skroz tesko prebaci iz prve u drugu (bas moras zapeti) dok kada se ugrije motor sve to postane podnosljivo i salta se bez problema, isto tako moram napomenuti da rucica od kvacila isto kad je motor hladan ponekad nece da ide vise od pola, kao da nesto zapne i nemozes jo nista.. a kasnije sve ok... neznam sta bi to moglo biti kvacilo, ulje u kvacilu ili sajla... nadam se da nece biti nesto gadno
X-SERVER TEAM. No1 cardsharing team

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2010, 09:46:26 »
nemoj se tak voziti nego odi kod mehaničara... to su simptomi raspadnutog kvačila....

Offline gotoo86

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • X-SERVER TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • xserver.netii.net
  • Moj Skuter: BT125T-3A2 Baotian; Aprilia AF1 pro sport
  • Moja Kaciga: Uvex 3000
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #2 : 29 Svibanj, 2010, 10:37:35 »
ok havla ti na odg, zvao sam mehanicara moze tek u ponedeljak  :( da pogelda.... sta mislis koliko bi to para kostalo  ;D
X-SERVER TEAM. No1 cardsharing team

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #3 : 29 Svibanj, 2010, 10:53:04 »
koje ulje imas u getribi... ???

Offline gotoo86

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • X-SERVER TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • xserver.netii.net
  • Moj Skuter: BT125T-3A2 Baotian; Aprilia AF1 pro sport
  • Moja Kaciga: Uvex 3000
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #4 : 29 Svibanj, 2010, 10:58:42 »
joj druze puno me pitas  ;D slab sam ti ja sa mehanikom motora, nisam nista provjeravo ni gledao tako sam ga kupiio, sad sta je u njemu nemam pojma  :glasses9:
kod mene ti je samo gas i vozi  :glasses9:
X-SERVER TEAM. No1 cardsharing team

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #5 : 29 Svibanj, 2010, 11:06:11 »
ako je samo gas i vozi onda odma slobodno mos prodat taj motor ili nauci pod hitno mehaniku...

btw...prva stvar mozda ti je pregusto ulje u getribi i lamele ti ne odvajaju jer su zaljepljene dok je ulje hladno i dobijes osjecaj ko da nema kuplunga a kad se ulje malo zgrije prorijedi se i onda je malo bolje...a druga stvar mozda ti je i sajla od kuplunga prenategnuta i opet dobijes slicnu stvar...provjeri te dvije stvari onda odi dalje ak nije to dvoje od navedenog....  

Offline gotoo86

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • X-SERVER TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • xserver.netii.net
  • Moj Skuter: BT125T-3A2 Baotian; Aprilia AF1 pro sport
  • Moja Kaciga: Uvex 3000
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #6 : 29 Svibanj, 2010, 11:32:42 »
a ebiga neznam sta da ti kazem, izleda da nema druge ionako mi mehanicar nije slobodan do ponedeljka, danas kad dodjem sa posla idlm kupiti set alata i razvaliti motor  ;D pa cu vidjeti sta je valjda

e da zanima me jos jedna stvar, da li bi se na ovaj motor mogle nabaciti neke sire gume, trnutno su na njemu dunlop one uze stand za 125cc neznam sad tacno dimenzije... a auspuh je odprilike 20 mm od gume
« Zadnja izmjena: 29 Svibanj, 2010, 11:51:00 gotoo86 »
X-SERVER TEAM. No1 cardsharing team

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aprilia AF1 servis
« Odgovori #7 : 29 Svibanj, 2010, 14:26:14 »
trenutno ti je guma sirine 150 ak se ne varam a mozes stavit max 160 jer sve preko toga je felga preuska...a ak mislis stavljat siru felgu za npr gumu 180 onda moras i zamjenit zadnju vilicu....al uzmi u obzir da cim stavis siru gumu da gubis na ciklistici samog motora a malo i na ubrzanju i krajnjoj brzini....sad ak ti je izgled bitniji od sveg ovog navedenog onda si stavi siru gumu...