Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moto situacije u prometu..  (Posjeta: 7628 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #20 : 25 Svibanj, 2010, 15:24:11 »
kolko puta mi se dogodilo ova na 0:40 drugog filmica
taj sam

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #21 : 25 Svibanj, 2010, 15:27:17 »
baš sam to htio napisat!

na drugom videu, na 0:35 izgleda da su motoristi malo "popričali" s dotičnim  :happy8:
vozači takvih velikih kamiona su najopasniji  ;D
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #22 : 25 Svibanj, 2010, 18:18:21 »
hehehe ovo blizu mene, redovito tuda prolazim cesta je presavršena za divljanje po zavojima  :hmh:

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #23 : 25 Svibanj, 2010, 22:15:02 »
Ekipa u autima ne pazi na motoriste, to je cinjenica.....al od kud ti u autu mozes znat da ce ti neko iza zavoja sa 200 uleti, to jednostavno ne vidis.....
ako zelis motor naganjat odi na autoput kad nema guzvi, a ne ovako guzve po cestama i ti bi se htio vozit full gas, jbg to tak nejde :)
kad tad ces se sje prekasno reagirat i paf.....s motora vrijednog 50 000 kn i vise u par sekundi nazalost zavrsis u drvenom koferu od 1000 kn  :'(
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline toto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Đilera Raner
  • Moja Kaciga: airoh,agv,held
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #24 : 26 Svibanj, 2010, 07:42:05 »
Ekipa u autima ne pazi na motoriste, to je cinjenica.....al od kud ti u autu mozes znat da ce ti neko iza zavoja sa 200 uleti, to jednostavno ne vidis.....
ako zelis motor naganjat odi na autoput kad nema guzvi, a ne ovako guzve po cestama i ti bi se htio vozit full gas, jbg to tak nejde :)
kad tad ces se sje prekasno reagirat i paf.....s motora vrijednog 50 000 kn i vise u par sekundi nazalost zavrsis u drvenom koferu od 1000 kn  :'(

Ako imaš sreče onda završiš u drvenom kuferu,a ako ne u pvc vrečici,mislim ako te najdu tolko da je napune. :frajer:
bezrazmakajeteškopročitati!

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #25 : 26 Svibanj, 2010, 10:15:17 »
Ako imaš sreče onda završiš u drvenom kuferu,a ako ne u pvc vrečici,mislim ako te najdu tolko da je napune. :frajer:
ja smatram ako se netko po lokalnoj cesti ili magistrali vozi 200 km/h ili više da mora biti svjestan toga da će mu netko izletiti  :dontknow:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #26 : 26 Svibanj, 2010, 12:50:58 »
Ekipa u autima ne pazi na motoriste, to je cinjenica.....al od kud ti u autu mozes znat da ce ti neko iza zavoja sa 200 uleti, to jednostavno ne vidis.....
ako zelis motor naganjat odi na autoput kad nema guzvi, a ne ovako guzve po cestama i ti bi se htio vozit full gas, jbg to tak nejde :)
kad tad ces se sje prekasno reagirat i paf.....s motora vrijednog 50 000 kn i vise u par sekundi nazalost zavrsis u drvenom koferu od 1000 kn  :'(
ja neznam u kojoj ti to drzavi zivis al danas nema drvene kutije za 1000 kn... malo jeftino  :toothy3:
taj sam

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #27 : 26 Svibanj, 2010, 13:05:29 »


hm.. da je isao 300 mogao ga je vidjet
taj sam

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #28 : 26 Svibanj, 2010, 13:39:33 »


hm.. da je isao 300 mogao ga je vidjet
slažem se...ako ništa drugo zbog bahatosti i bezobrazluka  :frajer:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline UneeK

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospic
  • Moj Skuter: nema se nis trenutno
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #29 : 26 Svibanj, 2010, 21:32:24 »
nedaj Boze nikom

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #30 : 26 Svibanj, 2010, 22:58:38 »
Pije 20 minuta vozim frenda doma, skroz lezerno vozim da mozemo popricat.....idemo po cesti koja vodi na autoput u jaski i skrecem u njegovu ulicu s te glavne cest, vozim se cca 40 km/h dam zmigavac dosta ranije i vidim da iza neko divlja ja skrecem i samo cujem kocenje auta....kako sam skrenuo (zavoj po 90 stupnjeva) okrenem se i zena mi se smjeska iz auta....dodjem do frendove kuce sidjem s motora skinemo kacige i veli on da jesam vidil kolko je od nas stala....ja velim ne i veli da je od nas stala po prilici 2 m...koja glupaca....
nisam vozio brzo dosta ranije sam dao zmigavac a ona me vjerojatno htjela preticat....(kad je kocila ja sam vec bil u drugoj traci)....da me pogodila motor bi odletio u pm a mi jos dalje od njega....
reko nebi mi bio zal da nisam dal zmigavac da sam naglo kocil, sve se to desilo pri malo brzini....

tako oni paze na sve nas....samo me trnci prolaze kad se sjetim, ovo je jedna od gorjih situacija koje su mi se na motoru dogodile  :-X  :o

da sam imal neku mrcinu od motora okrenul bi se i stignul ju....stal bi pred nju i pital jel normalna, mozda nebi to vise radila....a kad bi nekaj krivo rekla ko zna mozda bi je i potegnul....
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #31 : 26 Svibanj, 2010, 23:46:05 »
Pije 20 minuta vozim frenda doma, skroz lezerno vozim da mozemo popricat.....idemo po cesti koja vodi na autoput u jaski i skrecem u njegovu ulicu s te glavne cest, vozim se cca 40 km/h dam zmigavac dosta ranije i vidim da iza neko divlja ja skrecem i samo cujem kocenje auta....kako sam skrenuo (zavoj po 90 stupnjeva) okrenem se i zena mi se smjeska iz auta....dodjem do frendove kuce sidjem s motora skinemo kacige i veli on da jesam vidil kolko je od nas stala....ja velim ne i veli da je od nas stala po prilici 2 m...koja glupaca....
nisam vozio brzo dosta ranije sam dao zmigavac a ona me vjerojatno htjela preticat....(kad je kocila ja sam vec bil u drugoj traci)....da me pogodila motor bi odletio u pm a mi jos dalje od njega....
reko nebi mi bio zal da nisam dal zmigavac da sam naglo kocil, sve se to desilo pri malo brzini....

tako oni paze na sve nas....samo me trnci prolaze kad se sjetim, ovo je jedna od gorjih situacija koje su mi se na motoru dogodile  :-X  :o

da sam imal neku mrcinu od motora okrenul bi se i stignul ju....stal bi pred nju i pital jel normalna, mozda nebi to vise radila....a kad bi nekaj krivo rekla ko zna mozda bi je i potegnul....

Kaj se ona ima smijat??????????
to treba tuc!! :angry7: :angry7:

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #32 : 26 Svibanj, 2010, 23:51:31 »
nevjerojatno...jos najvise me taj smjeh izivciral....
samo da mi je neki jaci motor bil....da ju stignem :).....
da je mlada rjesili bi to na neki drugi nacin al je bila baba cca 50 god :/
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #33 : 27 Svibanj, 2010, 00:06:40 »
nevjerojatno...jos najvise me taj smjeh izivciral....
samo da mi je neki jaci motor bil....da ju stignem :).....
da je mlada rjesili bi to na neki drugi nacin al je bila baba cca 50 god :/

hahahahaha da je mlada rjesis ju lako,alo ovak....ne hvala  :laughing9:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #34 : 27 Svibanj, 2010, 00:08:43 »
Ma ja sam iz svog iskustva naučio da ljudi jednostavno ignoriraju skutere,ja sam bio u bezbroj situacija gdje mi je oduzimana prednost,pa sam nekolika puta doslovno stjeran s ceste,pa kad skrećem lijevo ljudi me krenu zaoblizaiti s lijeve strane i sl. :angry7:
A sve zato jer sam na skuteru i onda kad nekom potrubim i doslovno mu opsujem mater jer mi je prednost oduzeo i skoro sudar prouzročio,odmah pocne srat sto se ja bahatim,balavac jedan,ovo ono...onda im najčešće još jednom mater opsujem,srednji prst pokazem i gas :icon_biggrin:


Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #35 : 27 Svibanj, 2010, 00:13:43 »
Ma ja sam iz svog iskustva naučio da ljudi jednostavno ignoriraju skutere,ja sam bio u bezbroj situacija gdje mi je oduzimana prednost,pa sam nekolika puta doslovno stjeran s ceste,pa kad skrećem ljudi lijevo ljudi me krenu zaoblizaiti s lijeve strane i sl. :angry7:
A sve zato jer sam na skuteru i onda kad nekom potrubim i doslovno mu opsujem mater jer mi je prednost oduzeo i skoro sudar prouzročio,odmah pocne srat sto se ja bahatim,balavac jedan,ovo ono...onda im najčešće još jednom mater opsujem,srednji prst pokazem i gas :icon_biggrin:



to je nekaj najgore....vozimo se frend i ja negdje 60 kmh a iza nas neki zivcani pedercic ljut kaj smo mi na cesti.i nis mi skrecemo ljevo,a on krene preticat i fali mu mozda metar da pogere frenda na skuteru.Da sam mogo stigo bi ga i nabio ga da vise nikad nemoze vozit  :angry9:

molim modove da ovo ne brisu,nisu to nikakve prijetnje,nego mi smeta kad neko skoro ubije nevinog covjeka zato kaj je zivcan  :angry7:

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #36 : 27 Svibanj, 2010, 09:43:54 »
Ma ja sam iz svog iskustva naučio da ljudi jednostavno ignoriraju skutere,ja sam bio u bezbroj situacija gdje mi je oduzimana prednost,pa sam nekolika puta doslovno stjeran s ceste,pa kad skrećem lijevo ljudi me krenu zaoblizaiti s lijeve strane i sl. :angry7:
A sve zato jer sam na skuteru i onda kad nekom potrubim i doslovno mu opsujem mater jer mi je prednost oduzeo i skoro sudar prouzročio,odmah pocne srat sto se ja bahatim,balavac jedan,ovo ono...onda im najčešće još jednom mater opsujem,srednji prst pokazem i gas :icon_biggrin:


ovako.....ja vozim i skuter i teretno vozilo (čitaj caddy) i skuter mi je 100 x oduzeo prednost....mislim da i vozači skutera i vozači automobila moraju imati malo više tolerancije jedni prema drugima  :icon_thumright:
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #37 : 27 Svibanj, 2010, 09:46:10 »
Ja redovito srednji prst pokazivam, nekidan prolazi jedan peder sto me prijavio policiji jer sam mu sa shotom puni gas kroz ulicu prosao, a on s BMW-om preko lezecih policajaca pretice kolonu auta s min 100km/h i pri toj brzini prodje kraj mog frenda na biciklu na 1m, kolegu je vjetar bacio s bicikle, ja mu izdaleka srednji prst i gledam unj... Nakon viso od pola minute, koliko mu je trebalo da stane i okrene se pri toj brzni dolazi on meni i kaze da ce mi polomit sve prste na rukama i nogama, ja sam se suzdrzao smijao mu se u facu, a u dzepu sam vec imao ruku i naperen skakavac, da je izasao iz auta, vjerojatno bih sad bio u pritvoru, a on 2m pod zemljom :( :icon_thumright:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #38 : 27 Svibanj, 2010, 10:23:59 »
najradije bi zasjeo u zetor, stavio drljaču ispred pa nek mi onda izljeću na cestu tak budale
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moto situacije u prometu..
« Odgovori #39 : 31 Svibanj, 2010, 22:07:04 »
A poslije motorist kriv kad se dogodi udes i strada neko  :angry7:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !