Tehnički kutak > Tuning skutera

Ventura 4T 50ccm skuteri

(1/6) > >>

Mr J:
ZNALCI frend ima skuter iz topica i sada ima jedan problem... To je navodno, ne znam, Hondina ili Yamahina masina i skut ide 7 banki i kada ga drzi na full gasu cca. 2 minute on se pregrije i onda ide katastrofa, tj. treba odmarati... Naime skuter ima cca. 400 km i ovo mu je treci servis, toliko o kvaliteti (pukla gas sajla, otisla masina, strgao kurblo - to mi nikako ne ide u glavu)...
Dakle, problematicno je to njegovo pregrijavanje... skut ima zracno hladjenje... Ja sam mu predlozio da izbusimo rupe na deklu, koje je plasticno...
Sada, ako tko od vas ima jos nekakvu ideju neka ju slobodno napise... ali molim vas, budite ozbiljni... :-)

Naime, kada je sjeo i probao mog Sivka poludio je i odlucio da bi svomu mijenjao komplet masinu ali to je malo prezahtjevan posao i trebalo bi naci mjesta za spremnik ulja i uljnu pumpu...
Ali opet ako ima tko i neku masinu sa vodenim hladjenjem koja je u dobrom stanju neka mi se javi na mail...

P.S. Mislim da mu je najpametnije prodati taj skuter i kupiti mozda 2-3 godine starijeg talijana ili japanca...

r.e.!:
prije svega skuter sa cca 400 prijeđenih kilometara ne vozi sa sa ful gasom. pogotovo ne 4-T. :jerk:

Mr J:

--- Citat: r.e.! - 26 Kolovoz, 2006, 09:34:53 ---prije svega skuter sa cca 400 prijeđenih kilometara ne vozi sa sa ful gasom. pogotovo ne 4-T. :jerk:

--- Kraj citata ---
A sto cu mu ja?! Imao je cca. 200km i sve blokade gore... Natovario nekog djikana na skuter i nizbrdo su isli 55-60 km/h i prdnuo skuter...
Decko bi se ganjao, ali to sada nije bitno, treba mi rjesenje za njegovo pregrijavanje...

1VAN:
to nema veze s brzinom....ja sam svog nizbrdo tjero i po devet banki s blokadama :laughing7: a mašina je cijela...he he....pa treba proč minimalno kakvih 500km...i nakon toga kad se skinu blokade isto ne odma gasss nego razrada nekih 100 km....pa onda deri fulll....jebiga svi smo nestrpljivi al bolje čekat malo i vozit se ko čovijek bez greške....nego ovako ko tvoj frend.. :hello:

roby44:
kakvo je to plasticno deklo??  :icon_scratch:
jel to uopce postoji...  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju