Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc u vezi speedfighta.....  (Posjeta: 8103 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pomoc u vezi speedfighta.....
« : 28 Kolovoz, 2007, 11:40:55 »
Pozz svima! Evo ovako imam speedfight2 sa prijedenih nekih 3500km i zelio bi imati nesto brze pa me zanima jel se isplati tunirati skut od 50ccm pogotovo sf s kitom i tim sranjima? Mislim jel moze on to podnijet ili ce crknut nakon nekog vremena ili mi je bolje da nadem negdje polovnu gilleru 180....A ako sf moze podnijet tuniranje jel mi netko moze reci sta bi bilo najbolje da stavim u njega? To mi je jako hitno jer sam negdje nasao stare gillere 180-tke....

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #1 : 28 Kolovoz, 2007, 11:47:51 »
moj predlog ti je da ako imaš love kupiš gileru 180, malo uložiš u nju da je središ i miran si...
lovu koju bi dao u tuniranje 50 cc ti je bolje da uložiš u neki jači motor...

kakvo friziranje i tuniranje, vidiš da smo svi mi ovde pukli od tuniranja... :zivili: :occasion18:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #2 : 28 Kolovoz, 2007, 12:03:31 »
tesko je naci dobru gileru 180ccm... a kada ju uzmes dijelovi su ti duplo i vise skuplji nego za 50ice + trebas imati A kategoriju...

Tuniranje peugoeta je jednostavno i nije toliko skupo, uz dobro odrzavanje moze dugo trajati midrace kit...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #3 : 28 Kolovoz, 2007, 13:04:35 »
Da ali po meni je sf puno ljepsi od gillere i nasao sam jednu 180-tku koja moze razvuc do 150 samo sto je 99 godiste i moj prijatelj koje je iz mog mjesta je treci vlasnik ali u njega je samo mjesec dana i malo izgleda staro kao da i nije nesto ocuvana mislim plastika je ok samo sto su neki nebitni dijelovi malo zahrdali pa zato neznam dali da dam moj skut skoro dva mjeseca star za tako star motor....sta vi mislite? ako nista barem je duplo brzi i za neku malu lovu bi ga moga srediti da izgleda noviji barem sto se vizualnog dijela tice....

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #4 : 28 Kolovoz, 2007, 13:09:22 »
u kakvom je stanju masina idr.
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #5 : 28 Kolovoz, 2007, 13:45:00 »
Kaze da nesto mu nije htio upalit dok nije promijenio svijecicu,nije gledao remen i treba mu promijenit plocice i nosac motora i kaze da bi sve ostalo trebalo raditi.samo sto bas nekako izgleda staro ali plastika je u dobrom stanju. i neznam koliko je prosao jer je digao prednju plastiku gdje mu je brzinomjer tako da je moze popraviti. ali do sada je on jedini lik koji mi je daje za zamjenu za moj skut od 50 ccm a meni to treba.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #6 : 28 Kolovoz, 2007, 16:46:49 »
ma svašta, natovarit ćeš si ragu na leđa s kojom ćeš imat popravke, a dijelovi su skupi..
a kako tvoj skut ima samo 3500 km, petpostavljam da je novije godište, a ova gilera je bar 8 godina stara..
base tuning za pežo možeš složit za 2500 kn, pa razmisli..

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #7 : 28 Kolovoz, 2007, 17:08:06 »
ma svašta, natovarit ćeš si ragu na leđa s kojom ćeš imat popravke, a dijelovi su skupi..
a kako tvoj skut ima samo 3500 km, petpostavljam da je novije godište, a ova gilera je bar 8 godina stara..
base tuning za pežo možeš složit za 2500 kn, pa razmisli..

slazem se  :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #8 : 28 Kolovoz, 2007, 17:12:48 »
To sam i ja mislio...Motor je malo u kur*u ali neznam cuo sam svakakve price da je sf zivo sranje pogotovo kad se tunira pa crkne nakon nekog vremena i onda bi tek zalio sto nemam nista. sf je 2007 kupljen je 9.7. a po meni se cini u redu kad sam skinuo 2 blokade ide 75,80...mislite li da bi se isplatilo ulozit nesto para??

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #9 : 28 Kolovoz, 2007, 17:15:01 »
ako ga sredis kako treba i pazis moze on dosta dugo durat
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #10 : 28 Kolovoz, 2007, 17:20:49 »
ma svašta, natovarit ćeš si ragu na leđa s kojom ćeš imat popravke, a dijelovi su skupi..
a kako tvoj skut ima samo 3500 km, petpostavljam da je novije godište, a ova gilera je bar 8 godina stara..
base tuning za pežo možeš složit za 2500 kn, pa razmisli..

Definitivno a za 2500 kn si za SP 180 mozes kupiti radilicu sa lezajevima i semerinzima i multivar i nista vise...

prednje plocice su skoro 200kn, straznje 100 kn, lezajevi i semerinzi za radilicu oko 400kn, radilica 1200 kn, termo grupa 1200 kn serijska...

mjesalica ulja oko 650 kn, bendix oko 500 kn, multivar oko 1200 kn, delta oko 1000 kn, remen oko 250 kn, rolice oko 120 kn, klizaci oko 30 kn, set opruga za kvacilo oko 160 kn, centralna opruga oko 100 kn... Imas hrpu toga, a kada uzimas polovni skuter sigurno ces promijeniti pola toga da bi bio u super stanju...

Rijetki su ljudi (kao ja) da full srede skuter pa ga onda prodaju... taj ga nece prodavati ili ga prodaje zbog sile... Ja sam npr. prodao jer sam htio jaci skuter i bilo mi je dosadno jer nisam imao sta prckati oko skutera jer je bio skroz slozen...

Uz SP-a se veze i veca potrosnja i skuplja registracija te ce te svakako zezati policija ako nemas A kategoriju...

Radije si sredi tog peugoeta i bit ces sretan i ti i svi oko tebe... SF je lijep skuter i da se lijepo srediti...

Dao si oko 2000€ za njega, onda ga nisi trebao uzimati nego odmah kupiti polovnog VXR-a ili nesto slicno...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #11 : 28 Kolovoz, 2007, 17:59:01 »
u kakvom je stanju masina idr.
koje pitanje :sign020:,pa napisao je da ima 3500 km

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #12 : 28 Kolovoz, 2007, 18:03:32 »
Citat:
koje pitanje :sign020:,pa napisao je da ima 3500 km


ne sf2  nego  SP 180
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #13 : 28 Kolovoz, 2007, 18:08:17 »
Da sf je po meni najljepsi skuter....a onda nista sigurna sam da cu onda sredit sf nego kupovat taj. Priznajem,ne razumijem se skroz u skutere kao vi jer prije nisam bio tako lud za njima pa bili vam bio problem kad bi mi netko od vas ovdje napisao sta da stavim u njega za male pare i koliko bi mi mogao ici....Unaprijed hvala!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #14 : 28 Kolovoz, 2007, 18:23:55 »
Da sf je po meni najljepsi skuter....a onda nista sigurna sam da cu onda sredit sf nego kupovat taj. Priznajem,ne razumijem se skroz u skutere kao vi jer prije nisam bio tako lud za njima pa bili vam bio problem kad bi mi netko od vas ovdje napisao sta da stavim u njega za male pare i koliko bi mi mogao ici....Unaprijed hvala!
do 3000 kn i ici ce ti oko 95-100 km/h bez problema

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #15 : 28 Kolovoz, 2007, 18:26:11 »
eo
najjeftinija solucija a dobri rezulatati:

spuh (leo vince ZX) 1200 kn (novo, ak kupujes novo dobijes pripadajuce rolice uz njeg, a ako kupujes polovno onda kupi 2 grama lakse rolice
variomat (malossi multivar) 450 kn (novo
tvrdje opruge za kvacilo (malossi paket) 120 kn (novo
centralna opruga (malossi bijeli) 80 kn (novo
vecu diznu 8-10 brojeva nekih 12-20 kn ovisi di kupujes
red sponge 30 kn

ili ako oces kit stavit gus kit top-ov 800 kn
i onda obavezno veci karb 19 najbolje
i posto ti je motor nov nemas potrebe za novim lezajevima za radilicu posto nemas puno km
« Zadnja izmjena: 28 Kolovoz, 2007, 21:52:44 vpucko »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #16 : 28 Kolovoz, 2007, 18:29:57 »
eto to sad nek bude primjer svima koji hoce nesto bez kita  :icon_thumright:

inace bijeli C otpada pod kupnjom, jer se s multivarom i onako dobije bijeli C
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #17 : 28 Kolovoz, 2007, 18:44:48 »
ovo sad nek ostane za copy/paste varijantu svima koji otvore novu temu sa pitanjem: 'šta da stavim da mi scoot ide bolje'?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #18 : 28 Kolovoz, 2007, 18:56:13 »
a kad sam vidio ovo mislim da cu ja staviti sve ovo sta je on napisa...i onda skupljati 1mj. ili 2mj. za kit i onda njega...al ovo sto je on stavio SIGURNO!!!!!!!!!!
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pomoc u vezi speedfighta.....
« Odgovori #19 : 28 Kolovoz, 2007, 19:40:58 »
ma uzmi si tpr trophy pa si miran,i ovo sve stavi sa popisa i ici ces oko 100 km/h stvarne brzine,mozda cak i vise sa dobrim postelavanjem