Tehnički kutak > Manuali i priručnici

***2 T tuning knjige***

<< < (2/3) > >>

Drnda:
Zelio bih se bas nacitati o tome jer me to uzasno zanima, ali zna li netko koju knjigu za tuninng na hrvatskom, jer me zbunjuju strucnni izrazi pa na kraju sve ne shvatim :help:

igor.sb:

--- Citat: Drnda-1 - 07 Veljača, 2008, 20:52:07 ---Zelio bih se bas nacitati o tome jer me to uzasno zanima, ali zna li netko koju knjigu za tuninng na hrvatskom, jer me zbunjuju strucnni izrazi pa na kraju sve ne shvatim :help:

--- Kraj citata ---

cisto sumljam

vpucko:

--- Citat: Drnda-1 - 07 Veljača, 2008, 20:52:07 ---Zelio bih se bas nacitati o tome jer me to uzasno zanima, ali zna li netko koju knjigu za tuninng na hrvatskom, jer me zbunjuju strucnni izrazi pa na kraju sve ne shvatim :help:

--- Kraj citata ---

NEMA, ja sam googlo par sati i nist, par clanaka al nist ne govore, ovo sam citao, ajd hvala bogu pa znam engl :) hehehe ima stvari koje nisam razumio al ono... vecinu da :)

dusVu:
ima o tomosima  :toothy9:
edit: evo ako neko hoce frizirat tomosa , a mozda nekom pomogne i oko skutera...inace knjigu je napisao mmario73 ( ak sam dobro upucen)
http://www.pyrotherm-sr.co.rs/tuned/books/xp01/prirucnik_tomos_mario.pdf

ivanm:
tomos tuning? valjda se šališ... trke su se vozile sa tomosima još 1960-ih sa čuvenim D 5-6-7
imali su od 12-20 ks i brzine od 120-200 km/h..


evo i novi D1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju