Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako se kradu skuteri  (Posjeta: 15978 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #20 : 24 Rujan, 2007, 23:49:40 »
ahh...nema ni moj kurblu...drpili su mi je...gamad jedna... :nono: :( :angry7: :hmh:
a sto se tice sigurnosti...ja svoj osiguravam sa lokotom u prednji disk...pa neka ga dize ako ga oce...al ga parkiram di je neko sigurno mjesto...bar se nadam :icon_biggrin:...i ovako mi bravica ne radi...pa mi je to jedini nacin...


a u p...u strininu na sta su spali .poceli su kurble krast ...od kurbli se pocinje heheh
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #21 : 26 Rujan, 2007, 12:26:51 »
znaći 1000kn za rotvajlera i eto ga  :headbang:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #22 : 26 Rujan, 2007, 15:47:50 »
najbolje je platit arsenal ivezicima da stoje pokraj skuta i gotovo...... :-X :-X :-X
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #23 : 26 Rujan, 2007, 18:40:42 »
ma bodljikavu zicu i elektricnu iza nje pa nea sanse da se priblizi
...........1...........8...........7...........

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #24 : 26 Rujan, 2007, 19:25:18 »
najbolje je platit arsenal ivezicima da stoje pokraj skuta i gotovo...... :-X :-X :-X

jeftinije ti je iskopati rupu,napuniti je s vodom i tamo parkirati skter i nitko ga nece ni vidjeti kamo li ga ukrasti  :)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #25 : 26 Rujan, 2007, 20:47:04 »
ahh...nema ni moj kurblu...drpili su mi je...gamad jedna... :nono: :( :angry7: :hmh:
a sto se tice sigurnosti...ja svoj osiguravam sa lokotom u prednji disk...pa neka ga dize ako ga oce...al ga parkiram di je neko sigurno mjesto...bar se nadam :icon_biggrin:...i ovako mi bravica ne radi...pa mi je to jedini nacin...


a u p...u strininu na sta su spali .poceli su kurble krast ...od kurbli se pocinje heheh
Krasti kurble je prejadno  :angry7: :angry7: :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #26 : 27 Rujan, 2007, 10:32:23 »
ahh...nema ni moj kurblu...drpili su mi je...gamad jedna... :nono: :( :angry7: :hmh:
a sto se tice sigurnosti...ja svoj osiguravam sa lokotom u prednji disk...pa neka ga dize ako ga oce...al ga parkiram di je neko sigurno mjesto...bar se nadam :icon_biggrin:...i ovako mi bravica ne radi...pa mi je to jedini nacin...


a u p...u strininu na sta su spali .poceli su kurble krast ...od kurbli se pocinje heheh
Krasti kurble je prejadno  :angry7: :angry7: :angry7:

istina  :angry7: al ako je zajebancija onda je zakon,zamislite frenda bjesnog obilazi oko skuta na anlaser nema sanse da upali jer mu naguras celofan od pljugi i kad bi decko na kurblu ohooooo pa nema je  :angry7: :angry7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: samo oprez ako je frend agresivan  :boxing: :violent1: :rofll: :rofll: :rofll:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #27 : 27 Rujan, 2007, 10:33:15 »
ahh...nema ni moj kurblu...drpili su mi je...gamad jedna... :nono: :( :angry7: :hmh:
a sto se tice sigurnosti...ja svoj osiguravam sa lokotom u prednji disk...pa neka ga dize ako ga oce...al ga parkiram di je neko sigurno mjesto...bar se nadam :icon_biggrin:...i ovako mi bravica ne radi...pa mi je to jedini nacin...


a u p...u strininu na sta su spali .poceli su kurble krast ...od kurbli se pocinje heheh
Krasti kurble je prejadno  :angry7: :angry7: :angry7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #28 : 27 Rujan, 2007, 12:05:40 »
Meni pali na anlaser, tako da mi netreba kurbla :thefinger:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #29 : 27 Rujan, 2007, 15:42:32 »
e a pali i meni...al sad kad ce zima...to nece biti dobro...al eto...sad je na prodaju pa se i jako malo vozim...da ne dizem km...a i da nedo bog bas sad kad ga ocu prodati imam sudar...

a eto...sad kad ga prodajem kupiti cu kurblu...samo to tek stavljam kad ga budem "isporucivao" da mi je opet neko ne mazne...

razmislja sam i o tome da ja drpim nekome drugome...sto je stvarno prelako...al nisam takav tip...znam kako je meni bilo kad mi se to desilo pa ne zelim da se i taj netko ciji je skut tako osjeca...a i nikad nisam krao...pa ne planiram sada poceti...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline srka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
  • ja sam ja i ko mi kaj more
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: sr50
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #30 : 29 Studeni, 2007, 21:26:14 »
Mislim ito tema kako se kradu skuteri pa sad nek neko pametan sve ljepo opiše i onda  čemo otvorit novu temu UKRADENO-NAĐENO(u ovo nađeno bit če jako malo)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #31 : 30 Studeni, 2007, 04:40:16 »
Mislim ito tema kako se kradu skuteri pa sad nek neko pametan sve ljepo opiše i onda  čemo otvorit novu temu UKRADENO-NAĐENO(u ovo nađeno bit če jako malo)


Možda bi bila zgodna i tema: kako se nalaze skuteri!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #32 : 30 Studeni, 2007, 13:30:58 »
obidjes obliznje ''face'' u kvartu sa macetom i repetiranim kalasem u ruci,pa ces vidit kako se nalaze
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #33 : 30 Studeni, 2007, 14:34:52 »
obidjes obliznje ''face'' u kvartu sa macetom i repetiranim kalasem u ruci,pa ces vidit kako se nalaze

lol, odakle ti?? maceta i nekako
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #34 : 01 Prosinac, 2007, 01:04:16 »
garaza rules, sve drzi doma, onog ko znas da kreade ako nesto nestane, pokucas mu na vrata, pa ti vrati u roku sata...to znam iz iskkustva, liku maznuli, lik se raspitivo, a ovaj koji mazno malo prico, pa je sve vratio, i cuo sam da se gilere najlakse kradu, da se samo odvida onu prednju plastiku, i odspoji zicu, i pali na kurblu, gledo sam filmic na youtube...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #35 : 01 Prosinac, 2007, 01:22:21 »
pa stavi taj film na forum da se vidi :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #36 : 01 Prosinac, 2007, 01:55:09 »
skuteri se kradu veoma lagano i nema te garaze ,sajle,lanca i disklocka koji ce to sprijecit,nikakve garaze nista...ako ti nece ukrast skuter onda ce ti poskidat sve skoro plastike sa motora.skintu ce ti deklo,karb i slicno,moj frend je yamahu aerox naso ujutru samo na dvije cigle..nis na motoru nije ostalo od plastika,dekla,variomata,kvacila,remena ,cilindra,glave,klipa,auspuha..sat,rucke ma sve sto sem oze skinut ,,ostala samo rama i blok :D a sto se tice kradje ovak cijeli skutera.....znam iz iskustva :D hehe mi smo liku hapili Gileru runner 50ccm 2007 i Yamahin blaster 200ccm isto 2007 ja mislim....i to mu ga uzeli iz garaze a garaze je cca 3 metra od kuce ....gilera se lagano pali skidanjem prednje plastike i otpajanjem zice jedne sa brave i jos jedne i pravljem kratkog skoja .moze se upalit na kurblu ako je volan zakljucan ili bez kljuca ako volan nije zakljucan....u nasem slucaju nije bio zakljucan....i mi smo ga izvukli upalii od kue 100m gileru i vozi...a jos 2 lika su sa Nrg i runnerom su slepali Yamahinog blastera hehe :D ...a razlog zasto smo to uradili je sljedeci...navodno to je neki siptar ,ono lopov i slicno i sa nekim frendovima ukro je ovom jednom frendu novog pasata ...ovaj zna da je on i sve ,vidila ga komsinica neka ali sta ces ti kad mafija zna svu policiju i nita mu niko nemoze...i mi lijepo se dogovirmo i tako :D i na kraju lik uzeo nazvo ga i reko mu tako i tako kod mene su blaster i motor ,vrati auto ..i ovaj zovne policiju ovo ono nije ...ovaj lijepo uzme benzina 5 litara pospe i jedno i drugo i dao mu roka pola sata da mu vrati...a u ruci zipo lol :D policija nije nis uradila nego se smijala sam..i ovaj vrati na kraju ...i cak drug dobije 4 mjeseca zatvora ..ali sredio je sebi i nis nije odlezo...eto toliko o kradji ...cim malo ugrije ..pokazat cu vam ja kak se pali gilera na 2 nacina...moj ce motor bit primjer pa cu snimit klip neki i okacit...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #37 : 01 Prosinac, 2007, 08:57:11 »
Tu baš ne bi trebalo opisivat i davat upute kako se krade koji scoot :icon_scratch: :angry9: :angry9:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #38 : 01 Prosinac, 2007, 11:02:08 »
Tu baš ne bi trebalo opisivat i davat upute kako se krade koji scoot :icon_scratch: :angry9: :angry9:

Ima tu i dobra strana, da ljudi znaju gdje je slaba tocka. Pa onda te zice zastititi koliko je god bolje moguce....

Offline iron-xxx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • Ja volim piti kahvu !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2 Iron-x
Odg: kako se kradu skuteri
« Odgovori #39 : 01 Prosinac, 2007, 13:29:22 »
eeeee neki dan mi je jedan momak mozda stariji od mene godinu dana pokusao ukrast skuter ali sva sreca sto sam naisao dok ga je kurblao,isplesko sam ga ko neku budalu....ali onda sam skinuo deklo i onaj dio od kurble izvadio i nemoze da se pali na kurblu al sam makar siguran !!!!!!!!!!!!!!!!al kasnije ponovo mogu i vratiti